iOS 12.1 osim nadogradnje donosi i usporavanje nov

poruka: 11
|
čitano: 5.835
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 12.1 osim nadogradnje donosi i usporavanje nov".
16 godina
offline
iOS 12.1 osim nadogradnje donosi i usporavanje nov

Odvratni su!

 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
iOS 12.1 osim nadogradnje donosi i usporavanje nov

Meni je juce i danas konstantno odbijao kupnju aplikacija u app storeu. 

Izbacivao da ima problem sa placanjem i nije nikako htio da prihvati cvv broj sa kartice iako je ista karticao kao i do sada i da nikada ranije nisam imao problema. 

 

Tek je veceras proradilo.

 

Izgleda da su i kod sebe imali nekih problema jer mi ni kod druga nije radilo kako treba.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iOS 12.1 osim nadogradnje donosi i usporavanje nov

Znaci da na novim Iphoneima ne mozes ugasiti usporavanje zbog baterije jer su "novi", a na starim cemo to moci napraviti.. pa zasto ne naprave mogucnost izbora i na novima, pa ako me boli k za bateriju, onda cu si to iskljuciti i imat cu najvise moguce performanse. Bas kao sto komentar iznad kaze, odvratni su! Sto dalje, to vise... 

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 12.1 osim nadogradnje donosi i usporavanje
Procitaj malo bolje clanak.
13 godina
offline
iOS 12.1 osim nadogradnje donosi i usporavanje nov

Ovo pišem sa iP Xs Max na kojem sam skinuo iOS 12.1 dok na iP6 Plus još uvijek imam iOS 12.0.1! 

Ako je već tako sa nadogradnjom, obzirom ću idući tjedan isti pokloniti jednom prijatelju, neka ostane na 0.1 ?!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: iOS 12.1 osim nadogradnje donosi i usporavanje
Ja sam mislio da su iJabuke optimizirane najbolje na planeti (i šire!) te da se njima nika ne događaju iznenadna gašenja!? Kad ono... GOVNO. Ali ne samo emoi ;-)
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 3 hvala 0
8 godina
offline
iOS 12.1 osim nadogradnje donosi i usporavanje nov

Sandro, objašnjenje je netočno. Neće se iPhone usporiti ako je baterija ispod 80%, već ako temperatura, napunjenost i unutrašnji otpor ne omogućavaju pune performanse na način da bi došlo do iznenadnog gašenja uređaja. To se ne radi preventivno niti uopće sve do prvog iznenadnog resetiranja i tada će početi usporavanje koje korisnik u postavkama može isključiti do prvog sljedećeg automatskog resetiranja zbog loše baterije.

Ja rekoh
Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
offline
iOS 12.1 osim nadogradnje donosi i usporavanje nov

Nevjerojatno netočan članak u vezi "usporavanja" uređaja zbog dotrajalosti baterije! S druge strane od koga je bilo bi čudo da je točan!

 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: iOS 12.1 osim nadogradnje donosi i usporavanje
ATJLučko kaže...

Ovo pišem sa iP Xs Max na kojem sam skinuo iOS 12.1 dok na iP6 Plus još uvijek imam iOS 12.0.1! 

Ako je već tako sa nadogradnjom, obzirom ću idući tjedan isti pokloniti jednom prijatelju, neka ostane na 0.1 ?!

 To si "pokupio" ima već tri godine, u 11-ici je postalo vidljivo u postavkama, a sada vjerojatno mrvicu bolje ispolirano. Kasniš :-)

Ja rekoh
12 godina
offline
Re: iOS 12.1 osim nadogradnje donosi i usporavanje
Dobar stari Apple.
#You broke my ❤️
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
iOS 12.1 osim nadogradnje donosi i usporavanje nov

U životu nisam doživio to da će mi se baterija šokirati i ugasiti . Vjerojatno je to neka posebna appleova baterija.

 

Ako opadne kapacitet, ja imam dvije opcije da kupim za 150kuna novu ili da kupim novi mob ako smatram nepotrebnim unapređivati stari.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice