Kako odabrati, kupiti i održavati električni romob

poruka: 3
|
čitano: 1.978
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako odabrati, kupiti i održavati električni romob".
15 godina
offline
Kako odabrati, kupiti i održavati električni romob

Ovo ste trebali pričati prije godinu dana. Sad vidim pet romobila u Zagrebu svaki dan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako odabrati, kupiti i održavati električni romob

sramota je nazivati ih samo "vozačima romobila". to su heroji, piloti, astronauti, vizionari, neustrašivi junaci koji prkosno zure smrti u oči svakodnevno se vozeći na/po rubu. žene im se masovno bacaju pred kotač urlajući "uzmi me!". jednoga će se dana po ovoj dvojici zvati škole i ostale važne institucije pa i trgovačka središta. očekujem od njih najmanje priručnik o nabavi, održavanju i kokpitu romobila na barem 1000 stranica (s podrobnim ilustracijama za nas laike te nevježe). mislim, jedno je sezona kiselih krastavaca i nemaseoočemunjatke no ovo je master level. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2019 9:44 (Ajar).
Moj PC  
11 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Kako odabrati, kupiti i održavati električni r
Ajar kaže...

sramota je nazivati ih samo "vozačima romobila". to su heroji, piloti, astronauti, vizionari, neustrašivi junaci koji prkosno zure smrti u oči svakodnevno se vozeći na/po rubu. žene im se masovno bacaju pred kotač urlajući "uzmi me!". jednoga će se dana po ovoj dvojici zvati škole i ostale važne institucije pa i trgovačka središta. očekujem od njih najmanje priručnik o nabavi, održavanju i kokpitu romobila na barem 1000 stranica (s podrobnim ilustracijama za nas laike te nevježe). mislim, jedno je sezona kiselih krastavaca i nemaseoočemunjatke no ovo je master level. 

 

Democracy is not for the people
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice