Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

poruka: 1.608
|
čitano: 685.771
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni".
15 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
TomekK kaže...

Link za registraciju kojim dobijete 50kn

 

https://revolut.com/referral/tomisl5pus!G10D21

 

Ali samo ako ga ne kliknete na bug forumu nego kopirate u browser :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Treba temu preimenovat u spam sa invite linkovima kako bi pojedinci imali neke koristi.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

kartica sa jednim plavim gundulićem 

 

Link

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2019 22:55 (ProTeinZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2019 23:19 (perkoxcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Link za revolut s 50kn bonusa + besplatna kartica + besplatna dostava kartice 

 

Revolut pozivnica sa 50kn bonusa

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 0:38 (Overdry).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
AmonZero kaže...
Treba temu preimenovat u spam sa invite linkovima kako bi pojedinci imali neke koristi.

 Korist imaju useri koji su postali link kao i oni koji klikom na link otvore Revolut račun

14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Evo još jedan invite sa bonusom i free karticom

https://revolut.com/referral/goranidnz!G10D21
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Dobije se samo 50Kn ako je na kraju linka !G10D21 ako nije dobije se samo besplatna kartica. Kako dobiti i besplatnu karticu i 50Kn?
Zna li netko provjereno kako dobiti oboje, lako napisat "dobije se" ima li netko da je dobio i jedno i drugo?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Pri prvoj aktivaciji aplikacije na mobitelu je trebalo tri puta stisnuti da pošalju aktivacijski SMS jer jednostavno nije dolazio. (možda su im preopterećeni serveri :) ).

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2019 21:11 (Rebas).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

registrirao sam se pred koji dan s linkom kaj sam našao na drugom forumu.. 50kn, free kartica, free dostava..

 

kod registracije sam morao potvrditi identitet, slika osobne s obje strane i selfie.. uplatiti na račun min 90kn (ja sam uplatio nešto više)..

nakon potvrde identiteta sam narucio karticu i ponudilo je tri nivoa dostave (standard, express kaj se plaća, express uz premium članstvo) i odabrao sam standard free dostavu. Karticu sam narucio na adresu koja mi nije u osobnoj bez problema, pitalo me dal hocu na adresu s osobne ili neku drugu..

 

isti dan sam linkao karticu (fizičku koja je u dolasku) na apple pay i obavio kupnju s karticom u konzumu.. na samonaplatnima, i imao sam rezervnu karticu sa sobom ako ova slucajno ne prođe.. prosla je normalno..

50kn bonusa mi je sjelo tek za par dana od prve kupnje iako sam očekivao odmah nakon kupnje.. mislio sam da su me "navukli"  i da nikad neću vidit tih 50kn.. al sam dobio :)

 

sinoc sam dobio link da i ja mogu davati 50kn drugima.. od tad se jedna osoba preko mene registrirala i ja sam dobio 50kn instant, cim je osoba potvrdila identitet, uplatila 90kn i narucila karticu.. ta druga osoba jos nije dobila svojih 50kn, al vjerujem da hoće jer je i meni malo "kasnila" uplata bonusa kad sam se registrirao.

 

 

ovo je moj referral za revolut s 50kn bonusa + besplatna kartica + besplatna dostava kartice 

 

Revolut pozivnica sa 50kn bonusa

 

16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Nego, prebacio si neke novce na revolut, ali s vezane kartice nije nista skinuto vec 2 dana. Zbog zasto je to tako? Imao neko slicna iskustva? Erste je u pitanju.

Edit: rijesilo se, novci skinuti s racuna nakon 2 dana.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 18:02 (Pero Dinamit).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
https://revolut.com/referral/antonim0py!G10D21
također ako nekome treba-free kartica+50kn nakon prve kupnje+50meni :)
potrebno kopirati cijeli link
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Ako ima netko nek mi posalje link za free karticu i dostavu :) , thanks
Probao sam ovih par koji ste stavili ali ne prolazi mi.
Uplatio sam 90kn sa zabe, jel treba još što napraviti da dobijem free karticu i dostavu?
Pozz
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 22:17 (Dario7).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

free kartica (i bonus) je isključivo za nove korisnike koji još nisu registrirani..

 

ali, nemoj se žuriti. kažu po forumima da za tjedan-dva nakon registracije (bez pozivnice) dođe unutar aplikacije ponuda za free karticu

 

za nove korisnike moj referral za revolut s 50kn bonusa + besplatna kartica + besplatna dostava kartice 

 

Revolut pozivnica sa 50kn bonusa

10 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Fizička Mastercard kartica je oduvjek bila besplatna za nove korisnike te se samo plačala dostava £4.99 (40kn)

Onda je krenula akcija sa besplatnom dostavom, a sada još uz to pozivatelj i korisnik pozivnice dobijvalju svaki po 50kn nakon što korisnik napravi prvu transakciju.

Ako vam se neda čekati 2 tjedna za dolazak kartice možete tih 50kn isoristiti za premium članstvo (54.99kn/mjesec) u kojem imaju expresnu dostavu kartice za 3 dana, te se onda iduči mjesec ako hočete možete prebaciti na standardno besplatno članstvo.

Moj link na registraciju ako želite besplatnu dostavu te sebi i meni 50kn :D

Izgled pozivnice u aplikaciji Izgled pozivnice u aplikaciji
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 23:53 (JupiPupi).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Give your friends a free card and €15 by inviting them to Revolut. 

Invitation Link

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
jzrskc kaže...

Give your friends a free card and €15 by inviting them to Revolut. 

Invitation Link

 

 

 Bogati... Kako 15eura?

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Klikni na link pa ces vidjet, jucer mi stigao mail s tom akcijom. Link vrijedi 21 dan

14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Povezao sam Revolut karticu na Paypal, sve 5.

 

Sad, pokusavam prebaciti lovu s Paypala na Revolut. Ne uspijevam, Paypal stalno izbacuje neki nedefinirani error. 

 

Da li je netko pokusao i uspio to? Na paypalu imam EUR, i to bih naravno prebacio na Revolut EUR account, bez konverzije. 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
jzrskc kaže...

Klikni na link pa ces vidjet, jucer mi stigao mail s tom akcijom. Link vrijedi 21 dan

 Ma imam account ali klošarski... Moj ti da 50 kuna i to je to. Zašto nekom daje 15 eura a nekom 50 kuna?

Sve Vas Volim
10 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Overdry kaže...

free kartica (i bonus) je isključivo za nove korisnike koji još nisu registrirani..

 

ali, nemoj se žuriti. kažu po forumima da za tjedan-dva nakon registracije (bez pozivnice) dođe unutar aplikacije ponuda za free karticu

 

za nove korisnike moj referral za revolut s 50kn bonusa + besplatna kartica + besplatna dostava kartice 

 

Revolut pozivnica sa 50kn bonusa

 Išao sam na claim prije otvaranje računa.

 

Otvorio račun, izvršio uplatu/isplatu i nisam dobio niti 50kn niti besplatnu dostavu :)

 

Uzeo sam jedan od kod-ova sa zadnje stranice.

 

10 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
jzrskc kaže...

Give your friends a free card and €15 by inviting them to Revolut. 

Invitation Link

 

 

Treba čitati što piše malim slovima.

€15 Vrijedi samo ako si iz Njemačke, dečko vjerovatno ima Njemačku adresu.

Ako se registrira sa Hrv. adresom preko njegove pozivnice vjerovatno bi se dobilo 50kn kao i kod ostalih.

Osim ako je neko voljan riskirati i zavarati ih koristeči adresu nekog Njemačkog hotela i Njemački IP, te onda napraviti trancakciju da se dobije €15.

Ali imaju vašu pravu adresu na sliki osobne, tak da neznam kaj bi se dogodilo.

Samo za ekipu iz Njemačke :D Samo za ekipu iz Njemačke :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 14:41 (JupiPupi).
5 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Sirotinjo, i meni si teška...

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
CalvinRi kaže...

Povezao sam Revolut karticu na Paypal, sve 5.

 

Sad, pokusavam prebaciti lovu s Paypala na Revolut. Ne uspijevam, Paypal stalno izbacuje neki nedefinirani error. 

 

Da li je netko pokusao i uspio to? Na paypalu imam EUR, i to bih naravno prebacio na Revolut EUR account, bez konverzije. 

 ja sam uspio. Za probu prebacio neke dolare i prošlo je. Paypal mi je iz nekog razloga konvertirao u kune (znamo razlog - kako bi pljačkali na tečaju) pa su mi se pojavile kune na revolutu kojih do tad uopće nisam imao. Pisalo je da će potrajati 5 dana, sjelo je već drugi dan na račun. Znači transakcije prolaze ali ne očekuj da će to napraviti bez konverzije.

12 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

ovih 50 kuna koje dobiju novi korisnici nakon prvog plaćanja, na kakvo plaćanje se to odnosi?

kupio sam zaštitno staklo na ali expressu s virtualnom karticom revoluta i normalno prosla transakcija, ali još uvijek piše da bum tih 50 kn dobio nakon prvog plaćanja.

moram li čekati da stigne fizička kartica pa s njom platim ili kaj?

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Dario7 kaže...
Overdry kaže...

free kartica (i bonus) je isključivo za nove korisnike koji još nisu registrirani..

 

ali, nemoj se žuriti. kažu po forumima da za tjedan-dva nakon registracije (bez pozivnice) dođe unutar aplikacije ponuda za free karticu

 

za nove korisnike moj referral za revolut s 50kn bonusa + besplatna kartica + besplatna dostava kartice 

 

Revolut pozivnica sa 50kn bonusa

 Išao sam na claim prije otvaranje računa.

 

Otvorio račun, izvršio uplatu/isplatu i nisam dobio niti 50kn niti besplatnu dostavu :)

 

Uzeo sam jedan od kod-ova sa zadnje stranice.

 

 

probaj kontaktirati službu za korisnike i reći da si imao kod a ništa.. neki su uspjeli i da nisu išli s kodom.. ak se ne sjećaš čiji si kod imao, probaj biti kreativan :)

 

 

 

 

Dalthor kaže...

ovih 50 kuna koje dobiju novi korisnici nakon prvog plaćanja, na kakvo plaćanje se to odnosi?

kupio sam zaštitno staklo na ali expressu s virtualnom karticom revoluta i normalno prosla transakcija, ali još uvijek piše da bum tih 50 kn dobio nakon prvog plaćanja.

moram li čekati da stigne fizička kartica pa s njom platim ili kaj?

 

meni je 50kn stiglo cca 4 dana kasnije.. prva transakcija mi j ebila potvrda za paypal, a iduća lokalni konzum, ne znam koja transakcija je bila trigger.. 

 

10 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
@overdry, isao sam na chat sa njima, ali neki robot RITA mi odgovara bez veze. Nisam pronašao nikakav email kontakt.

Obavio sam narudžbu prek ali expressa danas pa ćemo vidjet dali će biti što od toga.
:)
13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Dario7 kaže...
@overdry, isao sam na chat sa njima, ali neki robot RITA mi odgovara bez veze. Nisam pronašao nikakav email kontakt.

Obavio sam narudžbu prek ali expressa danas pa ćemo vidjet dali će biti što od toga.
:)

 Ukucaj u taj chat s Ritom "live agent" i spojit ce te s nekime iz podrske 

PSN: Carlikaa
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Dario7 kaže...
@overdry, isao sam na chat sa njima, ali neki robot RITA mi odgovara bez veze. Nisam pronašao nikakav email kontakt.

Obavio sam narudžbu prek ali expressa danas pa ćemo vidjet dali će biti što od toga.
:)

 

a nemam pojma.. trazi "live agent" kak je FiCoO savjetovao..

 

 

 

svi koji su preko moje pozivnice isli su dobili i karticu i 50kn :)

treba igrati na sigurno :)

 

Revolut pozivnica sa 50kn bonusa

 

12 godina
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Evo i moj link na pozivnicu sa 50kn bonusa meni i vama nakon plaćanja.

Mislim da bi sve ove pozivnice moderator trebao prebacit u novu temu ali dok je nema evo ovdje link gdje su i svi ostali

 

Revolut kartica s 50kn bonusa

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 19:56 (vlado051).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice