JBL Xtreme 2 - Može i pod vodu

poruka: 7
|
čitano: 5.675
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "JBL Xtreme 2 - Može i pod vodu".
15 godina
offline
JBL Xtreme 2 - Može i pod vodu

to je mogao i charge 3 za 1400 novaca. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2018 11:42 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
JBL Xtreme 2 - Može i pod vodu

Nije vrijedno tih novaca ni blizu! Pa dajte stavite i neke slicne uredjaje koji su po kvaliteti slicni, ali za daleko manje novaca. Ili oni ne placaju za reklame?

 
0 0 hvala 0
JBL Xtreme 2 - Može i pod vodu

Imam ovaj zvučnik, direktna konkurencija:

 

https://www.elipso.hr/mobile/prijenosni-zvucnici/SONY-SRSXB31W.CE7/

 

 

Cijenom je puno povoljniji, potpuno otporan na vodu i manje padove, velika autonomija, punjenje mobitela, bluetooth spajanje ili na mobitel ili na TV. 3.5 audio jack, lampice titraju prema muziki,

štosno izgleda navečer. Može se i rukom lupati po različitim stranama te će se time simulirati zvuk basa, činela, "bjuuup" isl. Dosta mogućnosti konfiguracije.

Basevi dosta deru, baš onako razvaljuju (s obzirom na veličinu zvučnika).

 

Ali samo napomena da kao i kod JBL, Sonya ili nekog trećeg, zvuk baš i nije toliko kvalitetan, to je sve nekako mehanički zvuk bez previše topline i osjećaja. Vidi se da su namijenjeni

isključivo da se drma tehnjava na tome ili cajke.

 

Preporučam za: Lidiju Bačić, Jelenu Rozgu, Šomija, Zečića isl.

Ne preporučam za: sve drugo, a posebice ne preporučam za gledanje filmova ili gaming, jer je zvuk smeće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: JBL Xtreme 2 - Može i pod vodu
Ajar kaže...

to je mogao i charge 3 za 1400 novaca. 

Koliko para, toliko (glasne) muzike.  Xtreme 2 je puno veći zvučnik, otprilike dvostruko glasnije svira od Charge 3, a i triput je teži.  Od manjih JBL zvučnika preferiram Flip4 koji je još nešto manji od Charge 3. 

 

16 godina
moderator
offline
Re: JBL Xtreme 2 - Može i pod vodu
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Imam ovaj zvučnik, direktna konkurencija:

 

https://www.elipso.hr/mobile/prijenosni-zvucnici/SONY-SRSXB31W.CE7/

 

 

Cijenom je puno povoljniji, potpuno otporan na vodu i manje padove, velika autonomija, punjenje mobitela, bluetooth spajanje ili na mobitel ili na TV. 3.5 audio jack, lampice titraju prema muziki,

štosno izgleda navečer. Može se i rukom lupati po različitim stranama te će se time simulirati zvuk basa, činela, "bjuuup" isl. Dosta mogućnosti konfiguracije.

Basevi dosta deru, baš onako razvaljuju (s obzirom na veličinu zvučnika).

 

Ali samo napomena da kao i kod JBL, Sonya ili nekog trećeg, zvuk baš i nije toliko kvalitetan, to je sve nekako mehanički zvuk bez previše topline i osjećaja. Vidi se da su namijenjeni

isključivo da se drma tehnjava na tome ili cajke.

 

Preporučam za: Lidiju Bačić, Jelenu Rozgu, Šomija, Zečića isl.

Ne preporučam za: sve drugo, a posebice ne preporučam za gledanje filmova ili gaming, jer je zvuk smeće.

Pa nije baš direktna konkurencija, prije bih rekao da je navedenom Sony-u direktna konkurencija Charge 3. Xtreme je daleko veći i snažniji od oba. Ovaj Sony sam imao prilike poslušati na pola sata i basovi su dosta jaki ali nekontrolirani, kod Xtreme 2 su preciznijiali i dalje je to ispod razine neke (čak i jeftine) hi-fi konfiguracije. Sve ove navedene zvučnike ne bih koristio za kućno slušanje, pa niti za filmove, već isključivo kao prijenosne zvučnike, za roštiljanja, tulume i putovanja.  Jedan Xtreme koristim na moru, za slušanje na terasi, a za veće grupe ljudi ga uparujem sa još jednim. 

15 godina
offline
JBL Xtreme 2 - Može i pod vodu

Kak smo došli to toga da zvučnici ( tj. zvučnik ) koji zvuče poput jeftikaner pc zvučnika od 100 kuna koštaju ko cijela plaća blagajnice iz Konzuma? 

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
JBL Xtreme 2 - Može i pod vodu

Imam jbl xtreme ali jedinicu,već 3 godine,jedino bateriju promjenio za sad,još i dalje dobro zvuči,makar iznad 80% jačine gubi se bas i jasnoća glazbe,od 50% do 70% ga je milin slušat

svakako preporuke

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice