Najavljen Alien: Blackout, nova igra za mobilne ur

poruka: 11
|
čitano: 2.951
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najavljen Alien: Blackout, nova igra za mobilne ur".
15 godina
offline
Najavljen Alien: Blackout, nova igra za mobilne ur

ma nataknem ih mobilno u šipražju onkraj šume ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Najavljen Alien: Blackout, nova igra za mobilne ur

nakomn što je Diablo otišao na mobitel, znao sam da je to kraj svijeta kakav poznajemo, sad kreću svi ostali ...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Najavljen Alien: Blackout, nova igra za mobilne ur

sreca samo da za PC na steamu ima jos tona igrica da se predje taman negdje do godina kad oci otkazu i refleksi zamru...

mozda ponekad ispadne koja dobra da popuni jos vrijeme ali ovo ostalo mobilno smece.. fuj

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Najavljen Alien: Blackout, nova igra za mobilne ur

A jesu navalili s ovim mobilnim igrama...

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Najavljen Alien: Blackout, nova igra za mobiln
Ne znam ne volim li igrati igrice na mobitelu zato što sam malo stariji ili zato što je veći gušt i bolje iskustvo uzet miš i tipkovnicu i pičit, a ne sjedit il ležat i na ovom zaslonu od iPhone-a 8 Plus pičit PUBG i šta ti ja znam koje PC igre...

Od igrica na ovom mobitelu imam samo Real Racing 3 kojeg odigram samo ako sam negdje i čekam, primjerice banka, ortodont, itd.

Komp je jednostavno komp.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Najavljen Alien: Blackout, nova igra za mobiln
Iskreno,igram i ja na mobu igre. Zovem ih emulatori.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najavljen Alien: Blackout, nova igra za mobiln
Glavas_ZG kaže...

nakomn što je Diablo otišao na mobitel, znao sam da je to kraj svijeta kakav poznajemo, sad kreću svi ostali ...

 baš i nije neki pokazatelj da će im proći ta fora, hrpetina negativnih komentara i dislajkova po internet forumima i video kanalima pokazuje upravo suprotnu sliku, da čak ni novija generacija gamera ne puši ove mobilne muda pod bubrege, pogotovo kada im uzmu omiljene igre i od te igre ostane samo ime i licenca. Isto je i sa mikro transakcijama, dlc sadržajem i izbacivanjem igra u poludovršenom stanju. Blizzard specifično je pojeo shit sendvič po netu nakon što su najavili mobile Diablo. Bethesda se praktički zakopala sa Fallout 76 fijaskom, EA je dobio zvečku za Star Wars i Battlefield itd. evo par linkova lik je odlično pokrio te teme. Uglavnom ima nešto pozitive da se malo bagra budi pa ne puše više sve što im se servira pod nos.

 

 

 

 

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
13 godina
offline
Re: Najavljen Alien: Blackout, nova igra za mobiln
Cisto informativno, cemu toliki hejt prema "mobilnim" igrama?
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 1:23 (mcf).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Najavljen Alien: Blackout, nova igra za mobiln
mcf kaže...
Cisto informativno, cemu toliki hejt prema "mobilnim" igrama?

 Pa eto ja ne volim mobilno igranje jer mi je tapkanje po ekranu jadno, a vecina mobilnih igara je cisti cashgrab. 

Igre dizajnirane samo da se kupuju lootboxevi i ostali karcinomi s kojima nam sad truju igre koje placamo po 60€.

 

Kad igram volim igrat kak spada pa mi onda nije zao dat tih 60€ za igru, al nemoj mi ta govna s mobitela uvaljivat.Volim dobar gameplay i dobru pricu u igri.

 

Imam solidan mobitel, a nemam nit jednu igru instaliranu.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 3:33 (Santana).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najavljen Alien: Blackout, nova igra za mobiln
Nista to. Za mob su igre sa kartama, vockice, tetris itd.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Najavljen Alien: Blackout, nova igra za mobilne ur

Kof,kof....

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice