Doom Eternal - Krvavi balet

poruka: 9
|
čitano: 5.092
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Doom Eternal - Krvavi balet".
14 godina
online
Doom Eternal - Krvavi balet

 Jedva čekam...neku akciju. Ne daje mi se 60 eura pred smak svijeta 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Doom Eternal - Krvavi balet

Prikladno, smakosvjetovski, igra je besplatna.... 

 

Doduse, dalo bi se raspravljati dali je to slucajno ili namjerno, no, elem, djabe je djabe....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Doom Eternal - Krvavi balet
AFARON kaže...

 Jedva čekam...neku akciju. Ne daje mi se 60 eura pred smak svijeta 

 To cuvas tih 60 € za Harona ?!??!

14 godina
online
Re: Doom Eternal - Krvavi balet
SamoPitam3 kaže...
AFARON kaže...

 Jedva čekam...neku akciju. Ne daje mi se 60 eura pred smak svijeta 

 To cuvas tih 60 € za Harona ?!??!

 

 

Čuvam za preživljavanje od gladi i hladnoće u narednih godinu-dvije.

12 godina
offline
Doom Eternal - Krvavi balet

Only DOOM is Eternal

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Doom Eternal - Krvavi balet

Da li je ovo id Software pogodio konačno iz drugog desetljeća, tako mu njegovih zakrivljenih površina, konačno novu igru.. ili imam osjećaj da nema više old-like pucačina kao što su Doom, Quake 2, Unreal, i sl?

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Doom Eternal - Krvavi balet
Envy kaže...

Da li je ovo id Software pogodio konačno iz drugog desetljeća, tako mu njegovih zakrivljenih površina, konačno novu igru.. ili imam osjećaj da nema više old-like pucačina kao što su Doom, Quake 2, Unreal, i sl?

 Pa jesi li igrao doom iz 2016. ? 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
5 godina
offline
Re: Doom Eternal - Krvavi balet
Envy kaže...

Da li je ovo id Software pogodio konačno iz drugog desetljeća, tako mu njegovih zakrivljenih površina, konačno novu igru.. ili imam osjećaj da nema više old-like pucačina kao što su Doom, Quake 2, Unreal, i sl?

 Pa i nije ovo toliko razlicito od q2 ili dooma ili unreal-a. Doduse ima vise toga na sto treba paziti, ali generalno, to je manje-vise to isto. Samo sto smo mi omatorili. Nema vise samo nazad, napred, lijevo, desno, pucanje, strafe  i eventualno skakutanje. Malo je i meni bilo tesko na pocetku, ali kada "udjes" u igru to je onaj stari doom na n-tu sto se tice akcije. Samo se treba opustiti i ide kao podmazano. Rezes, przis, sijeces... One bijesne tezine gdje kraj dodje s umiranjem ostavljam mladjim generacijama ipak

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 1:57 (SamoPitam3).
9 godina
offline
Doom Eternal - Krvavi balet

Igra je dobra ali nepotrebno skakanje sa dvostrukim skokovima i ubrzanjem kvari igru te upravo radi toga sam malo prije izašao iz igre.

Da sam htio skakat igrao bi Tomb raider, a sve što želim je ubijati demone

 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice