Honor View 10 je miks Huaweia Mate 10 i Mate 10 Pr

poruka: 11
|
čitano: 5.702
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Honor View 10 je miks Huaweia Mate 10 i Mate 10 Pr".
14 godina
online
Honor View 10 je miks Huaweia Mate 10 i Mate 10 Pr

Ovaj Honor V10 je stvarno best buy ako bude bio 500€. Premium komponente uz mizerne nedostatke iz flagship klase. Svaka čast za Huawei

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Honor View 10 je miks Huaweia Mate 10 i Mate 10 Pr

Dragan Petric zanima je jedna bitna stvar dali u ovom mobitelu ima Huawei desktop experience ... znam da je teško očekivat od ovog mobitela jer u tom slučaju mate 10 bi bio ubijen od njih samih.

No definitivno je odlična kupnja i zanima me dali će ih naši teleoperateri stavit u ponudu ... no raduje me to što konačno mogu nabavit vrhunski mobitel za normalne novce. Želio bi vidit potpunu recenziju ovog uređaja (po mogućnosti ga usporedite s mate serijom)

Petric napokon si mi simpatičan jer vidim da nisi zaboravio na nas koji baš i nemamo namjeru se razbacivat s novcem, Huawei konačno dobio zaslužen prostor na bug.hr :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Honor View 10 je miks Huaweia Mate 10 i Mate 1
lizard_ago kaže...

Dragan Petric zanima je jedna bitna stvar dali u ovom mobitelu ima Huawei desktop experience ... znam da je teško očekivat od ovog mobitela jer u tom slučaju mate 10 bi bio ubijen od njih samih.

No definitivno je odlična kupnja i zanima me dali će ih naši teleoperateri stavit u ponudu ... no raduje me to što konačno mogu nabavit vrhunski mobitel za normalne novce. Želio bi vidit potpunu recenziju ovog uređaja (po mogućnosti ga usporedite s mate serijom)

Petric napokon si mi simpatičan jer vidim da nisi zaboravio na nas koji baš i nemamo namjeru se razbacivat s novcem, Huawei konačno dobio zaslužen prostor na bug.hr :)

Nisu spominjali podršku za EMUI Desktop na prezentaciji. 

Honor 7X ce vjerojatno doci kod operatera u HR jer je Tele2 imao prethodne modele.

Honor View 10 - vjerojatno ne (eventualno u retail kanal).

drpetric
16 godina
offline
Honor View 10 je miks Huaweia Mate 10 i Mate 10 Pr

Dokle je to doslo - HUAWEI (koji je vazio za jeftiniji brand), uredjaj koji (ipak) nije flagship i cijena od 500 EUR-a - je kupnja po veoma povoljnoj cijeni...

 
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Honor View 10 je miks Huaweia Mate 10 i Mate 10 Pr

7X

"Radi se o uvjerljivo najjeftinijem uređaju s 16:9 ekranom"

zar nije 16:8 omjer?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Honor View 10 je miks Huaweia Mate 10 i Mate 1
Zauzet nadimak kaže...

7X

"Radi se o uvjerljivo najjeftinijem uređaju s 16:9 ekranom"

zar nije 16:8 omjer?

 Haha, taj citat (kad se ispravi greska) zvuci ne puno bolje od "Radi se o uvjerljivo najpovoljnijem uredjaju bez 3.5mm utora za slusalice". Ono kad je nesto sto je ili nedostatak, ili u najboljem slucaju irelevantno predstavljeno kao "feature". :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2017 11:33 (knight).
14 godina
online
Re: Honor View 10 je miks Huaweia Mate 10 i Mate 1
knight kaže...

Dokle je to doslo - HUAWEI (koji je vazio za jeftiniji brand), uredjaj koji (ipak) nije flagship i cijena od 500 EUR-a - je kupnja po veoma povoljnoj cijeni...

Huawei već jako dugo nije "jeftiniji" brand, nego je to preuzeo njegov Honor brand, koji po pristupačnoj cijeni daje vrhunske proizvode. Honor V10 ima komponente premium uređaja (čitaj Mate 10 i Mate 10 Pro), a cijenu jačeg mid uređaja.

Ovaj uređaj za ispod 4.000kn nudi sve što i premium uređaji drugih marki od 6.000kn pa na dalje, ako to tebi nije povoljno onda ne znam šta je. 

Da se razumjemo 500€ nije mala para, ali s obzirom kuda su cijene flagship uređaja otišle (800-1200€) onda ovo i ispada relativno povoljno. 

16 godina
moderator
offline
Re: Honor View 10 je miks Huaweia Mate 10 i Mate 1
Zauzet nadimak kaže...

7X

"Radi se o uvjerljivo najjeftinijem uređaju s 16:9 ekranom"

zar nije 16:8 omjer?

 Tipfeler. Ispravljeno u 18:9 (sto je isto kao i 16:8). Thx!

drpetric
16 godina
offline
Re: Honor View 10 je miks Huaweia Mate 10 i Mate 1
MasterOfDisaster kaže...

Da se razumjemo 500€ nije mala para, ali s obzirom kuda su cijene flagship uređaja otišle (800-1200€) onda ovo i ispada relativno povoljno. 

 

O tome i govorim. Nema direktno veze s HUAWEI ili clankom...vec "dokle je to otislo...". Dobra stvar je to sto sada midrangeri vise nisu spore i frustrirajuce cigle...vec izvrsavaju 95% zadataka sasvim zadovoljavajuce.

9 godina
offline
Re: Honor View 10 je miks Huaweia Mate 10 i Mate 1
Cekam P11 ili nokiu 9
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Honor View 10 je miks Huaweia Mate 10 i Mate 10 Pr

Sve pet, i mate lite su čak skroz okej smartphonovi, barem koliko sam ja to mrdao na poslu, ali fakat mi ide na jetru ova nova 
sklepanica "superflagship". Pa ili je najjači nositelj ponude tvrtke ili nije. Što, uskoro slijede hyperflagshipi?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice