I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

poruka: 329
|
čitano: 53.092
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir".
13 godina
odjavljen
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...
footballer kaže...
Fi

 

To što se taj čip ne vidi, u tome i je poanta svih teorija zavjere, sve polažu isti temelj: "Ima toga, ali su sakrili." Tim "argumentom" dobiješ permanentni razlog zašto nešto postoji ali bez dokaza. Sjećam se jednom, još otprije, u nekoj emisiji koja se malo dotakla i religije, bio je argument koji je išao ovako.

 

 "Imam jednoroga"
- Gdje je

 

"U garaži"
- Ali ja ga ne vidim
"Nevidljiv je"


- *uzme štap i prođe s njim vodoravno po cijeloj garaži* nisam mu udario noge

"Lebdi"

(...)


Tako i ovo sve. Jednostavno, teorije zavjere su "žive" i nakon što se dokaže da je stanje totalno suprotno jer idu na to da se negativna tvrdnja ne može dokazati ako dodaješ korake nakon svakog ispitivanja, uz eventualnu motivaciju, jer i teorija zavjere, kao i mnoštvo praznovjerja, počiva na zaključku koji se zatim "dokazuje" i ne mijenja se ukoliko neki dokaz ukaže na netočnost zaključka, nego se nađe isprika i ide dalje. 

 

To je problem ljudi koji ne znaju kritički razmišljat, upravo ono što za nas govore.  

 

Ovo sam ja naučio dok sam vodio jedan od većih ateističkih svjetskih foruma... Dokaz je na onome tko tvrdi da nešto postoji. Tako teisti trebaju dokazati boga, a ne ateisti da bog ne postoji. Ne dokazuje se da nešto ne postoji, nego se dokazuje da nešto postoji.

 

Dakle, "mi" imamo dokaze o učinku cjepiva, ali i o štetnostima cjepiva. Nitko ne osporava činjenicu da određena cjepiva znaju bit štetna u određenom postotku. Čak i osobno znam osobu koju je uništilo cjepivo za dječju paralizu, bila je cijela serija nešto loša, svih 20 ljudi je od te serije ili umrlo ili su teški invalidi. Dogodi se. Ali milijuni, pa čak i milijarde ljudi su primili cjepivo i živi su, bez posljedica i nikad ih nije uhvatila i ubila bolest protiv koje su cijepljeni. Neke od najgorih bolesti smo iskorijenili, a dokaz za to mi je povijest i sadašnjost, neka se umiralo na milijune, danas tih bolesti više uopće nema. Dokaz.

 

"Vi" nemate dokaze o čipovima. "Vi" nemate dokaze o koroni i 5G. Dokaz se mora predstavit, objasnit i onda se MORA moć replicirat u kontroliranim uvjetima, da teorija ima smisla i postane činjenica. Znači, ono kad se pričalo o paljenju odašiljača i pustim mrtvim pticama i kukcima, to se bez problema ponovi i dokaže. Upališ ga sutra opet i opet sve popada mrtvo. Ajmo, 5 dana za redom i počet ću vjerovat u taj FIZIČKI DOKAZ.

 

Dalje, kakav je to nevidljivi tekući čip? Ajmo ljudi, ovo je tehnički forum, ovde se bar zna nešto o čipovima, kako rade, kakav je proces proizvodnje, kako to sve izgleda i funkcionira. Kakvi dokazi postoje za nevidljive i tekuće čipove koji kontroliraju ljude.

 

Hvala.

 

 

 Ma to je Bill skužio način kako zaobići quantum tunneling pa radi tranzistore veličine 0.05nm, bude ih poslao ili Intelu ili AMD-u kasnije za procesore, ovisno koji više ljudi zaraze 5g-om 

15 godina
protjeran
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

lol  

Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Slagali se ili ne, ovo je dosta dobar Fallout 4 meme hahaha

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...

lol  

 Dobra je slika, ali mene ozbiljno zanima ovo o čipovima, što na zadnje dvije stranice pitam...

 

Kakvi su to čipovi u cjepivima, tko ih proizvodi, gdje su tehničke specifikacije, postoje li slike pod mikroskopom, zna li se shematski prikaz izrade i rada tih čipova, te na koji način će ti čipovi djelovat na ljudski mozak i koji su mehanizmi spajanja mehaničkog čipa s biološkim mozgom?

 

Prosvijetli nas, ipak je ovo tehnološki forum, pa ajmo malo o tehničkim stvarima.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 9:24 (Filox).
16 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...
HaM kaže...

lol  

 Dobra je slika, ali mene ozbiljno zanima ovo o čipovima, što na zadnje dvije stranice pitam...

 

Kakvi su to čipovi u cjepivima, tko ih proizvodi, gdje su tehničke specifikacije, postoje li slike pod mikroskopom, zna li se shematski prikaz izrade i rada tih čipova, te na koji način će ti čipovi djelovat na ljudski mozak i koji su mehanizmi spajanja mehaničkog čipa s biološkim mozgom?

 

Prosvijetli nas, ipak je ovo tehnološki forum, pa ajmo malo o tehničkim stvarima.

Ti ništa ne shvaćaš, to je toliki high tech i tolika tajna da ju samo teoretičari zavjera razumiju.

A toliko je skupo da je potpuno neprihvatljivo za bilo koju namjenu osim praćenja ljudi.

5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Old Iggy kaže...

Ti ništa ne shvaćaš, to je toliki high tech i tolika tajna da ju samo teoretičari zavjera razumiju.

A toliko je skupo da je potpuno neprihvatljivo za bilo koju namjenu osim praćenja ljudi.

 Kao tehnička osoba, ne prihvaćam ovakav odgovor.

 

Želim dokaze, specifikacije, slike, nacrte, opise, voltaže, sve.

 

 

 

P.S.

Ja sam mislio da ljude prate mobiteli, automobili, kompjuteri, Windowsi, sateliti, pametni satovi, CCTV, banke, bankomati, web kamere, telefoni, serveri, UDBA, OZNA, KOS, SIS, USKOK...

 

Stvarno, nije nam dovoljno praćenja, ako nemamo čipove, nitko ništa ne zna o nama i ne kontrolira nas. Je, ima smisla.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 9:38 (Filox).
16 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...
Old Iggy kaže...

Ti ništa ne shvaćaš, to je toliki high tech i tolika tajna da ju samo teoretičari zavjera razumiju.

A toliko je skupo da je potpuno neprihvatljivo za bilo koju namjenu osim praćenja ljudi.

 Kao tehnička osoba, ne prihvaćam ovakav odgovor.

 

Želim dokaze, specifikacije, slike, nacrte, opise, voltaže, sve.

 

 

 

Ali to je tajno!

Piše na jubitu!

13 godina
odjavljen
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Ma to "čipiranje" i "čipovi" su isto kao i "znanstvenici", "zračenje" i slično, termini. Široka definicija, a korištenje njih ili straši ljude ili daje dojam onima koji ih koriste a ne određuju točno kakvi čipovi, koji znanstvenici i kakvo zračenje. Razgovorna logička pogreška koja se nažalost prikrade svuda i jako malo ljudi traži specifičnosti nego uzima fraze zdravo za gotovo. Zato ih toliko ima na Facebooku koji napadaju "znanstvenike" koji uopće ni ne postoje. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Neki misle da je 'kritičko razmišljanje' kada se kritizira razmišljanje.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 10:15 (Visak).
 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče

ovo me podsjetilo na ratne '90-te i današnje "desančare"...

 

svi su "sve znali", svaka baba na placu je imala mišljenje o ratnim operacijama...

 

danas "desančari" pljuju po sad već mrtvim generalima HV-a (komunjarskim JNA oficirčinama) kako su namjerno zajebali sjajne operacije HV-a i prouzročili mrtve svojom nesposobnošću, a da ih postaviš pred kartu operativnog djelovanja na nižoj taktičkoj razini, ne znaju niti okrenuti kartu prem Sjeveru a kamoli očitati simbologiju...

 

oni jedino nisu svoje "istine" doznali na Jubitou, nego u lokalnoj birtiji....

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 10:27 (Stric_Jura).
5 godina
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Mislim da imam savršeno pitanje za ušutkat svakoga tko spominje čipove u cjepivu...

 

"Oprosti, možeš li mi molim te objasnit na kojim voltažama radi taj čip."

 

Pa da vidim zbunjene face i njihove odgovore...

 

Live long and prosper.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...

Mislim da imam savršeno pitanje za ušutkat svakoga tko spominje čipove u cjepivu...

 

"Oprosti, možeš li mi molim te objasnit na kojim voltažama radi taj čip."

 

Pa da vidim zbunjene face i njihove odgovore...

 

To možda i shvate, probaj ih pitati na kojem naponu radi...

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
INCOGNITO99 kaže...
Filox kaže...

Mislim da imam savršeno pitanje za ušutkat svakoga tko spominje čipove u cjepivu...

 

"Oprosti, možeš li mi molim te objasnit na kojim voltažama radi taj čip."

 

Pa da vidim zbunjene face i njihove odgovore...

 

To možda i shvate, probaj ih pitati na kojem naponu radi...

 

Odlično, ajmo se igrat malo...

 

Dajte svoje prijedloge za ovakva pitanja. Koje bi bilo najbolje pitanje po vama za ušutkat ovakve likove? Nešto u stilu kao ovo s voltažama i/ili naponom. Bazirajmo se na tehnološkim pitanjima iz stvarnog svijeta.   

 

One question to ruin them all.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 11:17 (Filox).
15 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...
Odlično, ajmo se igrat malo...

 

Dajte svoje prijedloge za ovakva pitanja. Koje bi bilo najbolje pitanje po vama za ušutkat ovakve likove? Nešto u stilu kao ovo s voltažama i/ili naponom. Bazirajmo se na tehnološkim pitanjima iz stvarnog svijeta.   

 

One question to ruin them all.

 Imas moja 3 pitanja na 2. stranici ove teme

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
5 godina
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

"Da li smatras da smo na tom nivou nanotehnologije da se takvi cipovi mogu davati kroz cjepiva?"

 

 

"Ne mislis li da bi nas imunoloski sistem izbacio strano tijelo iz naseg krovotoka?"

 

 

"Na kraju krajeva, da bi uspjesno pracenje preko takve eventualne tehnologije bilo uspjesno, takvi mikrochipovi bi morali imati napajanje, koliko dugo bi se mogli napajati takvi uredjaji nakon sto su ubrizgani u nase tijelo?"

 

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Ljudi su postali blesavi.

Vjeruju svakoj budaletini na nekim boze sacuvaj blogovima i upitnim stranicama za "zdravlje i znanost".

Imam ja jednu takvu koja je dosla u sogorovu obitelj, nece cijepi djecu jer to kao nije normalno, 5G  nemoze smisliti  ( a 4G joj je ok za internet ) , ali bitno da uzima CBD ulje  i vjeruje u ljude gustere i nirvanu .

Ja bi svima ovima koji seruckaju  ukinija internet , oduzeo tv , racunalo , mobitel , zdravstveno  i ostale blagodati modernog svijeta  pa onda nek pokusaju ziviti na nekom udaljenom otoku. 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
wifizone kaže...

Ljudi su postali blesavi.

Vjeruju svakoj budaletini na nekim boze sacuvaj blogovima i upitnim stranicama za "zdravlje i znanost".

Imam ja jednu takvu koja je dosla u sogorovu obitelj, nece cijepi djecu jer to kao nije normalno, 5G  nemoze smisliti  ( a 4G joj je ok za internet ) , ali bitno da uzima CBD ulje  i vjeruje u ljude gustere i nirvanu .

Ja bi svima ovima koji seruckaju  ukinija internet , oduzeo tv , racunalo , mobitel , zdravstveno  i ostale blagodati modernog svijeta  pa onda nek pokusaju ziviti na nekom udaljenom otoku. 

 

 

 Sve OK što si rekao, ali ako uzima CBD, to nije nešto što bi svrstao u istu kategoriju kao i ovo ostalo. Za CBD postoje dokazi i znanstvene studije da pomaže za razna stanja, potpuno je prirodan i neštetan ljudskom tijelu. To je vjerojatno jedino pametno što ta osoba radi u svom životu.

Live long and prosper.
16 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...

 

Dajte svoje prijedloge za ovakva pitanja..

Pitaj ga je li ikad vidio pacemaker.

5 godina
protjeran
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče

Vidim, napeto je 

Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 12:43 (Antiseptik).
15 godina
protjeran
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...

 Kao tehnička osoba, ne prihvaćam ovakav odgovor.

 

Želim dokaze, specifikacije, slike, nacrte, opise, voltaže, sve.

 

Meni je puni zanimljivije to kako, kada te budu pikali sa korona virusom, tada nećeš pitati što je u tom cijepivu   Uostalom, jesam ja rekao da će u cjepivu biti čip? To nisam sigurno nikada izjavio.

Primjerice, niti u ovu sliku baš previše ne vjerujem jer znam da ima prilično netočnih informacija na internetu, baš kao i na main stream medijima i forumima, facebook grupama itd. Ste znali da je najveća facebook stranica za ravnu Zemlju vođena od strane globusara? Kladim se da niste ali to je namjerno tako napravljeno - uvaljuju točne informacije taman da zainteresiraju čovjeka i onda lupe neku floskulu koja nema veze sa pameću, namjerno, samo da odvrate ljude od daljnjeg istraživanja. 

Baš kao i Alex Jones - svaku rupu će okrenuti, o svemu će razgovarati ali kada krene najškakljivija tema koja će uvijek biti tabu, da vidiš kako odmah prekine sugovornika i počne gurati razgovor u drugom smjeru. 

Slično i David Icke, sve kaže točno i onda najedanput, počne pričati o ljudima gušterima. I on je uvjeren da oni postoje! 

Hrane nas točnom informacijom i onda samo "kriva lopta" i voila - imaš zavadi pa vladaj. Tako je svugdje, od medicine preko politike do 5G chemtrailsa chipiranja i korone, nema razlike.

Govorim sada za sve kada kažem da smo svi mi u istome brodu i kada umremo, nitko se neće sjećati niti će ikoga biti briga što je itko pisao po forumima, fejsu, što smo radili u životu i jesmo li bili u pravu u vezi nečega ili nismo.

Lijepi pozdrav dragi Hrvati, pozdravite mi domovinu i ostajte mi dobro :)


16 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...
Filox kaže...

 Kao tehnička osoba, ne prihvaćam ovakav odgovor.

 

Želim dokaze, specifikacije, slike, nacrte, opise, voltaže, sve.

 

Meni je puni zanimljivije to kako, kada te budu pikali sa korona virusom, tada nećeš pitati što je u tom cijepivu


U principu, isto kao i sa svakim cjepivom. Ili te interesira pa pitaš ili na pa samo gurneš ruku.

Cjepivo k'o cjepivo, ništa novo ni posebno čudno (ili strašno, ovisno o perspektivi).

 

Edit: samo nemoj reći da vjeruješ ovakvim glupostima sa slike.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 13:20 (Old Iggy).
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...


Primjerice, niti u ovu sliku baš previše ne vjerujem jer znam da ima prilično netočnih informacija na internetu, baš kao i na main stream medijima i forumima, facebook grupama itd. Ste znali da je najveća facebook stranica za ravnu Zemlju vođena od strane globusara? Kladim se da niste ali to je namjerno tako napravljeno - uvaljuju točne informacije taman da zainteresiraju čovjeka i onda lupe neku floskulu koja nema veze sa pameću, namjerno, samo da odvrate ljude od daljnjeg istraživanja. 


 Nemam riječi za onu sliku. Stvarno vjeruješ da je to istina? Ne može bit photoshop, ne može bit izmišljeno, ne može bit slučajno neki elektronički uređaj koji ima tu oznaku, potpuno nevezanu za koronavirus? Vidim da baš kritički razmišljaš, uopće ne piješ što ti serviraju... Ispričavam se, rekao si da ne vjeruješ u ovu sliku, srećom...

 

Ja znam za Flatearth society i znam jako dobro kako je nastao. To je bilo satiričko društvo koje se sprdalo sa starim vjerovanjima i ljudima koji su u povijesti slijepo vjerovali BIBLIJI. Fascinantna je činjenica koliko lkjudi nije shvatilo satiru i koliko njih je to sve ozbiljno shvatilo, uključujući I TEBE, pa danas imamo ozbiljne ravnozemljaše. Ono što ti ne kužiš je da su ravnozemljaši ekipa koja slijepo vjeruje BIBLIJI, jer je ravna zemlja pojam iz Biblije, znaš onaj disk koji stoji na 4 slona...

 

I sad je pitanje kako to da ti vjeruješ u nešto šta je nastalo iz sprda, a preuzeli su američki vjerski fanatici? Ako gledaš flatearth videa, većinom su iz amerike i u skoro svakom videu gdje se ravnozemljaši svađaju s nekim, u finalnom obračunu se uvijek pozovu na svetu riječ iz Biblije, kao znanstveni dokaz, jer to tamo piše.

 

Ti si čovječe vjerski fanatik i kreacionist. Alo, ej. Zaustavi se i preispitaj se.

 

Trebaš dobro, dobro proučit odakle dolazi to u što ti vjeruješ, tko to plasira i koja im je pozadina. Sve su to američki kreacionisti, sve, a ti u to uletio ko grlom u jagode.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 13:45 (Filox).
9 godina
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Čoek pao kao pokošen a vi se zajebavate ovdwe!!1

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 18:44 (Avensac).
Moj PC  
4 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Avensac kaže...

Čoek pao kao pokošen a vi se zajebavate ovdwe!!1

 Apsolutno.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Avensac kaže...

Čoek pao kao pokošen a vi se zajebavate ovdwe!!1

 

Filox kaže...
Avensac kaže...

Čoek pao kao pokošen a vi se zajebavate ovdwe!!1

 Apsolutno.

 Ovo i ne lici na antenu ;)

16 godina
neaktivan
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Posmatrač kaže...
Avensac kaže...

Čoek pao kao pokošen a vi se zajebavate ovdwe!!1

 

Filox kaže...
Avensac kaže...

Čoek pao kao pokošen a vi se zajebavate ovdwe!!1

 Apsolutno.

 Ovo i ne lici na antenu ;)

 Kao da je to bitno. Pa vidiš da je čovjek je pao kao pokošen, ej, daj malo kritički razmišljalj! A ti sad gledaš jel ova ili ona antena?!?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
odjavljen
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Posmatrač kaže...

 Ovo i ne lici na antenu ;)

 Ma sada ti je sve 5G antena, i sve treba srušiti/zapaliti.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
9 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Posmatrač kaže...
..

 Ovo i ne lici na antenu ;)

 To im i je cilj, prođeš pored antene a da ni ne znaš, sljedeće čega se sjećaš je da si se probudio mrtav

13 godina
odjavljen
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Jedino šta sam od HaM-a zaključio je da čovjek vjeruje svemu ako netko tvrdi da je stručnjak i da se ne slaže s koncenzusom zajednice 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
On je i doktor koji igra dotu il sta vec
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice