Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mjenjač

poruka: 80
|
čitano: 14.367
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mjenjač".
15 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
segregator kaže...
..

koje će moći probiti kripto ključeve

 -promašaj.. nije problem probijanje ključa, nego obična krađa, vidi naslov teme.. i to s quantumom ili enkripcijom veze nema osim sličnosti riječi kripto u korjenu kriptovalute tj korjenu krađe..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
ihush kaže...
segregator kaže...
..

koje će moći probiti kripto ključeve

 -promašaj.. nije problem probijanje ključa, nego obična krađa, vidi naslov teme.. i to s quantumom ili enkripcijom veze nema osim sličnosti riječi kripto u korjenu kriptovalute tj korjenu krađe..

 

Nisi pratio pa upadaš ko padobranac...ne može ti mjenjačnica ukrasti novce koje držiš doma na walletu

16 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
Old Iggy kaže...

Siguran? Znaš neki koji ima stabilnu vrijednost zadnjih dvije - tri godine? S ajde, recimo, prihvatljivim rastom par posto (max 10%) na godišnjoj razini.

Što ako me, recimo, pokupi tramvaj na Maksimirskoj?

 

 

Ako ti je do stabilnosti, imaš hrpu stablecoina, počevši od Tethera

15 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
segregator kaže...
ihush kaže...
segregator kaže...
..

koje će moći probiti kripto ključeve

 -promašaj.. nije problem probijanje ključa, nego obična krađa, vidi naslov teme.. i to s quantumom ili enkripcijom veze nema osim sličnosti riječi kripto u korjenu kriptovalute tj korjenu krađe..

 

Nisi pratio pa upadaš ko padobranac...ne može ti mjenjačnica ukrasti novce koje držiš doma na walletu

 -vidi naslov..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
ihush kaže...
segregator kaže...
ihush kaže...
segregator kaže...
..

koje će moći probiti kripto ključeve

 -promašaj.. nije problem probijanje ključa, nego obična krađa, vidi naslov teme.. i to s quantumom ili enkripcijom veze nema osim sličnosti riječi kripto u korjenu kriptovalute tj korjenu krađe..

 

Nisi pratio pa upadaš ko padobranac...ne može ti mjenjačnica ukrasti novce koje držiš doma na walletu

 -vidi naslov..

 

Nisam komentirao naslov nego sam odgovarao na pitanje koji crypto je siguran...evo još jednom: siguran je svaki koji držiš na svom walletu

15 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
segregator kaže...

evo još jednom: siguran je svaki koji držiš na svom walletu

 I, sto s njime?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
segregator kaže...
Old Iggy kaže...

Siguran? Znaš neki koji ima stabilnu vrijednost zadnjih dvije - tri godine? S ajde, recimo, prihvatljivim rastom par posto (max 10%) na godišnjoj razini.

Što ako me, recimo, pokupi tramvaj na Maksimirskoj?

 

 

Ako ti je do stabilnosti, imaš hrpu stablecoina, počevši od Tethera

A smisao je?

segregator kaže...

 

evo još jednom: siguran je svaki koji držiš na svom walletu

Sve je OK dok imaš punu kontrolu nad njim i način kako nekome sigurno predati tu punu kontrolu.

16 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
wyks kaže...
segregator kaže...

evo još jednom: siguran je svaki koji držiš na svom walletu

 I, sto s njime?

 

A što bi ti?

 

16 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
Old Iggy kaže...

A smisao je?

 

Kaži ti meni, pošto si tražio neki coin koji je stabilan

15 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
segregator kaže...
A što bi ti?

 

 Kupio bih Linoladu

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
wyks kaže...
segregator kaže...
A što bi ti?

 

 Kupio bih Linoladu

 

To je OK...evo ja sam sebi kupio ovaj PC s kojeg pišem, a ženi Nissan Note. Platio sve zajedno oko $200, a za koju godinu ću možda plakat jer 

će protuvrijednost biti milijun dolara. Kad smo mi ljudi nestrpljivi

Opet sam prošao bolje od onog što je picu platio 80 milijuna dolara u bitcoinima

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 23:26 (segregator).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
segregator kaže...
wyks kaže...
segregator kaže...
A što bi ti?

 

 Kupio bih Linoladu

 

To je OK...evo ja sam sebi kupio ovaj PC s kojeg pišem, a ženi Nissan Note. Platio sve zajedno oko $200, a za koju godinu ću možda plakat jer 

će protuvrijednost biti milijun dolara. Kad smo mi ljudi nestrpljivi

Opet sam prošao bolje od onog što je picu platio 80 milijuna dolara u bitcoinima

 Nisi.

To je kao da se netko hvali da je dobio na lotu. 

16 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
Kolacic kaže...
segregator kaže...
wyks kaže...
segregator kaže...
A što bi ti?

 

 Kupio bih Linoladu

 

To je OK...evo ja sam sebi kupio ovaj PC s kojeg pišem, a ženi Nissan Note. Platio sve zajedno oko $200, a za koju godinu ću možda plakat jer 

će protuvrijednost biti milijun dolara. Kad smo mi ljudi nestrpljivi

Opet sam prošao bolje od onog što je picu platio 80 milijuna dolara u bitcoinima

 Nisi.

To je kao da se netko hvali da je dobio na lotu. 

 

Pohvalit ću se opet za 2-3 godine, kad opet dobijem na lotu 

 

15 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
segregator kaže...

To je OK...evo ja sam sebi kupio ovaj PC s kojeg pišem, a ženi Nissan Note. Platio sve zajedno oko $200,

 Aha.

 

A kako si platio?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
wyks kaže...
segregator kaže...

To je OK...evo ja sam sebi kupio ovaj PC s kojeg pišem, a ženi Nissan Note. Platio sve zajedno oko $200,

 Aha.

 

A kako si platio?

 

PC uzeo u uzija platio direkt sa BTC, a za auto prebacio na bitstampu XRP u EUR pa SEPA nalogom 

15 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
segregator kaže...

PC uzeo u uzija platio direkt sa BTC, a za auto prebacio na bitstampu XRP u EUR pa SEPA nalogom 

Aha.

Znaci UZI se sa svojom marzom kladi da ce tvojih X Bitcoina sutra biti vise od 200$ dok se ti kladis da ce biti manje.

EDIT: UZI je i mjenjacnica pa su tehnicki sami sebi posrednik i to im ne utjece na financije centralnog posla, jer bitcoine prosljede dalje.

 

Koliko si Bitcoina dao i kad?

 

segregator kaže...

 a za auto prebacio na bitstampu XRP u EUR pa SEPA nalogom 

Aha.

 

Bitstamp je mjenjacnica?

 

Nego, kupio si bitcoin kad je bio jeftin u nadi da ce porasti, pa si kupio nesto za to jer je eto i poraslo - pukom srecom.

Mozes li replicirati proces opet?

 

Valjda se bolje voziti u mercedesu nego u Noteu jelda?

Ja bih bar znao.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 23:56 (wyks).
16 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
wyks kaže...
segregator kaže...

PC uzeo u uzija platio direkt sa BTC, a za auto prebacio na bitstampu XRP u EUR pa SEPA nalogom 

Aha.

Znaci UZI se sa svojom marzom kladi da ce tvojih X Bitcoina sutra biti vise od 200$ dok se ti kladis da ce biti manje.

EDIT: UZI je i mjenjacnica pa su tehnicki sami sebi posrednik i to im ne utjece na financije centralnog posla, jer bitcoine prosljede dalje.

 

Koliko si Bitcoina dao i kad?

 

segregator kaže...

 a za auto prebacio na bitstampu XRP u EUR pa SEPA nalogom 

Aha.

 

Bitstamp je mjenjacnica?

 

Nego, kupio si bitcoin kad je bio jeftin u nadi da ce porasti, pa si kupio nesto za to jer je eto i poraslo - pukom srecom.

Mozes li replicirati proces opet?

 

Valjda se bolje voziti u mercedesu nego u Noteu jelda?

Ja bih bar znao.

 

 

UZI nije mjenjačnica, koriste usluge vanjske firme

https://www.uzishop.hr/content/7-nacini-placanja

 

Bitstamp jest mjenjačnica (osnovana od braće Slovenaca), nisam kupio BTC nego XRP

 

Mercedes slijedi ako Ripple uspije u naumu da zamijeni SWIFT, a ovo "pukom srećom" se ti samo tješiš :)

 

 

Edit: što se tiče repliciranja, samo XRP treba ponoviti rast iz 2017, jer osim što sam već izvukao

više nego što sam uložio, i crypta imam više nego kad sam počeo

 

naravno, uvijek sve može propasti, kao što je npr propao Yahoo, a Google rasturio, iako tako

nije izgledalo prije 20 godina. Ali to nije zaustavilo Internet kao tehnologiju, kao što činjenica

da će 99% crypto valuta propasti neće zaustaviti blockchain

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 0:12 (segregator).
15 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
segregator kaže...
UZI nije mjenjačnica, koriste usluge vanjske firme

 Dodje na isto

 

segregator kaže...
Bitstamp jest mjenjačnica (osnovana od braće Slovenaca), nisam kupio BTC nego XRP

Ok, koja je razlika izmedju mjenjacnice gdje vlasnik umre i one koja ne vara?

Poanta je ne drzati novac na mjenjacinici nego zamjeniti po potrebi. Super.

 

segregator kaže...
Mercedes slijedi ako Ripple uspije u naumu da zamijeni SWIFT, a ovo "pukom srećom" se ti samo tješiš :)

Mercedes imam, hvala.

 

Nego kupi ga ti.

Moj Mercedes nije ovisio o prosincu 2017. i ozujku 2018.

 

Ali jedno legitimno pitanje - kojom "srecom" vise ne vrijedi za Merceds? Ili zasto ti nisi cekao Mercedes ili Lamborghini? Malo te trta uhvatila?

Da si znao kao ja, di bi ti bio kraj...

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
wyks kaže...

Mercedes imam, hvala.

 

Nego kupi ga ti.

Moj Mercedes nije ovisio o prosincu 2017. i ozujku 2018.

 

Ali jedno legitimno pitanje - kojom "srecom" vise ne vrijedi za Merceds? Ili zasto ti nisi cekao Mercedes ili Lamborghini? Malo te trta uhvatila?

Da si znao kao ja, di bi ti bio kraj...

 

U osnovi nisam materijalist, pa mi je i Note previše, meni je i gradski prijevoz OK.

Nisam čekao jer sam procijenio da slijedi pad (relativno loše, prodao na $2,5 a ono otišlo

sve do $3,5 u jednom trenutku...ali pošto sam kupio po $0,06, u osnovi sam dobro prošao

 

Sad sve ovisi da li će i koliko zamijeniti SWIFT, u slučaju da ga zamijeni 100% realna cijena

bi bila oko $600, iako bi oslobađanje sve te love sa nostro/vostro računa napravilo kaos

u svjetskoj ekonomiji, pa ćemo osim tehnologije (koja je već spremna), morati pričekati

da se gazde u pozadini dogovore

 

11 godina
offline
Re: Novi zaplet oko preminulog vlasnika kripto-mje
wyks kaže...
segregator kaže...
A što bi ti?

 

 Kupio bih Linoladu

 linoladu??!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice