Novo ažuriranje na Galaxy S10 donosi haptički odzi

poruka: 6
|
čitano: 2.403
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novo ažuriranje na Galaxy S10 donosi haptički odzi".
13 godina
offline
Novo ažuriranje na Galaxy S10 donosi haptički odzi

Koja je šansa da dodaju to u 8. i 9. seriju? Koristim geste na N8 od kad sam prešao na pie. Primarno sam to uključio da mi se ne upeku funkcijske tipke na zaslonu, da bi na kraju spoznao koliko je lako i brzo korištenje gesti. Nisam ni znao da mi treba feedback, ali sad kad sam pričitao, definitivno bi iskustvo bilo bolje. 

 

EDIT: postoji opcija touch vibration i na n8, ali ne radi s gestama, već isključivo sistemskim tipkama

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2019 10:29 (dax-lax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novo ažuriranje na Galaxy S10 donosi haptički odzi

Taman mi maloprije iskočila obavijest za taj update...mogao bih sada i probati tu opciju jer jednom jesam i nije mi se činila zgodna baš jer nema taj feedback.

origin: mrxa
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Novo ažuriranje na Galaxy S10 donosi haptički odzi

Nisam znao da je ovo neki extra fičr, moj xiaomi ima to od kad je dobio geste s Pie updejtom..

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Novo ažuriranje na Galaxy S10 donosi haptički odzi

zna li tko kad će ovaj update na t-comove galaxye?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novo ažuriranje na Galaxy S10 donosi haptički

Mislim da je trebao biti jučer ili danas jer jučer je na par galaxya t-coma iskočio novi update (razni modeli).

Prvi put je "prednost" što mi je službeni na Tele2 

origin: mrxa
8 godina
neaktivan
offline
Re: Novo ažuriranje na Galaxy S10 donosi haptički
mrxa1 kaže...

Mislim da je trebao biti jučer ili danas jer jučer je na par galaxya t-coma iskočio novi update (razni modeli).

Prvi put je "prednost" što mi je službeni na Tele2 

 mislim da cu roknut gore njemački DBT firmware i prestat se zajebavat s ovima..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice