Najbolji jeftini mobiteli - Ulefone Power 3S

poruka: 9
|
čitano: 4.423
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolji jeftini mobiteli - Ulefone Power 3S".
14 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Ulefone Power 3S

Mediatek - no thanks. Još uvijek ne poštuju Linux licencu i ne izdaju kernel source code za svoje SOC-eve i zbog toga je puno teže napraviti custom ROM za Mediatek uređaje. A "marka" kao Ulefone sigurno nema softversku podršku ko neki drugi brendovi.

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Ulefone Power 3S
SolidSnakeCRO kaže...

Mediatek - no thanks. Još uvijek ne poštuju Linux licencu i ne izdaju kernel source code za svoje SOC-eve i zbog toga je puno teže napraviti custom ROM za Mediatek uređaje. A "marka" kao Ulefone sigurno nema softversku podršku ko neki drugi brendovi.

 Slažem se za MediaTek i ROM-ove ali hvala Bogu pa je tu ekipa sa 4pda.ru - Što se tiče kompanije Ulefone iznenadio bi se koliko je to ozbiljna kompanija, znam provjereno iz vlastitog iskustva.

vlastoručni potpis
16 godina
moderator
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Ulefone Power 3S
karaandrijan kaže...

 Slažem se za MediaTek i ROM-ove ali hvala Bogu pa je tu ekipa sa 4pda.ru - Što se tiče kompanije Ulefone iznenadio bi se koliko je to ozbiljna kompanija, znam provjereno iz vlastitog iskustva.

 

Sklon sam složiti se s tobom, pogotovo ako gledamo njihove novije uređaje. Ovaj opisani Power 3S je ozbiljan komad mobitela. Daleko su se odmakli od onoga što su nekoć plasirali na tržište...

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
12 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Ulefone Power 3S

Sve je to lijepo dok mobitel radi, susjed imao Ulefone, nakon pola godine se nije htio upaliti ako nije na punjaču... greška u voltaži iz baterije, pa se baterija napuhnula itd....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Ulefone Power 3S
U tekstu ima jedan pasus o Xperiiji XA2, pa eto kad nadjete vremena da neko propravi
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Ulefone Power 3S

Opet gurate "ovo" na naslovnicu :D.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Ulefone Power 3S

ako mi 6 cola stane u gaće, moralo bi i u džep. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Ulefone Power 3S
Ajar kaže...

ako mi 6 cola stane u gaće, moralo bi i u džep. 

 6 cola je minimun u današnje vrijeme, jedino oni što nosaju iPhone tješe se da manje može još uvijek proći ;)

vlastoručni potpis
7 godina
protjeran
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Ulefone Power 3S

A 5.96"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice