Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikacije

poruka: 18
|
čitano: 7.510
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikacije".
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikacije

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

 

Moja Android igra - Missile Storm - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Veno.MissileStorm&hl=en
Moj PC  
1 4 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikac
Ja bih volio znati dali netko ovo koristi?
 
2 3 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikac
Koristim ja umjesto da pišem bilješke kod testiranja hardvera ili proučavanja neke teme za članak.

Koristi i moja supruga kad uči za faks umjesto običnih bilježnica.

OneNote je užasno moćan i praktičan, samo što ljudi ne kuže njegovu svrhu baš, pa ga ni ne pokušavaju koristiti. To nije ekvivalent Keepu ili iOS notes aplikaciji, to je doslovno virtualna bilježnica/skripta odnosno sustav za izradu i katalogizaciju virtualnih bilježaka.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikac
I u kombinaciji sa Office lens appom nenadmašan alat.
Posao, Faks i sve ostalo...
16 godina
offline
Re: Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikac
andrijam kaže...
Ja bih volio znati dali netko ovo koristi?

 

Koristim i to mi je dugo bila najkoristenija Office aplikacija, mada sam bas prije nekog vremena presao na UWP varijantu tako da me ovo ne pogadja (odbacio sam i Office Outlook u korist UWP mail i calendara). OneNote, u bilo kojoj varijanti je jedna od najboljih, ako ne najbolji, program za biljeske.

Ali ako ti ne treba papirnata biljeznica, onda ti ne treba ni OneNote.

 

 

6 godina
offline
Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikacije

takoder visegodisnjih korisnik,

 

najbolji softver koji je MS ikada napravio, bas ga ono obozavam

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikac
andrijam kaže...
Ja bih volio znati dali netko ovo koristi?

 Da, na dnevnoj bazi. Riječ je o specifičnoj aplikaciji i ako ti treba takvo nešto, OneNote je iznimno moćan.

13 godina
offline
Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikacije

Uff, neprocjenjiv alat i poslovno i privatno. Dugo sam se mučio s Evernoteom i alternativama a ovo je puno moćnije i još potpuno besplatno. Možda najbolja Microsoftova aplikacija uopće?

Imam instaliranu i UWP varijantu al klasična win32 aplikacija mi je i dalje draža.

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikacije

Vrhunski alat za posao, a i privatne biljeske.

Koristim ga svakodnevno, iako mi jos uvijek izgleda beta s obzirom na losu sinhronizaciju izmedu platformi.. Pokusao sam sa Evernote ali nije to to..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikac
andrijam kaže...
Ja bih volio znati dali netko ovo koristi?

Kao i mnogi koji su ti replicirali, i ja sam višegodišnji korisnik privatno, a odnedavno glavu spašava i poslovno posljednjih godinu dana.

Na sporednom monitoru ga gotovo 90% vremena imam otvoreno u full screenu jer sam si kategorizirao stvari bitne za posao na njemu i ne mogu bez njega 

Alat koji radi baš ono što ti treba, doduše s pojedinim mušicama i stvarima da nedostaju, ali se te mušice lako prebjegnu.


Za početak, korisnik koji tek upali Onenote dosta mu je nepregledan, nejasan, ali da ostaviš jendo poslije podne i složiš si, vidio bi što sve možeš s njim.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
16 godina
offline
Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikacije

Da koristim i sve bilješke sa posla u zadnjih 5 godina na jednom mjestu uredno složene > mislim jebeno blago. Probao i sve druge alate za zabilješke, ali mu ne mogu ni prismrditi.

 

I više volim klasičnu nego windows store aplikaciju :(

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikac
I meni je draža klasična od uwp varijante. Sa sinhronizacijom nisam nikad imao problema (između kućnog win10 desktopa, laptopa sa win7 na poslu, androd/win telefona)
Nadam se da će ovu verziju iz store-a u budućnosti vizualno i funkcionalno približiti klasičnoj, no male su šanse. Prije će se desiti da klasične aplikacije sve više počnu nalikovati na uwp aplikacije.
Sve u svemu onenote je odlična aplikacija.
morrisoN
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikac

Da i odustao, nakon nekoliko mjeseci pokušao ponovno i opet odustao. Naporan mi je i iritantan. Koristim notepad++ u postit modu kada mi trebaju bilješke.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikac
Koristim za poslovne sastanke i sve poslovne biljeske. Kombinacija Surface-a i biljezenja olovkom te audio snimanja duzih sastanaka je neprocjenjiva. Automatski synca rukom upisanu biljesku sa dijelom audio snimke koji je nastao u trenutku zapisivanja. Uz sve ostalo sto su drugi spomenuli, za moj tip posla savrseno.
Ostajem na desktop verziji dok god ne ubace audio snimanje u ovaj drugi app
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikac

Pod nastavom pišem u njega. Tj pisao.

14 godina
offline
Re: Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikac
Ja ga isto koristim, puno , ali prek weba
Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikac
Neki se zaklinju u njega. Meni nikad nije sjeo.
Koristio sam Evernote, ali sam prestao.
Na tabletu sam dugo koristio Snote i pisao olovkom i to sam prestao :)
Na desktopu imam Stickies, najbolji takav alat.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft odustaje od klasične OneNote aplikac
Svako najbolja aplikacija za tu namjenu. Evernote osim što je imao gadan leak podataka (tad sam ga i prestao koristiti) nije toliko moćan. Jedino što me ponekad smeta je previše slobode na canvasu, tamo gdje klikneš kreiraš sekciju. Win32 verzija mi je neusporedivo draža od UWP koja definitivno spada u kategoriju beta
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice