Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

poruka: 24
|
čitano: 5.818
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi".
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

Sramota da je kompanija koja je proizvodila pametne telefone daleko prije Applea (i naravno Androida), a koja je imala na raspolaganju sve resurse ovog svijeta, proćerdala takvu prednost i pri tome maltretirala milijune svojih korisnika s glupim idejama, koje su pokušali ugurati i na desktop.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
20 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

Microsoft se brutalno osramotio na mobilnom tržištu i to ne prvi put. Na aparatima i par onih fanatika sa teme. U svojim nadanjima i prognozama su gori od najgorih iOvaca.

 
9 3 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

Eklatntan primjer kako maloumnom korporativnom politikom upropastiti odličan vlastiti proizvod.

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

Ne brinite za Microsoft dok je god Bill Gates živ, zarađuje MS itekako na račun Andorida.

Moj PC  
3 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u p
Naravno da zarađuje. Pa i u dane kada je Windows Mobile imao potencijala MSove aplikacije za iOS i Android su bilo osjetno više kvalitete. MS je grobar vlastitog OSa.
13 godina
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

Tamo nekad u 9 mjesecu će biti 4 godine da furam L640. A onda vjv bb W10M, bilo je lijepo družiti se s tobom :(

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u p
Imali su WP 7, pa su prekinuli svu podršku i nadogradnje za postojeće modele kad je došao WP 8. Onda su istu stvar napravili kad je stigao W10M.

Politika u rangu odluka vlade RH.

Njihove aplikacije tipa word i excel bolje rade na androidu nego na nativnom os-u. Onda su ukenjali i maknuli vrhunske HERE mape, ali su na androidu i dalje radile.

Pa nakon nekog vremena veliki igrači, a konačno i MS prestao izbacivat nive mobitele. O ostatku aplikacija, portanju i ažuriranju istih ne treba govorit. Tamo 2016. dok sam bio na Lumiji 730, fejs messenger nije bio updatean 7 mjeseci, a trom pri paljenju... Došao sam do toga da rađe zovem ljude nego šaljem besplatne poruke...

Ugl, da mi je žao - nije. Za vrijeme WP 8, po radu , odazivu i cijeni bio je to ios za široke mase. Ali sve iza toga - pljuc. Propali su jer su po potezima to i htjeli.
What could possibly go wrong?
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

OS S ogromnim potencijalom

Imao Lumiju 920, Lumiu 1020 i predjem (vratim se) onda 2015. na Android i ne pozelim ni sekunde

Dosadilo cekati Microsoft da sta uradi po pitanju aplikacija, fičra, nadogradnji. Windows Phone 8.1 je bio nešto, stabilan ko beton, ali Windows 10 Mobile kar´na da izvine ova mladja raja.


Uglavnom, bilo pa proslo, kad Microsoftu nije bilo stalo do svog OS-a, zasto bi meni/nama?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

Neće Microsoft na ovome stati. Windows Phone/mobile jeste bio promašaj ali imaju oni svojih aduta. Već duže vrijeme se testira Windows 10 na arm-u i sam OS je već odavno spreman da bude na mobilnom uređaju. Kad to kažem, mislim na opcije, funkcionalnosti i sl. Ostaje još jedino da se sačeka da boljom optimizacijom procesora međutim ako gledamo munjeviti razvoj tehnologije, posebno u ovom segmentu, ne treba puno čekati za pravi pravcati Windows 10 telefon.

 

Ova vijest o gašenju Windows 10 mobile platforme nije nikakvo iznenađenje i samo je bilo pitanje vremena kada će i zvanično objaviti. Ovaj kraj se nadzirao i prije objave Joea Belfiorea o napuštanju razvoja istog.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u p
Paolo Maldini kaže...

Na aparatima i par onih fanatika sa teme. U svojim nadanjima i prognozama su gori od najgorih iOvaca.

 isil je mala maca prema nama džihadi-lumijašima.  

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
6 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u p

Znao sam da ćete se prepoznati i da nema potrebe da vas se tagira

16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u p
Paolo Maldini kaže...

Znao sam da ćete se prepoznati i da nema potrebe da vas se tagira

 ja sam sam sebe tagirao u potpisu prije tri godine

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
6 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u p

Kako se osjećaš kao izdani hard fanboy? Gore nego Bujanec kada mu je Kolinda zabila nož u leđa?

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 22:14 (Paolo Maldini).
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

Dupli post

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 22:56 (torrente).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

Bitno da imam cijeli MS paket na okupu. I wallpoper se dnevno mijenja..početna od Binga.

 

I dvije Lumije i dalje imaju muzejsko mjesto na kredenci u boravku pored vhs-a, deckova i gramofona.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

Taman do tad mozda Android dobije Dark Mode kao i na Lumijama 2010. Za neke stvari jednostavno treba vremena,

makar i 10 godina!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u p
Nide1989 kaže...

Neće Microsoft na ovome stati. Windows Phone/mobile jeste bio promašaj ali imaju oni svojih aduta. Već duže vrijeme se testira Windows 10 na arm-u i sam OS je već odavno spreman da bude na mobilnom uređaju. Kad to kažem, mislim na opcije, funkcionalnosti i sl. Ostaje još jedino da se sačeka da boljom optimizacijom procesora međutim ako gledamo munjeviti razvoj tehnologije, posebno u ovom segmentu, ne treba puno čekati za pravi pravcati Windows 10 telefon.

 

Ova vijest o gašenju Windows 10 mobile platforme nije nikakvo iznenađenje i samo je bilo pitanje vremena kada će i zvanično objaviti. Ovaj kraj se nadzirao i prije objave Joea Belfiorea o napuštanju razvoja istog.

ARM procove nema potrebe optimizirat, ili upravo suprotno samo Windowse/softwer treba optimizirat/prilagodit i onda nema problema.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/novi-edge-podrzavati-chromeove-ekstenzije/264862.aspx?page=0&jumpto=5810999&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
12 godina
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

Koristim Lumiu 535 od svibnja 2016, sa Win 8.1 (kupio ju rabljenu od odjavljenog kolege s foruma - Sum of all fears). Još mi ju je on downgradao sa Win 10, na moj zahtjev... Sad je stara 3 godine i jedino me Facebook napustio zbog 8.1 a i na Viberu ne mogu pogledati poneki video kad mi frend pošalje... Mogu živjeti i bez toga...

Prije nje sam koristio 520 koja je popravljana ali i ona bi još mogla u upotrebu (jesenas sam ju , iz fore, koristio 2-3 dana). To mi je prvi smartfon... Od Android uređaja imam stari tablet Pipo i od ljetos Huawei tablet...

U biti, smartfon koristim za net kad sam sam na kavi... Nemam, inače, veliku potrebu za tim uređajem... I, da, Viber dobro dođe za slanje fotki umjesto MMS usluge...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

Gamad, zajebali me jednom i nedam se vise. Prvi smartphone, jedva lovu zaradio, kupio si Nokia Lumia 800, gajnc novu, bijela, Windows Phone 7... da bi ne tako kasnije rekli da nece dobiti support za WP8 jer kao "pre" slaba je......I onda dode isprdak ako se ne varam Lumia 520 ... govno od mobitela i on kao podrzava WP8 jer je eto malo noviji od Lumia-e 800.....

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 0:14 (Fake_Alert).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u p
Ajme kad je ta lumija 800 izasla kako sam ja slinio za tim mobitelom a love nisam ni za kiflu imao, nisam je mogao priustit nikako.
Kasnije stari dobio 520 koja i dan danas stoji u ladici nekoristena... Probao s tim par puta ali nikad mi nije sjeo wp.
Bas sam pred par dana izvadio 520 a kad ono crkla sama od sebe, baterija ne puni a softverski se nista ne moze napravit.
14 godina
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

Malo je reći da je Microsoft uprskao stvar. Da su nastavili kao što su trebali nastaviti pomeli bi konkurenciju. Umjesto toga, oni su hladno pravili sve veće i veće greške, office paket aplikacije bile bolje na androidu i iosu nego na njihovom ličnom WP-u. Lumia 630 sa 512MB rama ima bolju fluidnost i bolji multitasking nego ijedan android sa 512MB rama zbog tako dobrog sistema i oni su to na kraju sve uprskali...

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

telefon im jest propao no obilato su to nadoknadili na desktopovima. istom stvari. možda je vrijeme da se onom luftbrenzeru bramaswamisutraputraučkurpakšuguruu nadelli da "ponuda koju ne može odbiti" ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u prosi

Ma Nutella je sve uyebao - dok njega nije bilo, sve je islo po planu:

  

 

I onda je Nutella dosao i otjerao Joe Belfiore sa Windows Mobile divizije, zelio to spojit

nekako sa Surfaceom, i onda svu tehnologiju iz Nokije prebacio u Surface, a mobilnu diziviju zatvorio.

 

Nutella je najvece smece koje se moglo desiti - em za korisnike em za Microsoft viziju uredjaja.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 14:44 (Čitatelj).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft: Konačan kraj Windows 10 Mobilea u p
Čitatelj kaže...

Nutella je najvece smece koje se moglo desiti - em za korisnike em za Microsoft viziju uredjaja.

 volio ga ne volio Nutella je pokorio planet profitabilnim cloudom koji stvara veću lovu nego svi officei do sada.  windows im je sporedni hobi..onako btw...kapne i tu neka sitna lovica.

dioničare boli racku za jedan debakl iz mobilne divizije...njih zanima da je danas (nakon pušione jabučara od neki dan) MS na čelu s Nutellom najvrijednija kompanija na svijetu!

 

da ponovim...trenutno indijac upravlja najvrijednijom kompanijom na svijetu!!  dioničari u deliriju!!  koga boli racku za tamo neki promašaj kojeg je nahranila ista gomila love koja se ne može potrošit.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 20:45 (torrente).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice