Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID-19,

poruka: 371
|
čitano: 47.367
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID-19,".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
Friday kaže...
phoenix2003 kaže...

Friday kaže...

Meni je opet dosao onaj WU koji koristi 13 threadova

Istraži malo ovo: https://foldingforum.org/viewtopic.php?f=94&t=25583

 

Ali nije ni single core u pitanju kad koristi 6 jezgri od 12 mogucih

 do sad nisam, imao niti jedan wu da nije 100% cpu pojeo, uvijek roka na max. 

14 godina
offline
Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID-19,

Kako se D15 drži?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
Franjo15 kaže...
Friday kaže...
phoenix2003 kaže...

Friday kaže...

Meni je opet dosao onaj WU koji koristi 13 threadova

Istraži malo ovo: https://foldingforum.org/viewtopic.php?f=94&t=25583

 

Ali nije ni single core u pitanju kad koristi 6 jezgri od 12 mogucih

 do sad nisam, imao niti jedan wu da nije 100% cpu pojeo, uvijek roka na max. 

 

Stavi ga u ECO mode. Smanjit ces potrosnju za 50%, temperature za 20 stupnjeva a performanse za 10-ak posto

Freak Show Inc.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
phoenix2003 kaže...

Kako se D15 drži?

 Uvijek hladan i kad uzmem u obzir što hladi,  relativno jako tih. Teško da bi mijenjao za vodeno, kad stvarno odrađuje super posao. 

Friday kaže...
Franjo15 kaže...
Friday kaže...
phoenix2003 kaže...

Friday kaže...

Meni je opet dosao onaj WU koji koristi 13 threadova

Istraži malo ovo: https://foldingforum.org/viewtopic.php?f=94&t=25583

 

Ali nije ni single core u pitanju kad koristi 6 jezgri od 12 mogucih

 do sad nisam, imao niti jedan wu da nije 100% cpu pojeo, uvijek roka na max. 

 

Stavi ga u ECO mode. Smanjit ces potrosnju za 50%, temperature za 20 stupnjeva a performanse za 10-ak posto

 Jep, na ECO rokne 50% cpu power. Temp skoro 25+° niže,  a performance, e to bi tek morao istestirati. A grafu sam smanjio na 90% power, tj. 10% smanjio i digao frekvencije za 100mhz tek toliko da sam nešto digao. I dobio sam do 15° manje temp. Do 60° ide sad. 

16 godina
odjavljen
offline
Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID-19,

Uh, dao sam stroju pauzu... Mjesec dana kontinuiranog foldanja. Ugasen samo dvaput da ispusem kuciste. Sinoc se smrzao pa sam morao napraviti hard reset. Kad se bootao ostavio sam da zavrsi trenutne WU i od onda je idle. Malo da uhvati zraka jadnik

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2020 11:01 (Friday).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID-19,

Meni danas sam cpu radi!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID-19,

Nova verzija klijenta...

NEW FOLDING@HOME SOFTWARE WITH THE OPTION TO PRIORITIZE COVID-19 PROJECTS

In response to popular demand, we have created an update to the Folding@home software that allows you to prioritize COVID-19 projects. We encourage you to upgrade as the new software includes important bug fixes and security updates. Downloads are available here.

 

fah-installer_7.6.9_x86.exe

 

I, eto, sad radi protein viewer...

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
Ma jos da hoce I grafe raditi bilo bi dobro, evo jedan GPU mi ladi jaja vec 2 dana.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
offline
Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID-19,

Mislim da smo poravnali pogrešnu krivulju. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
Gokage kaže...

Mislim da smo poravnali pogrešnu krivulju. 

 Ja sam sa svojom zadovoljan

11 godina
neaktivan
offline
Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID-19,

Jasno je da se većina ekipe zamisli... Zašto bih ja sudjelovao/la u ovoj priči... To vuče dosta struje... što bolja grafa - bolje "odrađuje", ali i više troši...

Ako si i ti jedna od takvih osoba - onda se dobro zamisli... očekuješ da drugi to odrade za tebe...

 

Možda bi mogao odraditi par paketa i sudjelovati s ostatkom SVIJETA/ZEMLJE i pomoći sa par potrošenih kuna na struju koju povuče tvoja grafa...

 

- Ne budite lijena mrcina koja gleda svaku kunu... btw... vjerojatno se nadate da ćemo mi - ostali "odraditi" taj dio za vas - gamere - koji imate pile, ali samo za BF1, BF5, COD XX.....

 

Ako u vama ima išta dobro i pozitivno, downloadajte installer, odaberite ime, grupu - Cro4Life (cod: 137516) - ne morate ubiti starce sa strujom... da svatko od vas gamera, odradi

10-20 paketa - rasturili bismo.....

 

EDIT...

 

Cak se i dobro drzimo u odnosu na ostatak svijeta - obzirom da od 4.1 mil. stanovnika u HR (ne brojim ove vani), samo nas se 96 bori protiv COVID-19 i ostalih "sranja"...

 

ISKRENO.... stvarno očekujem od ovih spavača da downloadaju soft i počnu "crunchati" - ako netko ime problema ili ne kuži nešto - javi se....

 

Evo još 1 dodatak... ne da se hvalim... ovo sam skupio za manje od 7 dana..... 

 

btw... ja sam jad i bijeda.... ekipa koja "gura" Cro4Life..... zadnja slika.

 

top 10 ekipa... pliz javite mi se...

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2020 1:36 (awkward).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
awkward kaže...

Jasno je da se većina ekipe zamisli... Zašto bih ja sudjelovao/la u ovoj priči... To vuče dosta struje... što bolja grafa - bolje "odrađuje", ali i više troši...

Ako si i ti jedna od takvih osoba - onda se dobro zamisli... očekuješ da drugi to odrade za tebe...

 

Možda bi mogao odraditi par paketa i sudjelovati s ostatkom SVIJETA/ZEMLJE i pomoći sa par potrošenih kuna na struju koju povuče tvoja grafa...

 

- Ne budite lijena mrcina koja gleda svaku kunu... btw... vjerojatno se nadate da ćemo mi - ostali "odraditi" taj dio za vas - gamere - koji imate pile, ali samo za BF1, BF5, COD XX.....

 

Ako u vama ima išta dobro i pozitivno, downloadajte installer, odaberite ime, grupu - Cro4Life (cod: 137516) - ne morate ubiti starce sa strujom... da svatko od vas gamera, odradi

10-20 paketa - rasturili bismo.....

 

EDIT...

 

Cak se i dobro drzimo u odnosu na ostatak svijeta - obzirom da od 4.1 mil. stanovnika u HR (ne brojim ove vani), samo nas se 96 bori protiv COVID-19 i ostalih "sranja"...

 

ISKRENO.... stvarno očekujem od ovih spavača da downloadaju soft i počnu "crunchati" - ako netko ime problema ili ne kuži nešto - javi se....

 

Evo još 1 dodatak... ne da se hvalim... ovo sam skupio za manje od 7 dana..... 

 

btw... ja sam jad i bijeda.... ekipa koja "gura" Cro4Life..... zadnja slika.

 

top 10 ekipa... pliz javite mi se...

 

 

 

 

 

 

 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
16 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID

Nisam u top 10.... ali nisam ni daleko! 

***** Maxxy *****
11 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
awkward kaže...

top 10 ekipa... pliz javite mi se...

 

 

Bez Fridaya, ko da se ne racuna...

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
odjavljen
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
Jovanka kaže...
awkward kaže...

top 10 ekipa... pliz javite mi se...

 

 

Bez Fridaya, ko da se ne racuna...

 

Evo upalio sam opet

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
Dobro sam i ja kotirao u početku, al sad sam pao q za uši :D .. Duugo sam bez kompa jer ne mogu naći komponente, a stare prodane
16 godina
offline
Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID-19,

Evo nas ispod 300! 

***** Maxxy *****
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
Samo foldajte ja odustao, puno racuna struje doslo.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID

Kolko puno i na čemu? :D

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
A nemam pojma ovo neki vrag u citavoj drzavi visoki racuni, nikad mi tako velik nije dosao racun.
11 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID

200-300 kn razlike? 500? Prestrasi me do kraja! :D

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
odjavljen
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
dreadmoore kaže...
A nemam pojma ovo neki vrag u citavoj drzavi visoki racuni, nikad mi tako velik nije dosao racun.

 

Pa kad su svi umjesto na poslu kod kuce za kompom ili TV-om

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
400Kn prije mi dolazio racun 70-80KM sad 190KM, kad sam majnao nije mi toliko dolazilo.Ista konfa a znao je po 7 dana uadrat i procesor i graficka.Ma neki vrag su zeznuli, inace prosjek mi je oko 400-500Kw/h mjesec. Grijem se na pelet.U bosni imas 3 razlicite elektroprivrede, nije kao u hrv HEP i bogate veselio i kod mene je HEP H-B.Zadnje sto znam zimski period obracunavanja je bio 0.16KM za skupu a 0.08KM za jeftinu.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 15:25 (dreadmoore).
11 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
Friday kaže...
dreadmoore kaže...
A nemam pojma ovo neki vrag u citavoj drzavi visoki racuni, nikad mi tako velik nije dosao racun.

 

Pa kad su svi umjesto na poslu kod kuce za kompom ili TV-om

 

Ma ovo moze biti 100 kn extra top topova za 2 laptopa i eventualni dodatni TV screen time....  Al uplatila firma neku paricu za trosak rada od doma, pa ni ne racunam :)

 

dreadmoore kaže...
400Kn prije mi dolazio racun 70-80KM sad 190KM, kad sam majnao nije mi toliko dolazilo.Ista konfa a znao je po 7 dana uadrat i procesor i graficka.Ma neki vrag su zeznuli, inace prosjek mi je oko 400-500Kw/h mjesec. Grijem se na pelet.U bosni imas 3 razlicite elektroprivrede, nije kao u hrv HEP i bogate veselio i kod mene je HEP H-B.Zadnje sto znam zimski period obracunavanja je bio 0.16KM za skupu a 0.08KM za jeftinu.

 

Po svemu meni se cini da te zajebalo u nekom obliku; ovo sta pises da si majnao si majnao na tom istom stroju? jer opterecenja bi trebalo biti tu negdje... OK, nadam se da ces nac nacina osporiti zajeb, ako te zajebalo ;) Sretno!

 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
Ma pod full opterećenjem u firestrike pc je isao do 350W a u to uključuje modem, ruter, monitor, punjac mobitela i TV.A konfa i7 6700K i Gtx 1070.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 15:47 (dreadmoore).
15 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
dreadmoore kaže...
A nemam pojma ovo neki vrag u citavoj drzavi visoki racuni, nikad mi tako velik nije dosao racun.

 

dreadmoore kaže...
400Kn prije mi dolazio racun 70-80KM sad 190KM, kad sam majnao nije mi toliko dolazilo.Ista konfa a znao je po 7 dana uadrat i procesor i graficka.Ma neki vrag su zeznuli, inace prosjek mi je oko 400-500Kw/h mjesec. Grijem se na pelet.U bosni imas 3 razlicite elektroprivrede, nije kao u hrv HEP i bogate veselio i kod mene je HEP H-B.Zadnje sto znam zimski period obracunavanja je bio 0.16KM za skupu a 0.08KM za jeftinu.

 

Gdje ti je došao velik račun za struju. U HR ili u BiH?
Samo da kažem i kod mene je a isto tako dosta se ljudi žale koje znam. Netko kaže da je za 2 mjeseca. De provjeri pa mi javi. Ja morma na Z brojilo preći, ne da mi se ganjati više jeftinu i skupu.
Sorry ona oftopicu.

14 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID
BIH je za dva mjeseca sad mi kaze kolega sa posla.Proslogodisnji racun uzeli i po njemu se ravnalo valjda.
13 godina
offline
Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID-19,

I meni je doso racun za struju 100kn vise nego prosli mjesec. Sto se foldalo se foldalo.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID

Ja ne foldam jer imam shitty PC, pa bi plaćao više struje za daleko manji učinak, pogotovo jer je grafička skroz slaba.

 

Međutim, potrošnja struje mi je isto porasla - radim od doma, PC radi dulje, ali i daleko češće koristim pećnicu, ploču za kuhanje i perilicu. Pitanje je koliki ti dio računa otpada na foldanje, a koliki na promjenu navika zbog korone.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
11 godina
offline
Re: Folding@home pomaže u traženju lijeka za COVID

100 kn je jos ok; stavio sam si u glavi budget za struju zbog foldanja do 20E mjesecno extra; znali smo u startu da nije dzaba :)

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice