Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio nakon

poruka: 18
|
čitano: 4.623
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio nakon".
15 godina
offline
Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio nakon

Trebali su napraviti test u kojem preklapaju mobitel 26 puta u sekundi 😂

 
13 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio n
ovo ce bit mobitel s vjecnom podrskom... uzmes mob, koristis, nakon 1g9mj ga ubacis u ovu strojcinu pa na reklamaciju...
pod uvjetom da nije pada, nije ostecen, itd... jer ce na ti garant pazit samo tako...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio nakon

Test nije realan ni malo, nadjite mi osobu koja će taj telefon preklapati sa tolikom brzinom i silom. Ja bi rekao da je samsung ovde izasao kao pobjednik jer ce uz normalnu upotrebu mehanizam trajati mnogo duze.

Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio nakon

preklapam telefone po kućama, povoljno. 1 preklop = 1 HRK. popust organiziranim skupinama s pastirom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 10:01 (Ajar).
Moj PC  
15 4 hvala 0
5 godina
offline
Re: Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio n
#Aj(v)ar
S pdv-om ili bez...Jel izdaješ fiskalne račune...ili na crnjaka...puno je tu nejasnoća...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 10:59 (HCMAA).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio n

neznam koliko ide pokriće otkazivanja ekrana kod Samsunga.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio n
Ajar kaže...

preklapam telefone po kućama, povoljno. 1 preklop = 1 HRK. popust organiziranim skupinama s pastirom. 

 Je'l ti treba iznijet i nešto za pojest ili je ručak tvoj trošak?

Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio nakon

Ajmo reći 110,000 preklapanja da budeš siguran, otprilike 100 preklapanja dnevno. Ispada trajanje ekrana kojih 3 godine ... za smatrphone od 2000 eur ... 

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio n
footballer kaže...

 Je'l ti treba iznijet i nešto za pojest ili je ručak tvoj trošak?

 sorry, moram restrukturirati svoj sratup za preklapanje telefona (kastanjete n.o.o.) i otpustiti se (bez otpremnine), jer sam očito konkurentski trn u oku korporacijama koje to čine jeftinije, nadugo te naširoko. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 17:20 (Ajar).
5 godina
offline
Re: Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio n
#armadi iz rijeke:)


Većina bi imala Max do 50 preklapanja... znači oko 6 godina...A imati mobitel 6 godina u današnjem svijet znači da nisi 'normalan"

Već sljedeći preklopni će biti najavljivan kao onaj s 500000 preklopa....sad se više neće govoriti o rezoluciji....bateriji...cpu...ram...nego o broju preklopa...to će biti glavna marketing brainwash fora

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
Re: Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio n
Dragone kaže...
Lik je debil sa previše vremena, na ignore je ali to ne funkcionira preko mobitela.

 Nikada nisam pročitao da Ajar omalovažava sugovornike, napada, niti vrijeđa kao ti sada. Komentira cinično, sa naglaskom na samoironiji i to je sve. 
Ako ti se sviđa; super - ako ne, ideš dalje. Nemoraš svima govoriti kako ti je na ignore i kako je debil i kako ti znaš kako on stoji s vremenom. 
Plus na ignore ti je, ali mu, takav toksičan zajedljiv egocentrik kakav jesi važno i revno klikaš thumdownove. Daj me nemoj...
.....
Glede galaxy folda: 2 puta u sekundi bez prekida 120 000 puta je tu plastiku zagrijalo na 100 stupnjeva. Rastoplilo bi i strgalo i automobilsku gumu i opasač .

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
16 1 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio nakon

Gasi mašine, motaj kablove, to je to. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio nakon

Test je skroz profulan, ovom brzinom otklapanja i zaklapanja bez prestanka se mehanizam počinje zagrijavat zbog trenja a to definitivno nije realan način korištenja uređaja...

It s just cornflakes...
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio n
Koliko puta HDZ može savijati nas koji živimo u hrvatskoj prije nego puknemo...E takav pokus bi trebalo napraviti:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio n
HCMAA kaže...
Koliko puta HDZ može savijati nas koji živimo u hrvatskoj prije nego puknemo...E takav pokus bi trebalo napraviti:)

 Koliko puta političari mogu uvjeriti narod da političari mogu napraviti išta za narod a ne trošiti novac poreznih obveznika koji bi bio puno bolje iskorišten od strane istih koji ga moraju uplaćivati? :) 

 

Nemoj baš previše off topičariti, ipak je tema mobitel ;)

15 godina
offline
Re: Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio n
Ajar kaže...

preklapam telefone po kućama, povoljno. 1 preklop = 1 HRK. popust organiziranim skupinama s pastirom. 

 Primas li Boso kartice?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
15 godina
offline
Re: Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio n
mind_challenge kaže...

 Primas li Boso kartice?

 oprosti, utrnuh poduzetnički pothvat jer (h) nema (platno voljnih) interesenata, (nj) nemam vremena (prevodim i do 10 sati dnevno = fuj) i (ž) prepuštam (onako, hrišćanski) dragončetu da to čini, zajedno s goblenima naslijepo i predsjedanjem lokalnoj mladunčadi hadezeta, jer mu se odrazih na (ionako defektnoj) psisi. možda se primiri malo. #samsungzapljeskanjeiritam 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 15:29 (Ajar).
6 godina
offline
Re: Maratonski test Galaxy Folda: ekran popustio n
Netko od inovatora u Samsungu je mogao patentirati centralno podmazivanje šarki, koje bi se kontroliralo preko bluetootha i riješen problem.
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice