GameStop do kraja godine zatvara između 180 i 200

poruka: 5
|
čitano: 2.262
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GameStop do kraja godine zatvara između 180 i 200 ".
6 godina
offline
GameStop do kraja godine zatvara između 180 i 200

Slijedeća generacija konzola(ps5/xbox4)....će vjerojatno biti zadnje generacije za igre na fizičkim medijima...sad svi imaju svoje servise...

 

A vjerojatno u manager glavama....je kako izbaciti prodaju polovnih igara...

 

Kod konzola se igre i onako instaliraju potpuno na HDD....disk je unutra samo radi legalnosti...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: GameStop do kraja godine zatvara između 180 i
Ma nek zatvore sto se mene tice i tako niki ku*ac nemaju svaki put kad odes po nesto. Zadnje sto je bilo je idem kupit frendu za rodjendan BFA collectors edition, naravno prvo idem u gamestop jer mi je blizu a i ne da mi se cekat dostavu. Dodjem tamo police polu prazne. Kazu nemaju collector edition, reko ajd provjerite jel ima u Innsbrucku da se zaletim. Zove, kaze nema, cacka po kompu kaze nema u cijeloj Austriji ni jedan na stanju ali moze povuc sa skladista iz Njemacke ali doslo bi tek za 3 tjedna. Al bitno da imaju 30 razlicitih salica za kavu God of War (igru naravno nemaju), Harry Potter majice i salice i 2 (slovima: dva) Xbox OneS koji na sebi imaju dva prsta prasine...
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GameStop do kraja godine zatvara između 180 i

Sve je online, ljudi moji. Pa zar ne vidite kamo idemo? Ne da će se skidati igre samo s interneta bez fizičkog medija. Neće se ni skidati. Vrtit će se u oblaku, a ti ćeš imati samo video stream. Igrat ćeš igru bilo na tv, kompjuteru, laptopu tabletu, mobitelu, androidu, iosu - potpuno svejedno jer će se streamati samo video. Na tome se već radi i to je bliska budućnost.

15 godina
offline
Re: GameStop do kraja godine zatvara između 180 i
Mandor kaže...

Sve je online, ljudi moji. Pa zar ne vidite kamo idemo? Ne da će se skidati igre samo s interneta bez fizičkog medija. Neće se ni skidati. Vrtit će se u oblaku, a ti ćeš imati samo video stream. Igrat ćeš igru bilo na tv, kompjuteru, laptopu tabletu, mobitelu, androidu, iosu - potpuno svejedno jer će se streamati samo video. Na tome se već radi i to je bliska budućnost.

 Za mene ce to biti prihvacena opcija jedino ako ce mi pruziti doslovno sve naslove (od retro igara do ovih najnovijih), za takvo sto bih placao i do 50-tak eura mjesecno, u suprotnom nista od toga...... btw zaboravljas citavu modding zajednicu, multiplayer moddove za pojedine igre itd. Jednostavno ne vidim takvu buducnost tako da nista od toga za mene....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2019 2:02 (lovac82).
13 godina
neaktivan
offline
Re: GameStop do kraja godine zatvara između 180 i
I za mene streaming nije opcija. Pogotovo npr ova opcija kaj je kolega iznad rekao za 50e. Kad me igra zeme znam igrat i par godina istu, pa kolko ce me onda kostat igranje jedne igre godinu dana pa da je i 10e mjesecno, kamoli nekoliko godina, a tek da je 50e ufff...previse. Zato imam poprilican backlog i miran sam xD.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice