Nećete vjerovati kada vam kažemo da Instagramovi a

poruka: 8
|
čitano: 5.221
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nećete vjerovati kada vam kažemo da Instagramovi a".
15 godina
offline
Nećete vjerovati kada vam kažemo da Instagramovi a

Mislim da je to glupost. Ljudi više lajkaju, ili dijele golotinju, a možda je i suptilno da se više zadrže na takvim slikama dok scrollaju pa se i to zabilježi.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nećete vjerovati kada vam kažemo da Instagramo
Pa instagram je g#vno koje igra na kartu ljudske narcisoidnosti i želje za isticanjem, pa kad već nema u glavi, ima dupe na algoritmu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 19:46 (gavranpero).
Moj PC  
13 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Nećete vjerovati kada vam kažemo da Instagramovi a

Ima tu nešto, jer je bilo izvještaja da se različita mjerila koriste za muške i ženske influencere, gdje se mladim polugolim djevojkama više gledalo kroz prste i opraštalo kršenje pravila umjesto kažnjavalo. To je dio stvari koje će nas uvesti u idiokraciju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nećete vjerovati kada vam kažemo da Instagramo
Šokiran sam.
King in the castle, king in the castle ...
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nećete vjerovati kada vam kažemo da Instagramo
Ne vjerujem.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nećete vjerovati kada vam kažemo da Instagramo
Koliko vidim, prvo je uslijedio šok, a onda i nevjerica.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nećete vjerovati kada vam kažemo da Instagramovi a

  

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Nećete vjerovati kada vam kažemo da Instagramovi a

Sve je to zbog love, više lajkova, više love za sve, a naivci neka klikaju i dalje.

Kužim ove koji objavljuju i plaćeni su za to, ali ne kužim ove koji se povlače za takvim objavama,

a ni one koji imaju potrebu za isticanjem, potrebu za odobravanjem okoline, ali dobro, to sam samo ja.

Dok je to tako, Instagram, Facebook, Twitter i svi oni koji imaju koristi treba da i dalje nastave izvlačiti koristit od naivaca

koji misle da imaju nešto od toga kad objave post, priču ili nešto treće, ne znam ni sam što.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 10:23 (Valentin17).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice