HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

poruka: 64
|
čitano: 28.621
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala".
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

Koliko sam mogao vidjeti, nudi se (gledajući njihovu sekciju IMDB TOP) cca 250 filmova i 100 serija koji su dovoljno gledljivi (dakle barem 7 na IMDB)

 

 

Za 50 kuna mjesečno meni se ovo čini prilično OK.

S time naravno da se ne nudi 4K sadržaj (ne znam niti da li je 1080p) niti je materijal u HDRu, pa eto čisto malo upozorenje za vlasnike 4K televizora.

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Koliko sam mogao vidjeti, nudi se (gledajući njihovu sekciju IMDB TOP) cca 250 filmova i 100 serija koji su dovoljno gledljivi (dakle barem 7 na IMDB)

 

 

Za 50 kuna mjesečno meni se ovo čini prilično OK.

S time naravno da se ne nudi 4K sadržaj (ne znam niti da li je 1080p) niti je materijal u HDRu, pa eto čisto malo upozorenje za vlasnike 4K televizora.

Pa šta nude onda??? 720p?

Taman sam se obradovao dok sam pročitao vijest a sad sam se ohladio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 16:10 (JackIsBack).
14 godina
offline
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

ima neko kakav info u kojoj rezoluciji postaju signal jer sve ispod 1080p ne isplati se

Samsung S8+
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
pasko kaže...

ima neko kakav info u kojoj rezoluciji postaju signal jer sve ispod 1080p ne isplati se

 Nisam provjeravo ima li promjena, ali prije je HD isključivo bio vezan uz HBO Premium (skuplji paket).

...
9 godina
offline
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

Ako netko zna keka mi objasni sljedeće:

Znači za premium i dalje samo preko operatera?

dali se može uzet HBO ako nemaš neku od tv usluga tipa max tv

koja je razlika između go i premiuma?

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

imam hbo premium prek maxa i sve je u hd-u sto se tice tv i ps i pc-a slika je odlicna 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 17:06 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

Prije tjedan dana sam uzeo 4k HDR TV I bacio sam se malo na istraživanje gdje mogu naći odgovarajući sadržaj (i legalno i ilegalno). Daleko najviše sam pronašao na netflixu (4k i HDR serije i poneki film). Malo sam prelistao amazonov library ali jako malo toga me je dojmilo (grand tour najviše) a i nemaju ni trial ni mjesečnu pretplatu nego cijelu godinu za 99€. Uz ta 2 jedino Hulu ima dobru ponudu ali Hulu je isključivo za USA građane i nije baš najjednostavnije koristiti njihovu uslugu (VPN i to ne svaki + USA paypal account). Jako je veliki problem to što ni na želiš ne možeš imati sve pogotovo u nekoj normalnoj kvaliteti čak niti ako si voljan platiti. Na torrentima na javnim trackerima se jako teško mogu naći 4k serije ali se da naći nešto filmova dok na privatnim trackerima se može naći sve iz gore navedenih usluga bez problema (ako imaš kredita/ratio za skinuti). Gledao sam i HBO GO ali naprosto nisam mogao vjerovati da nema GOT 4k, ipak je to jedna od najpopularnijih serija. Ako uvedu 4k uzeti ću uslugu na mjesec dana da pogledam GOT i možda mi se još nešto svidi a dok to ne srede mene mogu zaboraviti. Za sada ostajem na netflixu dok ne pogledam sve šta me interesira u 4k u nadi da će ovi do nove sezone GOT uvesti 4k.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
4mal kaže...

imam hbo premium prek maxa i sve je u hd-u sto se tice tv i ps i pc-a slika je odlicna 

 

Ja se ne bih složio. Gledam prek SmartTVa i baš je razočaravajuća kvaliteta slike, toliko da sam razmišljao da se za neke top serije poput GoT-a vratim na torrente. Najviše se osjeti na mračnim scenama gdje se nagledaš kvadratića u 50 nijansi sive. Loš bitrate očito.

13 godina
offline
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

Ovisi ti i o brzini neta. Meni na kompu HBOGO radi odlicno. Krene s manjom rezom, ali nakon 3 - 4 sekunde odama ide na HD i slika je odlicna. Nema problema sa nijansama sive.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos

onda mi telka radi dobar posao tj. upscale i imam 40mbit

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 18:21 (4mal).
6 godina
protjeran
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
4mal kaže...

onda mi telka radi dobar posao tj. upscale i imam 40mbit

upscale je izmišljotina za sirotinju.

to ne postoji u realnom svijetu

Da, JA lično i osobno !
11 godina
neaktivan
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
Chronosus kaže...
4mal kaže...

imam hbo premium prek maxa i sve je u hd-u sto se tice tv i ps i pc-a slika je odlicna 

 

Ja se ne bih složio. Gledam prek SmartTVa i baš je razočaravajuća kvaliteta slike, toliko da sam razmišljao da se za neke top serije poput GoT-a vratim na torrente. Najviše se osjeti na mračnim scenama gdje se nagledaš kvadratića u 50 nijansi sive. Loš bitrate očito.

 Mislim da to ovisi od osobe do osobe. Znam ljude koji gledaju bez beda filmove i serije u SD preko onih besplatnih stranica i ne žale se. Isto tako imaš hrpu ljudi koje hvale YifY i prije aXXo i govore kako je zakon mali i "savršeni" file. Onda imaš sa druge strane ljude kojima je prosjačan film u 1080p 10 GB a 4k film najmanje 50GB a sve manje im je "bitstarved".

14 godina
offline
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

aplikacija nije dostupna za sve tv-e , koje s**nje pa ajde da probam na kompu ,rezolucija rekao bi hd(720p) , znaci katastrofa naspram netflixa

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2017 1:19 (loky4i4).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

Zna li netko zašto Westworld nije dostupan?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
Lisac1606 kaže...

Zna li netko zašto Westworld nije dostupan?

 meni radi :)

15 godina
offline
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

Aktivirao sinoć na samsung tv-u. Kvaliteta slike je razočaravajuća pogotovo u usporedbi sa netflixom. Što se mene tiče free month i doviđenja, ne želim iz principa plaćati pa da je i 10 kuna. Ostale zamjerki nemam  i vjerojatno bi ostavio uslugu da prvenstveno gledam na tabletu/PC-u ali na tv-u velikih dimenzija to nije to.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
JackIsBack kaže...

i vjerojatno bi ostavio uslugu da prvenstveno gledam na tabletu/PC-u ali na tv-u velikih dimenzija to nije to.

 meni cak nije ni za PC, za mobitel je super, samo zašto bi gledao na mobitelu pored tv-a, a u pokretu ne mogu koristiti (kako i sam naziv servisa sugerira), jer nemam neograničeno mobilnog neta, HBO Now bi uzeo da je dostupan

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2017 11:23 (loky4i4).
16 godina
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
Moze se sherat s frendom? Npr. Netflix sheram s frendom i dojde me pedesetak kuna mjesecno. Netflix je u odnosu na HBO puno bolje napravljen i ako se HBO nemre sherat onda je fail.
13 godina
offline
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

Imam ga ja kao HBO Premium pretplatnik, isproban na PC-u, iOS-u, Androidu, PS4 i Chromecastu, slika nije ni blizu Netflixu, rekao bih da je nesto kao 720p ak i tolko, jer neznam na koji nacin se moze vidjet rezolucija sadrzaja...

Od svih platformi Chromecast podrska im je najgora, na ostalim platformama radi OK, zna se nac sadrzaja koji nemaju poster il nemaju HR titla, al uglavnom 95% sadrzaja je sa HR titlovima

Sadrzaja ima dosta, na tjednoj bazi dodaju nove filmove/serije tak da za 50kn i nije loš proizvod, sigurno je bolji od Pickboxa 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

Samo ću reći da je sramota da nema AndroidTV aplikacije nego moram koristiti Chromecast preko kojeg je slika trzava.

Samsung SmartTV app radi ok, ako se uspijete ulogirati iz 50 pokušaja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
Bitanga kaže...

Samo ću reći da je sramota da nema AndroidTV aplikacije nego moram koristiti Chromecast preko kojeg je slika trzava.

Samsung SmartTV app radi ok, ako se uspijete ulogirati iz 50 pokušaja.

 

Meni Netflix radi savršeno preko Chromecasta.

 

 

Gale
15 godina
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
Legasus kaže...
Bitanga kaže...

Samo ću reći da je sramota da nema AndroidTV aplikacije nego moram koristiti Chromecast preko kojeg je slika trzava.

Samsung SmartTV app radi ok, ako se uspijete ulogirati iz 50 pokušaja.

 

Meni Netflix radi savršeno preko Chromecasta.

 

 

 

Tko priča o Netflixu?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
neaktivan
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
Bitanga kaže...

Samo ću reći da je sramota da nema AndroidTV aplikacije nego moram koristiti Chromecast preko kojeg je slika trzava.

Samsung SmartTV app radi ok, ako se uspijete ulogirati iz 50 pokušaja.

 

Da, stvarno postoji problem sa Chromecastom ali kažu bit će riješen kroz par dana.

 

Za Samsung Smart TV - ja sam samo upisao onaj kod sa ekrana i to je to, prošlo od prve.

16 godina
offline
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

ja isto nikakvih problema nemam sve fercera kao od sale 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

Sto se kvalitete slike tice  stekao sam dojam da se stream automatski prilagođava brzini neta . Probao sam kod brata na PS4 na 5-6 Mbita  i doma na Smart Tv preko aplikacije na 80  i razlika u slici je drasticna , tako da i na to treba  obratit paznju .

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samostala

kod mene na ps prebaci brze na HD nego preko tv-a 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
turboparadajz kaže...
Bitanga kaže...

Samo ću reći da je sramota da nema AndroidTV aplikacije nego moram koristiti Chromecast preko kojeg je slika trzava.

Samsung SmartTV app radi ok, ako se uspijete ulogirati iz 50 pokušaja.

 

Da, stvarno postoji problem sa Chromecastom ali kažu bit će riješen kroz par dana.

 

Za Samsung Smart TV - ja sam samo upisao onaj kod sa ekrana i to je to, prošlo od prve.

 

Otkad imam Samsung SmartTv (H6400) promijenilo se 3-4 HBO Go aplikacije. Prva je bila izvanredna, a sve naredne sve lošije i lošije.

Nakon zadnjeg updejta prije par tjedana (replejsali su cijelu aplikaciju s bijelom ikonom sa novom aplikacijom sa sivom ikonom) sam izgubio 40 minuta da se ulogiram i aktiviram aplikaciju.

 

Ne vjerujem im da će nešto riješiti, na mail mi nikad ne odgovaraju.

Presmiješno je da cijela paleta Sony i Philips android TVa nema aplikaciju već godinama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2017 19:41 (Bitanga).
11 godina
neaktivan
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
error_666 kaže...

Sto se kvalitete slike tice  stekao sam dojam da se stream automatski prilagođava brzini neta . Probao sam kod brata na PS4 na 5-6 Mbita  i doma na Smart Tv preko aplikacije na 80  i razlika u slici je drasticna , tako da i na to treba  obratit paznju .

HBO kaže da ti veza mora biti iznad 3 i to je to znači trebalo bi biti dovoljno. Netflix kaže 3 za 720p 5 za FHD i 25 za UHD (iako im je stream max 12  tako da je i tih 25 previše).

15 godina
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
bubimir5 kaže...
error_666 kaže...

Sto se kvalitete slike tice  stekao sam dojam da se stream automatski prilagođava brzini neta . Probao sam kod brata na PS4 na 5-6 Mbita  i doma na Smart Tv preko aplikacije na 80  i razlika u slici je drasticna , tako da i na to treba  obratit paznju .

HBO kaže da ti veza mora biti iznad 3 i to je to znači trebalo bi biti dovoljno. Netflix kaže 3 za 720p 5 za FHD i 25 za UHD (iako im je stream max 12  tako da je i tih 25 previše).

 

15Mbps je na netflixu 4k.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
neaktivan
offline
Re: HBO GO od danas dostupan u Hrvatskoj kao samos
Bitanga kaže...
bubimir5 kaže...
error_666 kaže...

Sto se kvalitete slike tice  stekao sam dojam da se stream automatski prilagođava brzini neta . Probao sam kod brata na PS4 na 5-6 Mbita  i doma na Smart Tv preko aplikacije na 80  i razlika u slici je drasticna , tako da i na to treba  obratit paznju .

HBO kaže da ti veza mora biti iznad 3 i to je to znači trebalo bi biti dovoljno. Netflix kaže 3 za 720p 5 za FHD i 25 za UHD (iako im je stream max 12  tako da je i tih 25 previše).

 

15Mbps je na netflixu 4k.

 Ima ma netflixu jedan video za testiranje zove se "test patterns" I kada ga pokreneš vidiš bitrate i rezoluciju kojom netflix radi. Točno vidiš kako počinje sa manjom rezom i kako diže. Meni do sada nije išao preko 12 a veza mi je 28 Mb.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice