Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru i ko

poruka: 80
|
čitano: 23.162
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru i ko".
14 godina
offline
Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru i ko

Imate na Udemy povoljne bootcampove

 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru i ko

 

Što se tiče plaćenih predavanja, iz osobnih iskustava mogu toplo svakome preporučiti Pluralsight.

Mada ako želite naučiti, ustvari ne morate nikome ništa plaćati.

Internet je sam po sebi doslovno ocean znanja.

 

Ljudi, sretno svima sa učenjem.

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
5 0 hvala 3
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru
Jel to za RH ili vanka?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru
Jel to za RH ili vanka?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru
Jel to za RH ili vanka?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru
Jel to za RH ili vanka?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru
Jel to za RH ili vanka?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru
Jel to za RH ili vanka?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru
Jel to za RH ili vanka?
15 godina
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru
PzKpfw kaže...

 

Što se tiče plaćenih predavanja, iz osobnih iskustava mogu toplo svakome preporučiti Pluralsight.

Mada ako želite naučiti, ustvari ne morate nikome ništa plaćati.

Internet je sam po sebi doslovno ocean znanja.

 

Ljudi, sretno svima sa učenjem.

 

Da, stranica je najbolja, može se dobiti mjesec dana besplatno. Mi na poslu imamo već dosta godina pretplatu kod njih.  Obićno kada nekoga mentoriram a ne zna ništa o programiranju dam mu listu tećajeva i zadatak koji mora napraviti na temelju toga. 

 

Po meni ako netko nakon što se prođe path za C# (49h) i nakon toga za ASP.MVC (42h) ne zaposli kao programer junior onda nije za development.

10 godina
neaktivan
offline
Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru i ko

Pluralsight je odlican, ali su neki coursevi outdated sad vec, pa treba malo pripazit na datume. Ja osobno koristim kombinaciju youtube, udemy, pluralsight. (za youtube preporucjem Traversy Media i The Net Ninja ako vas zanima web dev)

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2019 10:13 (ZokyCRO).
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru
Dex.pwn kaže...
Jel to za RH ili vanka?

 Strane firme isplaćuju te plaće, u HR to dobiješ samo ako si političar . Često se možeš i dogovorit da radiš mjesec dana u krevetu, mjesec ideš na posao.

Trust nobody, become the best !
10 godina
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru

@ZokyCRO

 

Da, combo više izvor učenja daje nabolje rezultate.

Print knjige, .pdf-ovi, video na Internetu, itd....

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
5 godina
offline
Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru i ko

Meni pluralsight nije bas nesto bio kada sam kretao. Bar sto se tice jave. Ne znam kako je sada i jel' bolje. Islo sve super i odjednom zid. Tecaj za pocetnike/beginners, a odjednom ocekuju da znas nesto sto su zapravo preskocili i nisu spomenuli. Dobar je on za ponavljanje i to je to. Udemy isto. Sve mi je to na isti kalup bilo. Ok za ponavljanje i dodatno objasnjenje, ako ti nije jasno.

Onda saltaj knjige. Vecina knjiga isto nedorecena. Nedostaje kvalitetna literatura i sam pristup. Ali bas nedostaje. Najgore od svega su lose prevedene knjige. Sjecam se jednom kada sam zapocinjao ide neka vjezba. Upotrijebi kod (iz poglavavlja 3.5 u xyz klasi (bubam sada napamet). I sada to tebi nikako ne radi. Kao, pa nisam toliko glup da ne znam prepisati. I onda nakon blejanja od pola sata u ekran shvatis da su krivo preveli/prepisali. Ne iz 3.5 poglavlja vec iz 3.6.

Vecinom su te prevedene knjige bile vezane sa video materijalom koji postoji samo na engleskom tako da mi niti dan danas nije jasno tko ih kupuje.

Ako zelis nauciti moras dobro zapeti i koristiti sve dostupno inace ce to biti veliki gubitak vremena. Bolje onda zavrsiti tecaj za pizza majstora

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru i ko

Pluralsight je odlićan da se uđe u neku temu ili problem ali onda google poslje toga. Osobno nikada mi nije išlo ućenje programiranja iz knjige. To mi je nekako isto kao i polaganje programerski predmeta s faksa na papiru. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru
Je li se isplati dati oko 1000 eura za certificirani tecaj, npr. Jave u Algebri? Koliko je to efikasnije i kvalitetnije u odnosu na online tecajeve?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru
SHELBY_09 kaže...
Je li se isplati dati oko 1000 eura za certificirani tecaj, npr. Jave u Algebri? Koliko je to efikasnije i kvalitetnije u odnosu na online tecajeve?

 Ne znam za Javu ali koliko sam vidio neke druge programe ne isplati se jer to sve naučiš sam ako te to stvarno zanima.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru
SHELBY_09 kaže...
Je li se isplati dati oko 1000 eura za certificirani tecaj, npr. Jave u Algebri? Koliko je to efikasnije i kvalitetnije u odnosu na online tecajeve?

 

Isplati se jer ces imati papir na kojem pise da si nesto zavrsio a to moze biti prevaga

 

loky4i4 kaže...
SHELBY_09 kaže...
Je li se isplati dati oko 1000 eura za certificirani tecaj, npr. Jave u Algebri? Koliko je to efikasnije i kvalitetnije u odnosu na online tecajeve?

 Ne znam za Javu ali koliko sam vidio neke druge programe ne isplati se jer to sve naučiš sam ako te to stvarno zanima.

 

Papir bi mu mogao otvoriti vrata koja bi inace mogla biti zatvorena.

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Re: Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru

 

@SHELBY_09 

 

Po meni se ne isplati u kontekstu da sve to kaj tamo možeš naučiti, možeš i sam na svojem kompjuteru uz on-line resurse.

Mada ti je to sve relativno. Naime, dok se tamo već krećeš kroz takav jedan tečaj, upoznaš ljude, te brže stvaraš networking i poznanstva i tako to.

Uvijek je lakše kada odmah dobiješ informaciju od profesora i kada te upozre na raznorazne cake, ali možda kada to sam sve proradiš bez tuđe pomoći više vrijedi. 

 

Sve ima svojih prednosti i mana.

 

Ako imaš para plati tečaj, ako biraš između tečaja i online resursa, ja bih prednost dao on line resursima.

I počnite čim prije radite na nečem svojem. Bilo da radite baš nekaj posebno ili radite custom već nekog postojećeg rješenja.

 

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
12 godina
neaktivan
offline
Kako izgraditi uspješnu developersku karijeru i ko

Petricu perverzijo jedan...a jesi Tomislava uhvatio na socijalizaciju...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice