OX5034, genetički modificirani komarci laboratorij

poruka: 41
|
čitano: 9.550
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OX5034, genetički modificirani komarci laboratorij".
16 godina
offline
Re: OX5034, genetički modificirani komarci laborat
Visak kaže...

  Ti sve što ti se ne sviđa nazoveš religijom. 

 

 Antropocentrizam je u srži triju velikih religija, ali j*biga eto ja sam kriv.

 

 

  Zločin prema kome? Koja je razlika ako se prilagođavamo poskocima ili mungosima? Gradnja tvoje kuće i prilaznih cesta je poubijala milijune životinjica i oduzela im stanište. Odi živjeti u pećinu da spriječiš ekološki zločin.

 

Na Brijunima je nekoć bila močvara prepuna komaraca malaričara, ne vidim nikoga da plače za njima ili optužuje nekoga za zločin.

Mungos je od spasitelja postao štetočina i poremetio je krhki endemski ekosistem dalmatinskih otoka. Igramo se Boga, a to (još uvijek) nismo.

 

Taj neoreligiozni trans je najbolje vidljiv u pseudoznanstvenoj sekti Crkve Presvetlog Zatoplenja. Vjernici su uvjereni da mogu mijenjati globalnu klimu, podizati/spuštati razinu mora, zaustaviti uragane i sl. praznovjerja. Valjda vjeruju da će zadnji meštar geoinženjeringa AKA Mojsije uskrsnuti i povesti ih u obećanu klimatsku zemlju prije klimatskog Armagedona. Ili da ipak pozovu meštra od očuvanja vrsta AKA Nou?

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
16 godina
neaktivan
offline
Re: OX5034, genetički modificirani komarci laborat
Nisi objasnio prema kome se čini zločin. Zločin je ljudska izmišljotina i ako osporavaš antropocentrični pogled na svijet onda ni zločin ne postoji. Prirodi (dakle svemu što nije čovjek) je potpuno svejedno je li Zemlja pustinja ili zelena oaza, samo iz naše perspektive postoji razlika.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Re: OX5034, genetički modificirani komarci laborat
Mungos=Asteroid
Da bi sisavci dobili priliku pod suncem...Asteroid je izbrisao 90% svih biljnih i životinjskih vrsta...za svagda
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: OX5034, genetički modificirani komarci laborat
MadDogMattis kaže...
Kolacic kaže...

U cemu je problem ako ne zelis djecu a nisi clan lgtb grupacije? 

 Problem je da je to jako sebično prema civlizaciji koja ti je sve omogućila, tuđa djeca će raditi za tvoju mirovinu a ti ćeš cijeli život živjeti hedonistički.

Krajnje bezobrazno.

 Ne, ja sam radim i radit ću za svoju štednju jer ću pored mirovine za koju ja radim sada i dajem u mirovinski sustav, kopat po kontenjerima. Osim ako ne odem na kakvih 5 godina u zapadnu zemlju gdje ću zaslužit par 100 ojra strane. Krajnje je bezobrazno reći nekome tko čitav život radi za svoju mirovinu da je nije on zaslužio, nego mu je daje nečije dijete. 
Dok se ne iživim i toliko materijalno osiguram da me boli kuki, neću niti pomišljat na potomstvo. Nisam životinja, nemam nagon za produženje gena. 

9 godina
neaktivan
offline
OX5034, genetički modificirani komarci laboratorij

Hoce li slucajno prenositi koronu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: OX5034, genetički modificirani komarci laborat
MadDogMattis kaže...
Kolacic kaže...

U cemu je problem ako ne zelis djecu a nisi clan lgtb grupacije? 

 Problem je da je to jako sebično prema civlizaciji koja ti je sve omogućila, tuđa djeca će raditi za tvoju mirovinu a ti ćeš cijeli život živjeti hedonistički.

Krajnje bezobrazno.

 Tko radi otplatio je svoj dug društvu tim radom, daleko bezobraznije je školovati se na račun društva, pa iseliti i raditi drugdje. Pogotovo ako nisi egzistencijalno ugrožen, poput recimo nogometaša ili tenisača. Ali njima nitko ne spočitava da su sebični, čak ni kada na sve načine izbjegavaju platiti porez.

 

Što se radne snage tiče, nje ima sasvim dovoljno. Na svijetu je preko 7 milijardi ljudi, a velika većina može samo sanjati da živi u ovakvoj zemlji. Ako ti se ne sviđaju zbog kulture možeš lobirati da se homićima dozvoli usvajanje djece, pa će oni ići po Africi i Aziji i dovoditi klince koje će odgajati u hrvatskoj kulturi.

 

Tako da nema potrebe nabijati osjećaj krivnje onima koji ne mogu ili ne žele imati djecu, djece ima sasvim dovoljno.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
9 godina
neaktivan
offline
OX5034, genetički modificirani komarci laboratorij

Jesam li samo ja shvatio taj post sarkasticno?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: OX5034, genetički modificirani komarci laborat
Kolacic kaže...

Jesam li samo ja shvatio taj post sarkasticno?

 Da.

 

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: OX5034, genetički modificirani komarci laborat
Visak kaže...
Nisi objasnio prema kome se čini zločin. Zločin je ljudska izmišljotina i ako osporavaš antropocentrični pogled na svijet onda ni zločin ne postoji. Prirodi (dakle svemu što nije čovjek) je potpuno svejedno je li Zemlja pustinja ili zelena oaza, samo iz naše perspektive postoji razlika.

Čovjek jest dio Prirode, ali tvoji izvitopereni antropcentrički pogled je slijep za taj podatak. Čini se zločin prema Prirodi i prema sebi samome ovakvim dječjim igrarijam, jer što uopće može poći po zlu kad se mi miješamo u Prirodu.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
6 godina
offline
Re: OX5034, genetički modificirani komarci laborat
Priroda su ljudi i sve što ljude okružuje...ljudsko ponašanje je isto PRIRODA...inače PRIRODA nije princeza iz bajke nego nemilosrdna BITCH...da ovog trenutka zemlja eksplodira...nikog nebi bilo briga...stoga sve te umjetno stvorene razlike među nama koje nam zagorčavaju život...ASTRONOMIJA bi trebala biti jedan od temeljnih predmeta u školi pa čak i od vrtića...A ne ono prodavanje dima i magle...

Jedino kad bi svi koliko toliko bili upućeni u astronomiju...bi valjda došlo do neke promjene svijesti jerbo bi ljudi znali koliko smo BEZNAČAJNI

Naše postojanje i sve što smo postigli je poput suza na kiši
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
OX5034, genetički modificirani komarci laboratorij

a nitko nije ni pokušao razgovarati s komarcima i iznaći miroljubivo i diplomatsko rješenje. svi bi samo radikalno i nasiljem: zapraši, spriječi razmnažanje, mlati pljaskalicom ... mislim, stvarno ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 4:05 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice