Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

poruka: 32
|
čitano: 13.457
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t".
14 godina
offline
Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

eto ti naši iseljenici su željeli živjeti u uređenoj državi,mi ostali koji smo ostali i dalje možemo uživati u neuređenoj dražvi i biti zahvalni što je i tu dobro

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
13 0 hvala 1
15 godina
offline
Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

hrvati su svugdje poznati po pronalaženju rupčaga u zakonima i zaobilaženju pravila i ograničenja (švedska je zbog nas mijenjala 600 godina star ustav) tako da nema brige. možda jedino stari poštenjaci kao Friday ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 18:00 (Ajar).
Moj PC  
31 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
Čekamo još
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

Pa kickass nije zatvoren.

K
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
Pa to je i napravljeno zbog priliva novih useljenika. Vjerujem da su značajno popravili statistiku skidanja svima dostupno sadržaja. 😎

Friday, vrati se doma. Hebeš zemlju di ne dozvoljavaju skidanje za vlastitu upotrebu.
Stručnjak za odmaganje...
 
14 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
mario.L_hr kaže...
 

Friday, vrati se doma...

...skuvali smo ti paštašutu

ravna zemlja i šupalj mjesec
16 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s

Kako uncle Sam prdne, tako Irska mrdne, inače ekonomija bye bye 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
90% hrvata u Irskoj ne zna što je torrent, a ostalih 5% će malo zapet naviknuti na javne trackere, a mi informatičari taj mali postotak - za nas nema zime.

A još da sam hrvat - ne znam gdje bi mi bio kraj.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
Kad je 2001. ili 02. ukinut Napster pisalo se kako nema više džabe glazbe. A gle nas o čemu pričamo u 2018. :-)
 
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

"Ko da mogu isprat kiše onu davnu sol sa kože..."

 

 

Freak Show Inc.
 
23 0 hvala 0
13 godina
offline
Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

Ja sam na njihovom Eiru i bez problema pristupam svim piratskim stranicama. 

 

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

Super vijest, za neke od ovih nabrojanih stranica nisam ni znao da postoje

 

A što se Irske tiče, porasti će upotreba VPN-ova

 
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

Taman da stvarno ukinu pristup bas svim torrentima ne bi me to bas pogodilo. Vecinom skidam crtice za djecu i dokumentarce. Imam pretplatu na netflix pa me to i ne bi onda bas pogodilo. Ne skidam igre, ne skidam nikakve programe. Tu i tamo neku film (mozda 2-3 godisnje).

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

Naslov na Facebook-u: "Evo vam na sad vaša Irske!" je gramatički netočan, a osoba koja je pisala naslov sigurno žali što ima plaću u Hrvatskoj manju od Irskog minimalca.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 0:41 (marsovac zemaljski).
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

ja se na neku foru iz irske mogu spojit na partis.si, koji je inace limitiran samo na balkanske IP-eve ako se ne varam, happy days

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
marsovac zemaljski kaže...

Naslov na Facebook-u: "Evo vam na sad vaša Irske!" je gramatički netočan, a osoba koja je pisala naslov sigurno žali što ima plaću u Hrvatskoj manjoj od Irskog minimalca.

Hrvatska je dakle manja od Irskog minimalca?

 

Curi ti licemjerje iz nosa...

 

 

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 23:10 (Louis Pluto).
9 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
Louis Pluto kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Naslov na Facebook-u: "Evo vam na sad vaša Irske!" je gramatički netočan, a osoba koja je pisala naslov sigurno žali što ima plaću u Hrvatskoj manju od Irskog minimalca.

Hrvatska je dakle manja od Irskog minimalca?

 

Curi ti licemjerje iz nosa...

 

 

Moraš čitati prije nego komentiraš. Boldat ću ti i ponoviti da ti bude lakše.

Dalke, njegova plaća je manja od irskog minimalca.

 

U Irskoj je minimalac 1500€, a poprilično sam siguran da na bug.hr-u nitko nema plaću veću od 11250 kn.

Otkad je istina licemjerje?

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 0:42 (marsovac zemaljski).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s

Mislim da je pitanje vremena kad ce kod nas ovako nesto doci. Uzimat ce i Hrvati u Hrvatskoj, kao oni u Irskoj VPN pretplate
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

Ovo samo po sebi nije nikakva poteskoca, ali je stvar u tome da se uspijevaju smanjivati Internetske slobode. Malo, pomalo se pomice granica kontroliranja gradjana.

 
5 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
Jehonan kaže...
Ajar kaže...

hrvati su svugdje poznati po pronalaženju rupčaga u zakonima i zaobilaženju pravila i ograničenja (švedska je zbog nas mijenjala 600 godina star ustav) tako da nema brige. možda jedino stari poštenjaci kao Friday ... 

I, eto primjera govora mržnje!

 

Uvrijedi sve hrvate, one koji se tako osjećaju te pripadaju tom ponosnom i poštenom narodu!

 

MARKIĆKA NE SERI.

 

ontopic:
Meni se više ne da koristiti ni PopCornTime uz torrenting.com (private, ali bez navlakuša i suludih ratio uvjeta). Ako čega ima, skinem sa warp8 prije nego titl pronađem.

Za streaming serijica su tu primewire.ag i alluc.ee .

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 3:07 (Zechina).
 
2 2 hvala 5
16 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
VPN i fiju briju. Torrent tak i tak koriste amateri :P a sa postenim VPN-om mozes torrentat do mile volje.

Kupis si real debrid za 2,5 eura na mjesec i skidas sve bez da ovisis o nekom klincu koji seeda na 2,5 kb/s. Osim toga je Netflix u Irskoj vise nego dobar sa sadrzajem koji nudi a ako imas frenda uzmete ga po pola pa te ispadne 7 eura. Ko je u Irskoj i nema 7 eura taj se opasno drogira.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
Sad će posjet kinima skočiti za 5000%, raketno-uzlazni šiljak u prodaji karata. Bar po izračunima te industrije toliko im se krade od torrenta. Što je naravno bullshit. Skoro nitko neće otići u kino zato što nema film s torrenta, jednostavno ga neće gledati. A promjena u prodaji kino ulaznica biti će zanemariva. Dobar pokazatelj smisla te zabrane i valjanosti argumentacije o šteti koju torrenti nanose.
 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
Friday kaže...

"Ko da mogu isprat kiše onu davnu sol sa kože..."

 

 

 Pa ne piše da su zabranili sve torrent stranice, već samo one veće. Zašto nitko ne čita tekst?

Naravno da možeš na torrenthr, partis i još neke za koje ne znaju, ali je vjerojatno samo pitanje vremena kada će i njih zabraniti.

 

Spominju se 1337x.io, EZTV.ag, 123movieshub.to, Bmovies.is, putlocker.io, Gowatchfreemovies.to, YTS.am i RARBG.to.

 

Možeš li na neku od ovih stranica? Bez VPN-a.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
6 godina
protjeran
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
Ajar kaže...

hrvati su svugdje poznati po pronalaženju rupčaga u zakonima i zaobilaženju pravila i ograničenja (švedska je zbog nas mijenjala 600 godina star ustav) tako da nema brige. možda jedino stari poštenjaci kao Friday ... 

 Legendarna je ona Kukočeva štorija:

Proslavljeni košarkaš Chicago Bullsa Toni Kukoč pričao mi je, recimo, kako je s jednim takvim išao u ribolov na jezero Michigan. Amerikanci čuvaju riblji fond jezera Michigan i postavili su jasna pravila ponašanja: dopušteni ulov su dvije ribe. Stoga se, ulovivši drugu, Toni htio vratiti kući, ali zemljak se samo nasmijao i nastavio lov - izvukao je treću, pa četvrtu, pa sedmu, pa desetu. Naravno da je znao da ne može s deset riba proći strogu kontrolu na izlazu: kad je ulovio desetu, izabrao je dvije najveće, a ostale - bacio u jezero. Desetljećima su, eto, glupi Čikažani odlazili sa štapovima na jezero Michigan i vraćali se kući čim uhvate dvije ribe, pa makar i veličine inćuna, i nikome nikad nije palo na pamet da ulovi petnaest riba, pa izabere dvije najveće. Sve dok nije došao naš mitološki junak.

7 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
Ostanite doma, placajte PDV od kojeg ce bratija farbati tunele I pratite rasprodaju zemlje. :)
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
Gebirgs kaže...
Ostanite doma, placajte PDV od kojeg ce bratija farbati tunele I pratite rasprodaju zemlje. :)

 Eventualno odete van zaradite penziju u eurima u drzavi kojoj ne bude propal mirovinski sustav i onda dojdete doma pod stare dane chillat, a rasprodaju zamlje nemojte pratit da se ne bi nepotrebno zivcirali. Na kraju karijere dojdete doma i kupite komad zemlje ili nekretninu na rasprodaji za Eure jer RH bude i dalje imala kune ali ovaj put bude 1 eur = 10 kn.

 

 

16 godina
offline
Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

Kako sam copy/paste sve ove lipe adrese torrent site-ova, naravno sve u svrhu dowloadiranja legalnoga sadržaja...

Članci ovakve vrste su uvijek edukativne prirode.

 

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

Evo vidite kako cveta cveće u naše preduzeće!

 

Svi moji postovi u ovoj temi obrisani!

 

Demokratija na djelu, nema što!

 

I to nakon što sam napravi prijavu, a zbog vrijeđanja na osobnoj razini!

 

Naravno, uvreda je ostala!

 

Jadno!

 
3 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
NEW_MAN kaže...
Gebirgs kaže...
Ostanite doma, placajte PDV od kojeg ce bratija farbati tunele I pratite rasprodaju zemlje. :)

 Eventualno odete van zaradite penziju u eurima u drzavi kojoj ne bude propal mirovinski sustav i onda dojdete doma pod stare dane chillat, a rasprodaju zamlje nemojte pratit da se ne bi nepotrebno zivcirali. Na kraju karijere dojdete doma i kupite komad zemlje ili nekretninu na rasprodaji za Eure jer RH bude i dalje imala kune ali ovaj put bude 1 eur = 10 kn.

 

 

 

Takvo nešto neće postojati. Svi mirovinski sustavi su najobičnije ponzi šeme, a budala sve manje i manje. Što se tiče Irske kao "obećane zemlje," ne bi mladi odlazili u Australiju i SAD da je Irska tako bajna i sjajna. Irska je u rangu karipskog otočja, tax haven koji je na sreću blizu europskog kontinenta. U najbolju ruku, Dublin i Cork su odskočna daska za San Francisco i Vancouver. 

8 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
Jehonan kaže...

Naravno, uvreda je ostala!

 Ne plači, volimo te. Samo ljubav iskazujemo na domaći način.

p.s.

Ako staviš Kalimera umjesto Tuxa (pingača) dobit ćeš i extra torrent linkove ;-)

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice