OnePlus 8T će biti predstavljen 14. listopada sa z

poruka: 4
|
čitano: 2.252
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus 8T će biti predstavljen 14. listopada sa z".
OnePlus 8T će biti predstavljen 14. listopada sa z

Svaka ćas

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 8T će biti predstavljen 14. listopada sa z
Navodno će cijena početi od 800€ za 8/128GB.
Koliko god mi je OP drag, ali otišli su u jednu drugu krajnost. Prošlogodišnji 7T je po meni zadnji njihov value model.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 8T će biti predstavljen 14. listopada
Slažem se, otišli su oni svojim marketingom i postepenim dizanjem cijena u premium segment. Imam OP 7T i mislim da mi je to zadnji njihov fon ako će nastavit ovim tempom.

Još ajfon 11 za 700 eura i ajfon 12 za navodnih 650 čine se odlične kupnje posebno uz novi ios 14 koji smanjuje razliku između androida i ios-a, ako ih usporedimo sa konkurencijom za tu cijenu iz andriod svijeta. Jedino na kaj sam se navikao je ovih 90Hz...
yippee ki-yay
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 8T će biti predstavljen 14. listopada
Apachy kaže...
Još ajfon 11 za 700 eura i ajfon 12 za navodnih 650 čine se odlične kupnje posebno uz novi ios 14 koji smanjuje razliku između androida i ios-a, ako ih usporedimo sa konkurencijom za tu cijenu iz andriod svijeta. Jedino na kaj sam se navikao je ovih 90Hz...

Smanjuju se neke vizualne razlike i donekle funkcionalne razlike, no iOS je godinama ispred što se tiče performansi, stabilnosti, security i privacy značajki te općenite konzistentnosti OS-a i cijelog ekosustava. Ovo govorim iz perspektive business usera, a ako sagledamo stvari iz perspective developera tu Android još gore stoji. Godinama u razvoju Androida postoji anarhija, prevelika želja za iskazivanjem lica otvorenosti donosi i ružno naličje. Zadnjih par verzija je postao konzistentniji i prihvatljiviji, no ako gledamo premium segment iPhone ispada da je tu povoljniji cjenovno nego 1+ ili Samsung S. Svi Android modeli koji su rangu sa iPhoneom su zapravo skuplji i nimalo mi nije bitno kod kupnje da je npr. S20 ljepši.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice