Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka pokreću Teleko

poruka: 10
|
čitano: 3.870
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka pokreću Teleko".
15 godina
offline
Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka pokreću Teleko

koliko se sjećam, švabe i digići su bili saveznici i u ii. svj. ratu. očito ništa nisu naučili iz povijesti no zato postoji sniper elite 3 i 4. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka pokreću Teleko

Banka i Telekom na istom mjestu, uhhh ovdje bi moglo doći do prostorno vremensih anomalija od kolicine mogućih malverzacija i manipulacija ...

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka pokreću Te
A čuj, ko ne vjeruje bankama i telekomima ima Bitcoin s kojim je siguran. :-)
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 3
12 godina
offline
Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka pokreću Teleko

Evo Telekom Bankarstvo nije doživjelo ni 2.rođendan. Ukinulo se: https://www.zaba.hr/home/footer/uvjeti-poslovanja/obavijest-o-ukidanju-mogucnosti-ugovaranjaaktivacije-paketa-usluga-telekom-bankarstvo-u-primjeni-od-1-sijecnja-2021

 

Glavno da su ulupali gomilu love u masu reklama (TV i panoa), predstavljali to kao transformaciju digitalnog bankarstva u Hrvatskoj, uložili lovu u novu aplikaciju i kojekakve gluposti, pa ugasili uslugu.

Da su 10% tog novca i truda uložili u postojeću mZaba aplikaciju, pokušali konkretnije konkurirati Keksu, napraviti suradnju s Ersteom na toj platformi ili samo da su uveli Apple Pay ili Google Pay više bi bilo koristi i mogli bi govoriti o digitalnom bankarstvu Zagrebačke banke.

Ovako ni u 2021., gotovo 2 godine otkako je Apple Pay u hrvatskoj ga nema. Nema čak ni mogučnosti korištenja biometrije za mToken... 

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka pokreću Te
Tau kaže...

 

Ovako ni u 2021., gotovo 2 godine otkako je Apple Pay u hrvatskoj ga nema. 

 Imaš i druge banke osim ZABE.

13 godina
odjavljen
offline
Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka pokreću Teleko

Još im samo odvjetnici fale. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka pokreću Te
Apple pay dolazi
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka pokreću Te
Nadam se. Hvala na info!

Ali svakako debelo kasne, što baš nije za očekivati od najveće banke. Pogotovo kad je UniCredit kao grupa zauzela stav još prije 2 godine da će podržavati Apple Pay i neke podružnice u drugim zemljama su to i napravile. Naši su se za to vrijeme zabavljali Telekom Bankarstvom koje je na kraju ispalo neuspijeh
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
10 godina
offline
Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka pokreću Teleko

@Tau: na osnovu čega zaključuješ da je TB neuspjeh? 

Meni osobno "nije" imao smisla jer stvar koja u ZABI kosta 30kn (cca slicni paket ovaj moderan asistent) je u TB bio 10-20kn (plus jos si dobio hrpu stvari koje ovaj za 30kn u Zabi nema). Tko tu razliku pokriva? Dalje, tko pokriva razvoj i odrzavanje aplikacije. Pa onda tko plaća besplatno izdavanje kartica (prelaskom na TB dobio sam novu maestro karticu, isti broj kartice i iban ali eto mora biti TB dizajn :D). 

Govorim napamet, ali možda je bio deal između Zabe i HT, 50-50% troškovi pa je jednostavno HT reko nama je dosta mi idemo van. Ili Zaba skužila da će više para dići ako makne taj 10-20kn paket i ostane min 30kn paket (tipa ako 100k ljudi ode na 30kn paket, da je samo 10kn razlike samo to ti je 1 milja mjesečno u džepić ZABI :) 

Previše nepoznanica, nećemo vjerojatno nikad saznati pozadinu ali eto ja tak razmišljam - nekad i dobre stvari ubiju ako netko izračuna da je bez njih više para... 

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka pokreću Te
Pa najviše zbog toga što nije donio ništa inovativno, a aplikacija je bila doslovce kopija postojeće sa drugom bojom i ikonama.

Samo da se uzme koliko su potrošili na reklame, već je to neuspijeh, a kamoli ako nešto potraje samo godinu dana. Za mene je uspijeh ako se nešto održi ili barem promijeni šta je na tržištu. Ovako ovo samo odlazi u povijest
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice