Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pečen!

poruka: 89
|
čitano: 20.270
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pečen!".
15 godina
neaktivan
offline
Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pečen!

> Kalorična vrijednost: 600 kcal/100 g (otprilike koliko i litra mlijeka).
kalorije su irelevantne (u dokazivanju kvalitete prehrane) - ukoliko se ne slazes, kupi si vrecu od 50 kg secera i dnevno si jedi 2000 kalorija istog


> Paprike punjene grahom - da prste ližeš
opet irelevantno za nutritivnu kvalitetu


> Vegeterijanska kuhinja je zahtjevnija, jer potrebuje više začina i kombinacija namirnica, no to ne znači da ne može biti ukusna, hranjiva i kalorična.
apsolutno - samo ti fale nutritivne vrijednosti.

Glede nejedenja mesa u siciliji, indiji i ostalim zemljama - nije se imalo / nema se - pa se ne jede. Svakako Hinduizam je tu ali mogu jesti piletinu i svinju - ali nema. Previse siromasnih ljudi u indiji koji si nemogu meso priustiti. Btw indija je po life expectency na 130 mjestu u svijetu.

Za kraj - citajte si Good Calories, Bad Calories: Fats, Carbs, and the Controversial Science of Diet and Health

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2020 8:09 (Genie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
juice21 kaže...
Nije baš tako jednostavno kako si opisao... itekako ima veze da li hrana koju pojedeš izaziva kiselu ili lužnatu reakciju u tijelu. Već i vrapci na grani znaju da meso, mesni proizvodni, i svi životinjski proizvodi, bilo koje vrste, takoder i svi umjetni proizvodi izazivaju kiselu reakciju što u konačnici negativno utječe na organizam.
Meso je loše, ali ovo printano sranje je next level...

 

what? kiselu reakciju? meso? o cemu ti?

12 godina
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
NEW_MAN kaže...
Sve te alternative mesu nemaju nikakve slicnosti s pravim mesom. Nema do medium rare dryaged komada mesa sa grila.

P.S.
Hvala kaj ste me sjetili da me ceka biftek u skrinji.

 Ima, rare.

7 godina
protjeran
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
Genie kaže...

> Paprike punjene grahom - da prste ližeš
opet irelevantno za nutritivnu kvalitetu

 

Srce me zaboljelo kad sam ovo procitao... sta je slijedece? Cufte od graha? A tek sarma? Pa zar vam nista vise nije sveto!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
14 godina
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
Genie kaže...
juice21 kaže...
Nije baš tako jednostavno kako si opisao... itekako ima veze da li hrana koju pojedeš izaziva kiselu ili lužnatu reakciju u tijelu. Već i vrapci na grani znaju da meso, mesni proizvodni, i svi životinjski proizvodi, bilo koje vrste, takoder i svi umjetni proizvodi izazivaju kiselu reakciju što u konačnici negativno utječe na organizam.
Meso je loše, ali ovo printano sranje je next level...

 

what? kiselu reakciju? meso? o cemu ti?

 da, tako je .... ne samo meso, svi životinjski proizvodi. Žitarice također, kao i svi umjetno stvoreni proizvodi s raznim aditivima......

 

ti proizvodi snizuju pH u organizmu. Organizam ga balansira na uštrb minerala koji se nalaze u kostima, zubima itd, a kad više ne može, dolazi do prerane smrti....

 

Naše tijelo nema potrebne enzime za razgradnju životinjskih proizvoda i dolazi do velikih komplikacija u kasnijoj dobi, jer tijelo se godinama uz sve to jako iscrpi i više ne može izdržat.

 

Ta "hrana" uzrokuje razne boleštine, koje guess what, ne nastaju same od sebe ... (osteoporoza, karijes, artritis, artroza, problemi s kožom, noktima, kosom, ubrzano starenje, dijabetes, srčane bolesti, visoki tlak, maligne bolesti itd itd itd).

 

Malo smo otišli OT, ali je dobro za znati, jer svatko ima pravo na izbor i sam odlučuje što će jesti.

 

Sam si svoj doktor i sam odlučuješ kakvu ćeš kvalitetu života imati, ovisno o tome što jedeš, što udišeš i što piješ :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2020 9:59 (juice21).
9 godina
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
juice21 kaže...
Genie kaže...
juice21 kaže...
Nije baš tako jednostavno kako si opisao... itekako ima veze da li hrana koju pojedeš izaziva kiselu ili lužnatu reakciju u tijelu. Već i vrapci na grani znaju da meso, mesni proizvodni, i svi životinjski proizvodi, bilo koje vrste, takoder i svi umjetni proizvodi izazivaju kiselu reakciju što u konačnici negativno utječe na organizam.
Meso je loše, ali ovo printano sranje je next level...

 

what? kiselu reakciju? meso? o cemu ti?

 da, tako je .... ne samo meso, svi životinjski proizvodi. Žitarice također, kao i svi umjetno stvoreni proizvodi s raznim aditivima......

 

ti proizvodi snizuju pH u organizmu. Organizam ga balansira na uštrb minerala koji se nalaze u kostima, zubima itd, a kad više ne može, dolazi do prerane smrti....

 

Naše tijelo nema potrebne enzime za razgradnju životinjskih proizvoda i dolazi do velikih komplikacija u kasnijoj dobi, jer tijelo se godinama uz sve to jako iscrpi i više ne može izdržat.

 

Ta "hrana" uzrokuje razne boleštine, koje guess what, ne nastaju same od sebe ... (osteoporoza, karijes, artritis, artroza, problemi s kožom, noktima, kosom, ubrzano starenje, dijabetes, srčane bolesti, visoki tlak, maligne bolesti itd itd itd).

 

Malo smo otišli OT, ali je dobro za znati, jer svatko ima pravo na izbor i sam odlučuje što će jesti.

 

Sam si svoj doktor i sam odlučuješ kakvu ćeš kvalitetu života imati, ovisno o tome što jedeš, što udišeš i što piješ :)

 

 

 lol

11 godina
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
Jebate, ravnozemljaši su čisti amateri u odnosu na neke likove ovdje :)))
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
picajzla0707 kaže...
Jebate, ravnozemljaši su čisti amateri u odnosu na neke likove ovdje :)))

 Ima zanimljivih likova i sa suprotnim stavovima.

 

Jordan Peterson i njegova cerka tvrde da vec godinama ozdravljuju duh i tijelo prehranjujuci se iskljucivo govedinom i soli. Kazu da lijeci klinicku depresiju, ne znam, lik tvrdi da je psihijatar.

Mislim lik je rekao i da nije spavao 25 dana, mozda je i do toga.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
neaktivan
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
Peterson je završio na intenzivnoj nakon nekon neuspjelog alternativnog tretmana.

A s obzirom na dugogodišnju depresiju pitanje je da li ju njegov stil života liječi ili izaziva.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
Visak kaže...
Peterson je završio na intenzivnoj nakon nekon neuspjelog alternativnog tretmana.

 Pitaj boga jel ta prica istinita.

 

Nisam spavao 25 dana

Jedem samo stejk i sol

Postao sam ovisan o clonazepamu pa sam otisao na sok tretman kojeg rade samo u Rusiji i tamo bio u induciranoj komi, jer su zapadnjacki psihijatri sarlatani.

U medjuvremenu je kcerka vodila sve moje poslove godinu dana i sada vodi poznati YT kanal kojem je odlucila prosiriti interese pa sad ima intervjue sa rasisticom koja je pokusavala potopiti imigrantske brodove kako oni ne bi zamjenili bijelu europsku rasu (i kojoj je zabranjen ulaz u UK zbog ekstremizma).

 

Ja nisam psihijatar, ali nesto me navodi da bas i nema puno istine u njoj, mozda da kontaktiramo Anu Bucevic da ovo fact-checka?

Visak kaže...
A s obzirom na dugogodišnju depresiju pitanje je da li ju njegov stil života liječi ili izaziva.

Ja bih rekao da stil zivota u kojem u svemu vidis neprijatelje, a u ekstremistima vidis prijatelje (redovito je suradjivao i sa jos gorim sarlatanom Molyneuxom koji je takodjer prijavljivan zbog losih praksi u lijecenju psihickih problema), da se to ne moze dobro odraziti na postojece zdravstvene probleme. Kcer tu i slicne dijete preporuca ne samo tesko bolesnim ljudima, vec i trudnicama i djeci.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
Ha čuj, ekstremi niti na jednoj strani nisu baš dobri, no kad gledaš da su se eskimi hranili isključivo hranom životinjskog porijekla, a uopće nisu imali većinu boleština koje ovaj gore nabraja, onda očito nešto ne štima u ovoj juice filozofiji.
Meni osobno najbliža je raznovrsna prehrana, sa svačim po malo, povrćem i voćem najviše, bez prisile da se odričem nečega što volim pojest samo radi pripadnosti nekoj fensi grupi ili pokretu
14 godina
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
picajzla0707 kaže...
Ha čuj, ekstremi niti na jednoj strani nisu baš dobri, no kad gledaš da su se eskimi hranili isključivo hranom životinjskog porijekla, a uopće nisu imali većinu boleština koje ovaj gore nabraja, onda očito nešto ne štima u ovoj juice filozofiji.
Meni osobno najbliža je raznovrsna prehrana, sa svačim po malo, povrćem i voćem najviše, bez prisile da se odričem nečega što volim pojest samo radi pripadnosti nekoj fensi grupi ili pokretu

 Eskimi nisu iliti nemaju toliko zdravstvenih problema zbog velikih količina vitamina B17 koji se nalazi u namirnicama na njihovom podneblju... navodno...

 

http://drumtidam.info/duh-i-tijelo/zanimljivosti/6412-svijet-bez-raka-vitamin-b17

 

11 godina
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
juice21 kaže...
picajzla0707 kaže...
Ha čuj, ekstremi niti na jednoj strani nisu baš dobri, no kad gledaš da su se eskimi hranili isključivo hranom životinjskog porijekla, a uopće nisu imali većinu boleština koje ovaj gore nabraja, onda očito nešto ne štima u ovoj juice filozofiji.
Meni osobno najbliža je raznovrsna prehrana, sa svačim po malo, povrćem i voćem najviše, bez prisile da se odričem nečega što volim pojest samo radi pripadnosti nekoj fensi grupi ili pokretu

 Eskimi nisu iliti nemaju toliko zdravstvenih problema zbog velikih količina vitamina B17 koji se nalazi u namirnicama na njihovom podneblju... navodno...

 

http://drumtidam.info/duh-i-tijelo/zanimljivosti/6412-svijet-bez-raka-vitamin-b17

 

 Eskimi jedu, odnosno jeli su, stvari kao sirovo salo tuljana koje je bogato vitaminima, a "vitamin b17" ne postoji, radi se o kem spoju koji u tijelu otpušta cijanidni ion i može otrovati čovjeka. 

14 godina
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
telefon 2 kaže...
juice21 kaže...
picajzla0707 kaže...
Ha čuj, ekstremi niti na jednoj strani nisu baš dobri, no kad gledaš da su se eskimi hranili isključivo hranom životinjskog porijekla, a uopće nisu imali većinu boleština koje ovaj gore nabraja, onda očito nešto ne štima u ovoj juice filozofiji.
Meni osobno najbliža je raznovrsna prehrana, sa svačim po malo, povrćem i voćem najviše, bez prisile da se odričem nečega što volim pojest samo radi pripadnosti nekoj fensi grupi ili pokretu

 Eskimi nisu iliti nemaju toliko zdravstvenih problema zbog velikih količina vitamina B17 koji se nalazi u namirnicama na njihovom podneblju... navodno...

 

http://drumtidam.info/duh-i-tijelo/zanimljivosti/6412-svijet-bez-raka-vitamin-b17

 

 Eskimi jedu, odnosno jeli su, stvari kao sirovo salo tuljana koje je bogato vitaminima, a "vitamin b17" ne postoji, radi se o kem spoju koji u tijelu otpušta cijanidni ion i može otrovati čovjeka. 

 Netočno,

 

Vitamin B 17 je izgubio naziv "vitamin" zbog xy nebitnih razloga, a ono što je bitno je da taj vitamin baš zbog tog cijandinog spoja izrazito ANTIKANCEROGEN i ne može otrovati čovjeka, već služi za liječenje pacijenata u kasnijim (i ranijim) stadijima raka.

Taj vitamin, inače postoji i može se dobiti preko ekstrakta koštice kajsije.

Nemoj molim te dijeliti dezinformacije, ukoliko ne znaš što pišeš.

 

Pozdrav

 

 

7 godina
protjeran
offline
Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pečen!

Mislis breskve?

 

Hrvati kazu kaj - al zovu ju breskva.

Srbi kazu bre - al zovu je kajsija.

 

Jebe lud zbunjenoga

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pečen!

Svrha zdrave prehrane nije u natezanju životnog vijeka. Koliko god osoba bila vitalna u svojoj 90. godini, ipak je tek samo sjena svog nekadašnjeg stanja. Osim toga, vitalnost u visokoj dobi je najvećim dijelom uvjetovana kvalitetnom genetikom. Način življenja je vrlo važan, no genetika je temelj. Ako su te zapale loše karte, ne moraš se pretjerano trudit. Neki dožive 90 i više godina, a već od 80. ne znaju za sebe, dok su neki prilično razumni i sposobni i poviše 100te godine. U svakom slučaju, svrha nije u dostizanju 100te, već u tome da se osoba kroz cijeli svoj vijek osjeća dovoljno dobro; zadovoljno, lagano i zdravo, kako fizički, tako i psihički, pa makar to potrajalo tek skromnih 30-50-60 godina. Nadalje, ne odgovara svakome jednaka prehrana, svatko ju za sebe treba ustanovit. S druge strane, ne treba se previše opterećivat s obzirom na to da zadnjih godina udišemo vrlo štetan zrak koji, nažalost, mnoge dođe glave, pa lošija kvaliteta vode, način života, zračenja, nasilja i ko zna šta sve ne. A šta se može, možemo se jedino potrudit da obrnemo situaciju kako bi nadolazećim generacijama bilo bolje nego nama, i nadat se da barem neki nekad dožive utopiju.

 

Kako ćeš odgovorit eskima od mesa, kad potječe iz loze mesojeda unazad više tisuća godina? Ima više etničkih skupina ili naroda koji su pretežno ili isključivo mesojedi, pa imaš i neke od njih koji žive samo od ribe i plodova mora, jer su im i preci to jeli tisućama godina, pa ima tako i biljojeda, i nekih kojima pola prehrane čini med, i svejeda koji od svega uzimaju pomalo, i tako dalje. Varijacija ima puno, nema tu bogzna kakvih pravila i filozofije; jedeš umjereno ono šta ti odgovara i kloniš se industrijskih proizvoda koliko je to moguće. Iz mog iskustva, organizam vrlo brzo i jasno da doznanja šta mu odgovara, šta mu je potrebno, šta mu nije nužno i šta mu šteti. Drugim riječima, iznimno je responzivan i precizan sustav (tijelo i um).

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
Marelica, ne breskva.
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
Old Iggy kaže...
Marelica, ne breskva.

 

Ma nisi skuzio foru... to ti je iz onog starog vica, kad su se sastali Tudjam, Milosevic i Izetbegovic,

da dogovore mir i zavrse rat. Kao prijedlog je bio da zasade drvo mira.

 

I kaze Tudjman "ajmo onda breskvu, da nas podsjeca na bratstvo i jedinstvo", gleda Milosevic i kaze

"bre-breskva, ne moze breskva, reci ce da smo mi srbi na silu trazili da bude breskva - nek bude kajsija onda".

Slusa Tudjman i kaze "ma ne moze kaj-kajsija, ispast ce da mi hrvati vrsimo pritisak da bi bila kajsija, mora bit neko drugo drvo",

i taman uleti Izetbegovic "ma nije bitno koje je drvo, bitno je da lista zeleno i da se obrezuje"

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2020 15:44 (Čitatelj).
6 godina
offline
Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pečen!

Volim jest crveno i bijelo meso. Želim ga jest. Jest ću ga dok ne krepam od njega. Volim jest povrće uz meso, variva sa mesom... Zašto bih prestao uživat u hrani, tim više jer imam sreću pa većinu sam uzgojim i kultiviram?

Što se članka tiče, odlično. Nemam ništa protiv jer je ovo dugotrajno održljivije i čistije od konvencionalnog uzgoja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
Kraj sve te soli i secera je najmanji problem kaj ljudi jedu meso.
Svaki rucak koji jedemo ima meso, nikad u zivotu nisam jel rucak a da nije bilo mesa, ali isto tak i salate. Ako pojedem 200 grama mesa onda pojedem i 100 grama salate sa nekih 100 grama bucinova ulja. Mene vise muci onih pet piva poslije rucka. Da nisam alkos imal bi 10 kila manje i dozivel bi stotu.

Your body is not a temple, it´s an amusement Park. Enjoy the ride.

14 godina
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
NEW_MAN kaže...
Kraj sve te soli i secera je najmanji problem kaj ljudi jedu meso.
Svaki rucak koji jedemo ima meso, nikad u zivotu nisam jel rucak a da nije bilo mesa, ali isto tak i salate. Ako pojedem 200 grama mesa onda pojedem i 100 grama salate sa nekih 100 grama bucinova ulja. Mene vise muci onih pet piva poslije rucka. Da nisam alkos imal bi 10 kila manje i dozivel bi stotu.

Your body is not a temple, it´s an amusement Park. Enjoy the ride.

   

6 godina
neaktivan
offline
Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pečen!

Nije baš zabavni park kad imaš viška kila i otrova, pa samim time nedostatak energije, slabije umne sposobnosti, sklonost depresivnim i agresivnim ponašanjima, ovim i onim poremećajima i bolestima, pa i financije spadnu na dugove, eh - ako je to zabava, ja se radujen dosadi.

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
Joj, ove rasprave su kao Youtube-ov algoritam. Nikad nisi dovoljno "ekstreman", ako jedeš samo meso, treba ti malo više povrća, ako jedeš malo povrća, treba ti više povrća, ako jedeš više povrća, treba još više, a nakon toga moraš jest samo povrće. Ako jedeš povrće, onda je proces isti, ali prema mesu. Ostavite se ćorava posla i slaganja prehrane ljudima koje nikad niste vidjeli u životu i kemijskih reakcija, premda ste svi biokemičari sa diplomama.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe

Ako si tu kritiku uputio meni, džaba si tipka, no ima ih koji bi se pronašli u tvom opisu, a to su ljudi podložni trendovima jer su vlastitu misao i intuiciju zamijenili internetskim člancima. Ono šta ja tvrdin je jednostavno: u prehrani je moguće spojit ugodno s korisnim, a pritom nije potreban nikakav radikalizam/hipizam/fanaticizam. Prehrana istovremeno može bit: ukusna, zanimljiva, zdrava, praktična, dostupna, jeftina. 

15 godina
protjeran
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe

Hoces reci da ljudi jedu sirovu iskljucivo biljnog prodrijekla hranu da ne bi oboljevali. Ta tvrdnja je apsurdna. Sa eticke strane jesti biljnu hranu umjesto mesa nije niti malo ispravnije. Jer zbog cega je vrijedniji zivot neke zivotinje od onog u nekom drvetu!? Nedostaje nam resursa na planetu jer "nas" (prvenstveno, afrikanaca i azijata. Jer kada bi oni imali prosjecnu brojnost populacije kao europljani, ne bi bilo siromasnih i ne bi bilo tolike davastacije okolisa) ima previse a ne zato jer jedemo meso

15 godina
neaktivan
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
Po kojem uo kriteriju baš Azijata i Afrikanaca ima previše, a nas Evropljana je taman? Obje Amerike i Australija imaju manju naseljenost od Evrope, pa oni mogu reći da je nas previše.

Osim toga Azija, a pogotovo Afrika, troše puno manje resursa po stanovniku, pa usprkos brojnosti mi ispadamo veći zagađivači.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
juice21 kaže...
Genie kaže...
juice21 kaže...
Nije baš tako jednostavno kako si opisao... itekako ima veze da li hrana koju pojedeš izaziva kiselu ili lužnatu reakciju u tijelu. Već i vrapci na grani znaju da meso, mesni proizvodni, i svi životinjski proizvodi, bilo koje vrste, takoder i svi umjetni proizvodi izazivaju kiselu reakciju što u konačnici negativno utječe na organizam.
Meso je loše, ali ovo printano sranje je next level...

 

what? kiselu reakciju? meso? o cemu ti?

 da, tako je .... ne samo meso, svi životinjski proizvodi. Žitarice također, kao i svi umjetno stvoreni proizvodi s raznim aditivima......

 

ti proizvodi snizuju pH u organizmu. Organizam ga balansira na uštrb minerala koji se nalaze u kostima, zubima itd, a kad više ne može, dolazi do prerane smrti....

 

Naše tijelo nema potrebne enzime za razgradnju životinjskih proizvoda i dolazi do velikih komplikacija u kasnijoj dobi, jer tijelo se godinama uz sve to jako iscrpi i više ne može izdržat.

 

Ta "hrana" uzrokuje razne boleštine, koje guess what, ne nastaju same od sebe ... (osteoporoza, karijes, artritis, artroza, problemi s kožom, noktima, kosom, ubrzano starenje, dijabetes, srčane bolesti, visoki tlak, maligne bolesti itd itd itd).

 

Malo smo otišli OT, ali je dobro za znati, jer svatko ima pravo na izbor i sam odlučuje što će jesti.

 

Sam si svoj doktor i sam odlučuješ kakvu ćeš kvalitetu života imati, ovisno o tome što jedeš, što udišeš i što piješ :)

 

 

 aa kuzim - dakle svi se okrenuti prema suncu i hraniti se fotosintezom.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe
Post je bio upućen apsolutno svima. Ne izdvajam nikad posebno nekog od vas polu-fanatika. Sa svima vama se u nekim stvarima slažem, a to je umjerena prehrana i probati što raznovrsnije jesi. Ovo što si napisao da sam džabe pisao, izgleda da nisam, dobio sam tvoju "repliku". Kad pogledaš ispunio je svoju svrhu.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Konobar! Biftek, molim! 3D-printan, srednje pe

Da, to bi bio još jedan u moru krasnih modernih trendova; replika u službi pravdanja nekompetentnih, ponekad provokatorskih komentara. U čemu je problem? U razgovoru odraslih i razumnih ljudi, toga nema, nema mjesta nekonstruktivnim i nezrelim komentarima. Time rečeno, usprkos tvom mišljenju, sebe ne smatran fanatikom. Fanaticizam zahtjeva mnogo višu posvećenost nečemu, više energije/vremena/resursa, a to kod mene nije slučaj.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice