Ni med walletima ni pravice

poruka: 7
|
čitano: 2.982
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ni med walletima ni pravice".
15 godina
neaktivan
offline
Ni med walletima ni pravice

"Paretov pricip", što zapravo pridaje vjerodostojnosti Bitcoina.

scientia est potentia
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Ni med walletima ni pravice
A kripto je izmišljen radi boljeg i pravednijeg svijeta... hebiga ljudsku prirodu je teško minjati...2 milijuna godina životinje u nama nemože prominiti..5000 godina civilizacije....s tim da tek od pojave moderne demokracije računam civilizaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ni med walletima ni pravice
" Bolji i pravedniji svijet" je Komunistička utopija, dobro znamo kako to obično završava...
Čak su i Kinezi shvatili da nema napretka bez kapitalizma.
scientia est potentia
16 godina
offline
Ni med walletima ni pravice

Ne znam zašto se ovome čudimo, pa ti ljudi su ušli rano u kripto i kupovali dok je bilo jako jeftino i sada imaju puno toga.

Glupo je sada pričati gle tamo njih, a mi smo glupi što se nismo sjetili 2013 godine kupiti 10,50 ili 100, 200 Bitcoina. Tako je kako je, tko je nama svima kriv što nismo vjerovali u kripto i sada bi imali novaca. I sada da čekamo još 2-5 godina (long term) biti će još bolje.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 12:07 (makopos).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ni med walletima ni pravice
makopos kaže...

Ne znam zašto se ovome čudimo, pa ti ljudi su ušli rano u kripto i kupovali dok je bilo jako jeftino i sada imaju puno toga.

Glupo je sada pričati gle tamo njih, a mi smo glupi što se nismo sjetili 2013 godine kupiti 10,50 ili 100, 200 Bitcoina. Tako je kako je, tko je nama svima kriv što nismo vjerovali u kripto i sada bi imali novaca. I sada da čekamo još 2-5 godina (long term) biti će još bolje.

 

 A kako da vjeruju u kripto kada ogromna vecina nije ni znala ni cula za kripto dok se nije poceo probijati na naslovnice sa sumanutim cijenama! Znaci onaj tko je to pokrenio i tko je bio na izvoru informacija taj se i opario.

14 godina
offline
Ni med walletima ni pravice

Napumpana izmišljotina izmišljena za brzo bogaćenje odabranih, a ne za bolji i pravedniji svijet

PSN - darklydexter
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ni med walletima ni pravice
Eld kaže...
makopos kaže...

Ne znam zašto se ovome čudimo, pa ti ljudi su ušli rano u kripto i kupovali dok je bilo jako jeftino i sada imaju puno toga.

Glupo je sada pričati gle tamo njih, a mi smo glupi što se nismo sjetili 2013 godine kupiti 10,50 ili 100, 200 Bitcoina. Tako je kako je, tko je nama svima kriv što nismo vjerovali u kripto i sada bi imali novaca. I sada da čekamo još 2-5 godina (long term) biti će još bolje.

 

 A kako da vjeruju u kripto kada ogromna vecina nije ni znala ni cula za kripto dok se nije poceo probijati na naslovnice sa sumanutim cijenama! Znaci onaj tko je to pokrenio i tko je bio na izvoru informacija taj se i opario.

 Zato citas Bug, a ne Index.

 

https://www.bug.hr/vijesti/rudarenje-bitcoinova-rasipanje-elektricne-energi/123218.aspx

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice