OnePlus donosi "nestajuće kamere" sa stražnje stra

poruka: 2
|
čitano: 1.119
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus donosi "nestajuće kamere" sa stražnje stra".
8 godina
offline
OnePlus donosi "nestajuće kamere" sa stražnje stra

Uvijek sam se pitao da li je moguce napraviti zadnji poklopac telefona od onog jednosmjenog ogledala ili kako god se to vec zove, gdje je jedna strana ogledalo dok je na drugoj strani providno, govorim o ogledalu koje možete vidjeti u onim sobama za policijska ispitivanja.

Tako da bi kamere bile sakrivene i jedina vidljiva stvar bi bila logo i flashlight.
Takav telefon bi izgedao kao Xperia Z5 Premium recimo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 14:55 (NiDJO7Z7).
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: OnePlus donosi "nestajuće kamere" sa stražnje
NiDJO7Z7 kaže...

Uvijek sam se pitao da li je moguce napraviti zadnji poklopac telefona od onog jednosmjenog ogledala ili kako god se to vec zove, gdje je jedna strana ogledalo dok je na drugoj strani providno, govorim o ogledalu koje možete vidjeti u onim sobama za policijska ispitivanja.

Tako da bi kamere bile sakrivene i jedina vidljiva stvar bi bila logo i flashlight.
Takav telefon bi izgedao kao Xperia Z5 Premium recimo.

 

 

 I bio maksimalno glup jer bi svakako stavio masku sa otvorima za kamere kojih naizgled nema. Izgledalo bi kao da je sa drugog telefona. Iskreno ne sjecam se kad je neki ozbiljniji recezent rekao da zamjeri ruznu zadnju stranu.... Ako i spomenu to je izgled sklopa sa kamerama a ne zato sto je uopste vidljiv...

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice