Na kraju ipak iPhone SE

poruka: 40
|
čitano: 7.796
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na kraju ipak iPhone SE".
16 godina
offline
Na kraju ipak iPhone SE

Pa dobro, kolega je malo preterao da za 1500kn više nema plastičnih kineskih uređaja, no poenta je (ako se pogleda post na koji je odgovarao) da se ne mora otići na iPhone SE za 400 međunarodnih jedinica ako se želi nešto (relativno) razumne cene a da nije "plastični kinez", već da za znatno manje para odavno postoje vrlo "neplastični" kinezi, što apsolutno stoji.

 

Poco je u momentu izlaska bio najjeftiniji uređaj sa SD845 i materijali su bili jedno od mesta gde se uštedelo, no ko hoće da napravi drugačiji kompromis, kolega je uzeo Redmi Note 8 Pro i oduševljen je. Za manje od 250€ je dobio sve osim najnovijeg Qualcomma, pri čemu se ni SoC koji dolazi s tim uređajem zapravo nema čega sramiti.

 

EDIT: Pa i jeftini obični Redmi Note 8, koji je dobro ispod pomenutih 1500kn ima GG5 i spreda i pozadi. Zapravo, mislim da u trenutnoj Xiaomijevoj ponudi tek obični Redmi 8 ima plastičnu stražnju stranu, tako da kolega čak i nije previše preterao.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 4:10 (Ivan(4)).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Na kraju ipak iPhone SE

Da prisnažim, što bi reko Stric Jura...

Redmi 8 je plastičan, s tim nemam nikakvih problema. Jednostavno ga pazim kao sve što posjedujem... Za 1100 ćuna dobiti 4/64 GB i SD439... Bilo je za keš, pa zato ta cijena.

Inače, nema veze za ovaj iPhone SE 2020, ponuda mobitela je široka i svatko si može nešto naći...

Btw, ovo tipkam sa Huawei tableta sa samo 2 GB RAM-a, čak i on radi neloše... 

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Na kraju ipak iPhone SE
zdgrunf kaže...
Ako ništa barem car play radi bez kemija, pa i na tom zastarjelom dizajnu. Moja ženica ludi sa svojim zamzungom i android autom - koji ne radi kad treba 😆

 hm... kod mene nema nikakve razlike. Jedino mi se ponekad zna dogoditi da je u autu ostala u funkciji nekakva play lista, ili radio, pa mi to sinka i na mob... pa znam šizit jer na mobu odjednom kad izađem nekakva play lista. Pa dok se sjetim. Naime, nije da nešto živim u autu, i pamtim što koja opcija radi.
.... 
Edit, pod "plastičnim kinezom", jasno, bio sam slikovit... time smatraju appleovci nešto u dućanu što nije iOS, i nije flagship renomiranih proizvođača. Mislim tko sretniji od nas da ženske po murici i inim državama sad u dosadi pod karantenom koriste dobar kineski middleranger sa kvalitetnom kamerom, umjesto da klikaju tim malim apple es buhama selfie onn/off i boobdrop. Ali aj ti njima reci da je kinez bolji.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 22:52 (overhaul).
15 godina
offline
Re: Na kraju ipak iPhone SE
antimadridista kaže...
Horned Reaer kaže...

znaci kupis iphone u 2020 i izgleda kao da imas Iphone 6 iz 2015.. e to samo apple moze prodati

Zanimljivo, kad su počeli mijenjati izgled mobitela u zadnjih par godina, onda se kenjalo po njima i pricalo se da izmišljaju toplu vodu i da starijim modelima nista ne fali. Sad kad se jednim modelom vraćaju na stari izgled, samo sa obnovljenim chipsetom, opet ne valja.

 

Ali da, zaboravio sam na kojem sam forumu. Tu ništa od Applea ne valja, a Samsung ili bilo koji Android je vrh svemira. Nebitno da i oni koštaju po 1000 eura i da su kopija jednog te istog modela. Bitno da nije Apple i sve štima.

 pa nije bitno apple android ... ja sam recimo samo na Apple od Iphone 4 , koristim ga isključivo radi IOS-a jer androdi ne mogu smisliti! A sto se tice ovog SE-a i novog Iphone 11 Pro drzim da su muznja naivaca

be Cool
15 godina
offline
Re: Na kraju ipak iPhone SE
antimadridista kaže...
Horned Reaer kaže...

znaci kupis iphone u 2020 i izgleda kao da imas Iphone 6 iz 2015.. e to samo apple moze prodati

Zanimljivo, kad su počeli mijenjati izgled mobitela u zadnjih par godina, onda se kenjalo po njima i pricalo se da izmišljaju toplu vodu i da starijim modelima nista ne fali. Sad kad se jednim modelom vraćaju na stari izgled, samo sa obnovljenim chipsetom, opet ne valja.

 

Ali da, zaboravio sam na kojem sam forumu. Tu ništa od Applea ne valja, a Samsung ili bilo koji Android je vrh svemira. Nebitno da i oni koštaju po 1000 eura i da su kopija jednog te istog modela. Bitno da nije Apple i sve štima.

 i jos jedno tvoj nickname kao antimadridista je superjadan! Recimo ja kao navijac Real Madrida nikad ne bih pomislio imati nick Antikatalonac...ali okej to su kompleksi razumjem sve

be Cool
15 godina
offline
Re: Na kraju ipak iPhone SE
Horned Reaer kaže...
* * *

 * * * Recimo ja kao navijac Real Madrida nikad ne bih pomislio imati nick Antikatalonac...* * *

A ja navijač Ferrarija, nemam blage veze šta 20 ljuti šutaju jednu loptu.. i kakve to veze ima sa temom? 

15 godina
offline
Re: Na kraju ipak iPhone SE
Spiridon kaže...

Da prisnažim, što bi reko Stric Jura...

Redmi 8 je plastičan, s tim nemam nikakvih problema. Jednostavno ga pazim kao sve što posjedujem... Za 1100 ćuna dobiti 4/64 GB i SD439... Bilo je za keš, pa zato ta cijena.

Inače, nema veze za ovaj iPhone SE 2020, ponuda mobitela je široka i svatko si može nešto naći...

Btw, ovo tipkam sa Huawei tableta sa samo 2 GB RAM-a, čak i on radi neloše... 

Ajde već kada si skrenuo sa teme preporučimi mi telefon do 250 KM (1000 kuna), jer sam u tim vodama poprilično zaostao.
Treba mi rodititeljima. 

12 godina
offline
Re: Na kraju ipak iPhone SE
Envy kaže...
Spiridon kaže...

Da prisnažim, što bi reko Stric Jura...

Redmi 8 je plastičan, s tim nemam nikakvih problema. Jednostavno ga pazim kao sve što posjedujem... Za 1100 ćuna dobiti 4/64 GB i SD439... Bilo je za keš, pa zato ta cijena.

Inače, nema veze za ovaj iPhone SE 2020, ponuda mobitela je široka i svatko si može nešto naći...

Btw, ovo tipkam sa Huawei tableta sa samo 2 GB RAM-a, čak i on radi neloše... 

Ajde već kada si skrenuo sa teme preporučimi mi telefon do 250 KM (1000 kuna), jer sam u tim vodama poprilično zaostao.
Treba mi rodititeljima. 

 Eto, Redmi 8 3/32 GB ili 4/64 GB, radi dobro ovaj sa više RAM-a/ROM-a ali kontam da bi i sa 3 GB radio dobro.

Baterija je 5000 mAh, traje oko 3 dana uz umjereno korištenje...

Nisam ja ništa prčko.
15 godina
offline
Re: Na kraju ipak iPhone SE

vidiš nisi u pravu.. ja koristim Apple mobitel , ali od takve jedne megakompanije očekujem inovativnost!

Sad ces me pitati zasto  onda koristim Iphone , pa eto zato što ima najbolji OS i build quality! Ali i dalje očekujem puno vise od Applea! Pogotovo škrtare na memoriji , to bi već početni model bilo kojeg Iphonea trebao imati 256GB prostora

be Cool
5 godina
offline
Re: Na kraju ipak iPhone SE
Horned Reaer kaže...

vidiš nisi u pravu.. ja koristim Apple mobitel , ali od takve jedne megakompanije očekujem inovativnost!

Sad ces me pitati zasto  onda koristim Iphone , pa eto zato što ima najbolji OS i build quality! Ali i dalje očekujem puno vise od Applea! Pogotovo škrtare na memoriji , to bi već početni model bilo kojeg Iphonea trebao imati 256GB prostora

 Samo memoriji? A brzi punjac u paketu? I tu su jedini.....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice