Gigabyte RTX 2060 Super Gaming OC 8G - Skok u drug

poruka: 38
|
čitano: 8.267
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gigabyte RTX 2060 Super Gaming OC 8G - Skok u drug".
11 godina
offline
Re: Gigabyte RTX 2060 Super Gaming OC 8G - Skok u
metallic kaže...

Duxcro je oduševljen novom grafom, jer je upgrejdao s tko zna čega i sve okej, al nek nam ne prodaje maglu kao neki plaćeni recenzenti(ne mislim na tvoj ref).

 

Da se dotaknem Megatame, korektan lik, koji je "KAO puko", postao RTX lud i počeo nas šopati u svakoj mogučoj temi, nisam ga ni jednom napao niti rugao se, a niti kritizirao.

 

 

 

Pa MI SVI smo u lovu na fakin fps i rezu a oni mi ulete s nekim đinđama i još režu FPS.

 

peace

 

 eto vidiš žuto podcrtano - ne napadaš, niti se rugaš, ali u startu imaš mišljenje da ti netko "prodaje maglu" 

a sve što je DuxCro rekao da njemu osobno rtx na metro exodusu izgleda super - dakle njegovo osobno mišljenje i informacija da dlss izgleda ok nakon patcha - opet osobno mišljenje zasnovano na osobnom iskustvu, a iz ovog drugog testa na controlu je očito da dlss doista može izgledati ok kad se developeri potrude

 

i za ovo podcrtano - ne nisu svi u lovu na fps i rezoluciju - ima nas kojima je 40-50-60 fpsa i 1080p još uvijek dovoljno, daleko je žustrija i kroz godine prisutnija trka za poboljšanjem grafičkog izgleda u što spada i ray tracing

velika većina se i dalje zadovoljava 1080p/60hz monitorima i tako možda već 10 godina, no napredak u grafičkom izgledu igara na istoj toj rezoluciji i osvježavanju je daleko drastičniji, tako da ne treba uzimati vlastite faktore kao neki ultimativni primjer za sve ostale i za trendove na tržištu

 

također peace i tebi, gušt je raspravljati normalno, bez trolanja, vrijeđanja i ultimativnih unaprijed izgrađenih stavova ograničenih budaletina

11 godina
offline
Re: Gigabyte RTX 2060 Super Gaming OC 8G - Skok u

Malo smo upali u temu pa uhvatili raspravu, nisam mislio da Duxcro namjerno laže, virujem da njemu igra super izgleda.

Ali sad 60 lock sa MAXOUT???

 

Meni ne ide u glavu, zašto nam se to toliko servira..? Opalio sam prodavanje magle čim se plaća dodatno, da je u cijeni, šutio bih.

 

Slažem se da ne love svi rezu i fps, ali industrija je po meni u lošoj fazi.

 

Blaženi FullHD, neka njega i hvala mu, nek živi vječno.

coffe,coffe,coffe.....
4 godine
protjeran
offline
Re: Gigabyte RTX 2060 Super Gaming OC 8G - Skok u
picajzla0707 kaže...

 eto vidiš žuto podcrtano - ne napadaš, niti se rugaš, ali u startu imaš mišljenje da ti netko "prodaje maglu" 

a sve što je DuxCro rekao da njemu osobno rtx na metro exodusu izgleda super - dakle njegovo osobno mišljenje i informacija da dlss izgleda ok nakon patcha - opet osobno mišljenje zasnovano na osobnom iskustvu, a iz ovog drugog testa na controlu je očito da dlss doista može izgledati ok kad se developeri potrude

 

i za ovo podcrtano - ne nisu svi u lovu na fps i rezoluciju - ima nas kojima je 40-50-60 fpsa i 1080p još uvijek dovoljno, daleko je žustrija i kroz godine prisutnija trka za poboljšanjem grafičkog izgleda u što spada i ray tracing

velika većina se i dalje zadovoljava 1080p/60hz monitorima i tako možda već 10 godina, no napredak u grafičkom izgledu igara na istoj toj rezoluciji i osvježavanju je daleko drastičniji, tako da ne treba uzimati vlastite faktore kao neki ultimativni primjer za sve ostale i za trendove na tržištu

 

također peace i tebi, gušt je raspravljati normalno, bez trolanja, vrijeđanja i ultimativnih unaprijed izgrađenih stavova ograničenih budaletina

 Ovo boldano je opet tvoje osobno nebitno misljenje i presmijesno je sto tvrdis da su krajem 2019. fpsi preko 60 manje bitni od vizualnog izgleda. Dropove na 30-40 fpsa je suludo uopce komentirati...

11 godina
offline
Re: Gigabyte RTX 2060 Super Gaming OC 8G - Skok u
metallic kaže...

Ali sad 60 lock sa MAXOUT???

 

Meni ne ide u glavu, zašto nam se to toliko servira..? Opalio sam prodavanje magle čim se plaća dodatno, da je u cijeni, šutio bih.

pa dobro, pitanje je što je njemu maxout, a uzmi u obzir i da koristi dlss i da je driverima i patchevima uz taj dlss možda doista blizu lockanja na 60fps

dolje ti je slika 1080p metro exodus sa 2060 super bez raytracinga, što bi odgovaralo raytracingu sa uključenim dlss

 

i ne servira se to baš toliko, osim ova dva testa i nema ih baš puno novijih koji sagledavaju rtx opširnije, a isto tako nema ni puno forumaša koji o tome pričaju - bio je megatama, koji je doista malo pretjerivao s tim, no sigurno nije zaslužio vrijeđanja i onakvo toksično ponašanje radi kojeg je otišao s foruma, te sad kolega koji je s pozitivne strane bacio čitava dva komentara o tome 

 

11 godina
offline
Re: Gigabyte RTX 2060 Super Gaming OC 8G - Skok u

A cuj, nisam vidio recenziju, di RTX nije naveden kao plus za NV, meni je to gimmick jednostavno. Mozda bude show kad igre budu kreirane po tome, mozda Control zasad?

 

Po bugu se stalno razvlacio izraz "killer app", e to je bio proljev. Hvala ti za ekstra info.

coffe,coffe,coffe.....
11 godina
offline
Re: Gigabyte RTX 2060 Super Gaming OC 8G - Skok u
metallic kaže...

A cuj, nisam vidio recenziju, di RTX nije naveden kao plus za NV...

 a hebote, upravo obrnuto - teško ćeš naći recenziju gdje se rtx spominje kao neki značajni plus, pogotovo kod primjerice hardware unboxed koji se ovdje drži kao najpouzdaniji izvor recenzija

evo ti njihova direktna usporedba 2070s i 5700xt - link, pojam ray tracing uopće ne postoji u tom testu

 

evo ti posljednji test rtx grafičke na techpowerup - link, na metrou su isključili rt kod testiranja, ray tracing također se nigdje ne ističe, čak u zbroju prednosti se samo navodi među drugih 14 prednosti, a u zaključku kaže

With only a few titles so far, I'm not sure if it's the most important technology to have today, but I am convinced that with their close ties to developers, NVIDIA will do everything they can to push this technology forward, which will ultimately result in an improvement of fidelity in games

i to je otprilike sve od spominjanja rtx-a u 34 stranice testa, baš ne kužim otkud tebi takav dojam

 

11 godina
offline
Re: Gigabyte RTX 2060 Super Gaming OC 8G - Skok u
picajzla0707 kaže...
metallic kaže...

A cuj, nisam vidio recenziju, di RTX nije naveden kao plus za NV...

 a hebote, upravo obrnuto - teško ćeš naći recenziju gdje se rtx spominje kao neki značajni plus, pogotovo kod primjerice hardware unboxed koji se ovdje drži kao najpouzdaniji izvor recenzija

evo ti njihova direktna usporedba 2070s i 5700xt - link, pojam ray tracing uopće ne postoji u tom testu

 

evo ti posljednji test rtx grafičke na techpowerup - link, na metrou su isključili rt kod testiranja, ray tracing također se nigdje ne ističe, čak u zbroju prednosti se samo navodi među drugih 14 prednosti, a u zaključku kaže

With only a few titles so far, I'm not sure if it's the most important technology to have today, but I am convinced that with their close ties to developers, NVIDIA will do everything they can to push this technology forward, which will ultimately result in an improvement of fidelity in games

i to je otprilike sve od spominjanja rtx-a u 34 stranice testa, baš ne kužim otkud tebi takav dojam

 

Ja san ti u nekom alternativnom paranoicnom svemiru.

Vjerojatno me Megatama istrolao u mozak pa sam sanjao taj sugavi RTX. Isprike svima.

 

 

coffe,coffe,coffe.....
4 godine
protjeran
offline
Re: Gigabyte RTX 2060 Super Gaming OC 8G - Skok u
metallic kaže...

Ja san ti u nekom alternativnom paranoicnom svemiru.

Vjerojatno me Megatama istrolao u mozak pa sam sanjao taj sugavi RTX. Isprike svima.

 

 

 Marketing rta je vise od strane nvidije, a ne od strane recenzenata sto dovoljno govori koliki je fail.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice