Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim pri

poruka: 48
|
čitano: 7.374
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim pri".
4 godine
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim
ivanv000 kaže...

Da citiram zelenupapriku: "To će saznati kada bude tražio vizu za sljedeći posjet SAD-u. ;-)"

 Ako ste ostvare neke najave, možda mu viza više neće biti potrebna. No, vidjet ćemo.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim
zelenapaprika kaže...
ivanv000 kaže...

Da citiram zelenupapriku: "To će saznati kada bude tražio vizu za sljedeći posjet SAD-u. ;-)"

 Ako ste ostvare neke najave, možda mu viza više neće biti potrebna. No, vidjet ćemo.

Ne brini, trebat će još neko vrijeme. Ove najave dolaze od strane političara u vrijeme bilateralnih susreta, no to se u praksi odlučuje na sasvim drugim razinama. Najveći problem zašto trebamo vize je to da ima velik broj ljudi koji imaju dvojno državljansto Hrvatske i BiH, a BiH je za SAD dosta nepoželjna, pogotovo radi veza sa islamističkim državama. Radi toga je postotak odbijenica relativno visok i teško da će se to ubrzo promijenti, no bilo bi mi drago da griješim.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
10 godina
online
Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim pri

 

 

Pa, bilo je riječi da se do kraja ove godine ukidaju turističke vize za U.S.A, Hrvatskoj. 

A, i ovako ako si normalni građanin dobiješ turističku vizu na deset godina.

To što je netko novinar, te tobože piše kontra Amerike, ne znači ništa.

Uglavnom ne smiješ biti terorist ili imati iskazanu namjeru da ostaneš živjeti u Americi.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim pri

Ne, Geneva Auto Show nije otkazan. Svi funkcioniraju normalno, samo je MWC u Barceloni sabotiran

Moj PC  
1 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim
Peruneph kaže...

Ne, Geneva Auto Show nije otkazan. Svi funkcioniraju normalno, samo je MWC u Barceloni sabotiran

 "Following the cancellation of the Geneva International Motor Show 2020 by order of the Federal Council..."

 

Kako nije otkazan?

14 godina
neaktivan
offline
Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim pri

Vrlo radio bih volio pročitati autorov osvrt na ovaj članak, sad kad imamo mali vremenski odmak. Da li i dalje stoji iza teze da se radi o uroti protiv Huaweia?

 

Jer evo u međuvremenu je otkazan Geneva sajam auta, NBA sezona, talijanska nogometna liga, Ericsson 5G Transport Forum u Gothenburgu i hrpa drugih događanja...je li to i dalje sve zavjera protiv Huaweia?

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim

Lako je biti general nakon bitke. Gledaj ti s vremenskim odmakom koliko želiš, ali u obzir uzmi isključivo informacije koje su bile dostupne tada...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim
Pa informacije su bile takve da su organizatori uz velik trošak otkazali, a netko neinformiran se pravio pametan i smišljao teorije zavjere.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim
Visak kaže...
Pa informacije su bile takve da su organizatori uz velik trošak otkazali, a netko neinformiran se pravio pametan i smišljao teorije zavjere.

 Onome kome se dalo malo više pratiti informacije iz Kine tih dana je bilo sasvim jasno da će taj virus potrajati. Bez nekih većih ograničenja kretanja i blokade poslova će se vrlo teško ovome stati u kraj. Izgleda da i Španjolska ide stopama Italije. Sad se polako počinju povećavati brojke i iz ovih ostalih zemalja svijeta di su testiranja u puno manjem broju u odnosu na ovih par europskih zemalja i Južnu Koreju.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim
MrBlc kaže...

Lako je biti general nakon bitke. Gledaj ti s vremenskim odmakom koliko želiš, ali u obzir uzmi isključivo informacije koje su bile dostupne tada...

 

Pogledaj moj prvi post na ovu temu. Odmah sam rekao da je autor napisao članak bez ikakvih dokaza i činjenica, nabacujući se teorijama zavjere kad se po svemu već tada vidjelo da se radi o potencijalno opasnoj zaraznoj bolesti.

 

Teza o otkazivanju MWC kao zavjere protiv Huaweia je bila notorna glupost.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim
Pa u osnovi nije i ne mora biti zavjera. Dovoljno je da je činjenica da nemaju što pokazati prevagnula u odluci o tome da neka firma ne dođe, kad se skupilo par takvih, krenula lančana reakcija i imamo situaciju iz članka.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim
U naslovu piše da je otkazan pod velikim pritiskom? Ako su samo veliki odustali to nije pritisak, mogli su održati i bez njih. Oni koji su već kupili karte došli bi i ovako i Huawei bi bio kralj sajma, a sajam ne bi imao ni približne gubitke.

Dakle, je li bilo pritiska ili nije, i kakav je bio?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim
S obzirom da je već u podnaslovu jasno naznačeno da je otkazano zbog odustajanja velikih igrača i da se ista teza provlači kroz čitav članak bez spominjanja pritiska, logično je zaključiti da se u naslovu radi o uredničkoj slobodi.

Inače, od tebe bih ipak očekivao da čitaš i komentiraš članak, a ne naslov, poput prosječnog komentatora žutog tiska.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim
Naslov daje ton kojim čitaš članak. Članak je pun insinuacija, a naslov je vrlo eksplicitan.

Ja se bunim protiv žutila u članku, a ti ih branis time da do zabune dolazi jer nisam shvatio da čitam žutilo?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim
I ja ću prvi popljuvati žutilo, ali tu je u 99% slučajeva potrebno pljuvati po mediju, a ne po autoru. Ne vidim to kao branjenje žutila, već kao preusmjeravanje kritike na najvjerojatnijeg krivca za to žutilo.

Zato sam i napisao da od tebe imam veća očekivanja jer doza skepticizma koju inače pokazuješ kompenzira taj ton.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
4 godine
odjavljen
offline
Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim pri

Ljudski je griješiti i opraštati, a Dragec je sigurno pogriješio s ovim člankom. Stoga mu ne bi škodilo da se pospe pepelom.

Have no fear, Vlad is here
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim
VladimirLem kaže...

Ljudski je griješiti i opraštati, a Dragec je sigurno pogriješio s ovim člankom. Stoga mu ne bi škodilo da se pospe pepelom.

Neka, ovaj članak, kao i mnogi članci po portalima moraju ostati kako bi se vidjelo što se pisalo i kako su pojedinci reagirali. Sve je to škola. Nitko od nas ne zna što će biti sutra, ali se je isplatilo promisliti o mogućoj situaciji prije no što je objavljen ovaj članak.

12 godina
offline
Re: Mobile World Congress 2020 otkazan pod velikim
Danas na 30.3.2020 u vrijeme dok Španjolska jedva diše od pritiska corona virusa, je li moguće da je ovaj članak g. Petrica jedan od najglupljih u povijesti BUGa?
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice