Od danas vrijede nova pravila za sklapanje ugovora

poruka: 11
|
čitano: 4.437
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od danas vrijede nova pravila za sklapanje ugovora".
16 godina
offline
Od danas vrijede nova pravila za sklapanje ugovora

Bravo.

 

Koliko su samo puta nudili djedu i ocu gluposti za "veoma povoljno" i onda ja isti dan moram zvati, spominjati kevu i tražiti raskid ugovra na daljinu.

U redu je dati čovjeku tjedan da razmisli i da onda kaže da li je to što je htio ili nije.

 

Kod mene osobno lijepe riječi ne vrijede i boli me briga za nečiju proviziju. Ako firma nešto nudi mogu pogledati na internetu i onda sam tražiti njih paket koji želim.

Mazati oči starim ljudima je sramotno. Mladi ih odhebu pa onda na starcima zarađuju.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Od danas vrijede nova pravila za sklapanje ugovora

Dajte malo zraka teleoperaterima!

 

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas vrijede nova pravila za sklapanje ugo
HT je to rijesio da, nakon placanja 1. Racuna korisnik ima 14 dana pravo na raskid, jer se placanje 1. Racun smatra suglasnost za uslugu!

I HT je digo cijene, za sve nove korisnike.
Najniza cijena MAX2 paketa je po nov 209 kn, do sas 149, nova cijen MAX3 299 do sad 209.

To je bez M1 popusta, SD ponude.

Sa M1 popustom su MAX2 169, MAX3 249
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Re: Od danas vrijede nova pravila za sklapanje ugo
A1 je jučer podigao cijene, ha ha Hakom protežira dogovornu ekonomiju.
Way to go, neznam jesu li drugi operateri povisili cijene..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas vrijede nova pravila za sklapanje ugo
HAKOM je uvjetovo svim operaterima da moraju podic cjene, u cemu je fora, saznat cemo valjda uskoro.

A1 je podigo svim korisnicima, dok HT samo za nove nakon 1.8.

Optima i iskon su jos uvjek na jednamim razinama s dodatnim popustima.

Bumo vidili sto ce se zbivat dalje.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
5 godina
protjeran
offline
Re: Od danas vrijede nova pravila za sklapanje ugo
Kad sam čuo da A1 diže cifru, prvi mi je upitnik bio kad će ga slijediti ostali. Nije trebalo dugo čekati. Očito su u dogovoru.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas vrijede nova pravila za sklapanje ugo
HAKOM je uvjetovo diza je cjena, razlog se za sad nezna, svi operateri moraju primjenit nova pravila igre.

Samo da se zna telekomi ne kreiraju pakete proizvoljno, svi moraju dobit dozvolu HAKOMA di HAKOM odlucuje dali je cjena necega ok, trebali ju dic itd.

Ugl ni nama koji radimo, nije jasno cemu, ovima na vrhu sigurno je, ali za sad smo samo dobili 31.7. mailove s novim cjenama od 1.8.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Od danas vrijede nova pravila za sklapanje ugovora

Nekidan je meni prodavala jedna u T-mobileu priču kako ću dobit mobitel za 5k i nešto koji vrijedi 8k kn ,na temelju pretplate. Hahahahahah. Zamalo sam se rasplaka na licu mista, od smijeha

DeaathDealer
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2019 21:34 (MasterOdisasteR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas vrijede nova pravila za sklapanje ugo

pa ja sam potpisao za p30pro koji je onda bio u 4om mjesecu u slobodnoj prodaji 9500kn.Potpisao ugovor na 24mjeseca i otplaćujem 4,800kn uređaj...svaki mjesec po 200kn.pa ti sad gledaj.U Tcomu uzeo. Plus preporučena Tarifa 100kn za za ugovor,ja ću njima isplatiti 7 i 200 za 24 mjeseca.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 18:48 (Igor150).
16 godina
offline
Re: Od danas vrijede nova pravila za sklapanje ugo
Dobro si prošao, još uvijek se prodaje za 5t kn
12 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas vrijede nova pravila za sklapanje ugo

pazi ali to je na pretplati...još u Tele/A1 moraš keširat odma nekih tisuću na licu mjesta.Ja Tcomu jednokratno odmah samo platio 200kn neznam šta kod preuzimanja sa slanjem poštom

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2019 12:21 (Igor150).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice