iPhone 12 već od 649 dolara?

poruka: 12
|
čitano: 5.064
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 12 već od 649 dolara?".
15 godina
offline
iPhone 12 već od 649 dolara?

Samo da vrate dizajn sa onim oštrim ivicama iz 4/4s/5/5s kao što je već bilo govora i Apple će ponovo "izmisliti neizmislivo".

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: iPhone 12 već od 649 dolara?
Da, manji notch, oled, 2 kamere, oni kockasti rubovi i cijena od 700€. Meni bi to bio super iphone.
13 godina
offline
iPhone 12 već od 649 dolara?

To znači da će ove godine bit ukupno 5 različitih modela. Konačno su shvatili da treba pokrit cijeli spektar cijena od nižih do viših...

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
iPhone 12 već od 649 dolara?

Pošto mi je 6,1 iphone prevelik, a trenutno imam iPhone 7, ovaj početni model od 5,4 incha će biti odličan za mene.

OLED, 5G, edge to edge. Vjerojatno odlična kamera. Totalni best buy.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 12 već od 649 dolara?

Bez 5x optike ne kupujem više mobitel + zatvoreni ekosustav.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 12 već od 649 dolara?

Kockasti dizajn, 5,4 inča ekran bez rubova, OLDE. Ako je istina, već znam koji mobitel je sljedeće godine kod mene, dosta mi je ovih tableta.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 12 već od 649 dolara?

ovog od 5,4" bi uzeo prije od ostalih pa cak i da je skuplji! Ovo je odlina stvar sto napokon manji Iphone izlazi sa OLED ekranom :)

A posto je jos jeftiniji od PRO i ostalih modela to je za mene best buy 

be Cool
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: iPhone 12 već od 649 dolara?
Horned Reaer kaže...

ovog od 5,4" bi uzeo prije od ostalih pa cak i da je skuplji! Ovo je odlina stvar sto napokon manji Iphone izlazi sa OLED ekranom :)

A posto je jos jeftiniji od PRO i ostalih modela to je za mene best buy 

 definitivno isto razmišljanje, uzeo bi takav da postoji PRO, ali ako bude samo ovako, nema veze, 5,4" savršeno.

I opet lijep upgrade sa mog iPhone 7 koji me odlično služi skoro 3,5 godine..

12 godina
offline
iPhone 12 već od 649 dolara?

vidim da su se i ostali polako trgnuli. Oneplus Z i još više xperia 5 mk 2 koja mi se čini pun pogodak po veličini i high end komponentama... baš mi je drago da je apple pokrenuo taj zanemaren segment kompaktnih flagshipova 

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 12 već od 649 dolara?
Envy kaže...

Samo da vrate dizajn sa onim oštrim ivicama iz 4/4s/5/5s kao što je već bilo govora i Apple će ponovo "izmisliti neizmislivo".

 To odgovara tebi :)

Meni recimo ostri rubovi bas i nisu nesto.

15 godina
offline
Re: iPhone 12 već od 649 dolara?
john142 kaže...
Envy kaže...

Samo da vrate dizajn sa onim oštrim ivicama iz 4/4s/5/5s kao što je već bilo govora i Apple će ponovo "izmisliti neizmislivo".

 To odgovara tebi :)

Meni recimo ostri rubovi bas i nisu nesto.

Pa šta ja znam, svi su nešto postali kao oblutci kamena. Ona vrsta kamena kada pravimo žabice na jezeru ili na moru.
A trenutni telefon mi je zapravo 8" Lenovo tablet. Da ne duljim puno postao sam osoba koja je postala "phone free".

Tako da mi je onaj craftmaster dizajn prve serije Xperie (Z Ultre) ili uniblock bio vrh vrhova, a odmah Z1 nije imala oštre linije. A od iPhonea 5 (ne s) crni je bio wow.
Ovako nešto ako bude biti ću zadovoljan: https://www.imore.com/sites/imore.com/files/styles/w830/public/field/image/2019/11/iphone-12-concept-renders1.jpg?itok=z2ulaDoW
Plus ovaj dizajn omogućava jednostavnije zamjene baterija ako EU komisija šta uradi po tome.

Ovaj notch, zaobljeni rubovi ekrana nije mi nekako prirodno. U glavnom za sada ne žurim sa kupovinom novog telefona ali pažnju će privući uređaj koji će mi trajati najmanje 3 godine. 

5 godina
offline
iPhone 12 već od 649 dolara?

Cini mi se da bi takav dizajn vise odgovarao manjem mobitelu. Taj sa linka cak i ne izgleda lose :)

Dosta nas zeli mobitel ''normalnih'' dimenzija (velicina S7) a da to bude pristojan hw ali i sw.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice