Garmin predstavio MARQ seriju satova s cijenama od

poruka: 5
|
čitano: 2.885
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Garmin predstavio MARQ seriju satova s cijenama od".
Garmin predstavio MARQ seriju satova s cijenama od

No pa sjajno, taman da se Apple sjeti izdati svoju premium+ verziju saticha. Kako je krenulo plakati cete vi za smartphoneima od 1000 EUR 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Garmin predstavio MARQ seriju satova s cijenama od

Koji urar će to servisirati kad se pokvari? Za 11000kn očekuje se kvalitetna servisna mreža kao što imaju obični proizvođači satova za taj cjenovni razred.

Do not feed the trolls!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Garmin predstavio MARQ seriju satova s cijenama od

 

 

Mislim da tu Garmin ne cilja samo na ekipu kaj inače koristi i kupuje Garmin satove, nego i na one koji inače nose standardne satove, ali su im  do sada ovi pametni bili previše "jeftini" ili im nisu esteski se u klapali u mehaničke satove.

 

Iako mi se sviđaju na prvi pogled vizualno, ipak bi da imam toliko novaca za odvojiti kako bih kupio sat tog cjenovnog ranga, prije bih odabrao mehanički sat. Npr.,  neki Seiko il' tome slično.

Mada, to gledam iz ove naše perspektive koja se po standardu ne može uspoređivati sa Zapadom, tak' i da u tom kontekstu treba gledati na cijene tih satova.

 

Jedva čekam recenziju od našeg bugova Drage. Super obrađuje teme satova.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Garmin predstavio MARQ seriju satova s cijenama od

Imam doma Garmin Forerunner 235 i Amazfit Peace oba su na jacem svijetlu jedva citljiva, kakvi su ovi iz clanka po tom pitanju?lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Garmin predstavio MARQ seriju satova s cijenam
Ne znam kako su ti jedva čitljivi, kad taj tip displaya reflektira svijetlo te što ima više svjetla to se bolje vidi, bar moj Fenix 5 Sapphire.

Inače, ovi MARQ modeli su u biti Fenix 5 Plus po svemu sudeći samo s par softverskih featurea razlike i dizajnerskim rješenjima.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice