Corsair Crystal 280X - Ostakljeni debeljko

poruka: 7
|
čitano: 3.221
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair Crystal 280X - Ostakljeni debeljko".
16 godina
offline
Corsair Crystal 280X - Ostakljeni debeljko

Lejmerski, kao i vecina Corsairovih proizvoda, nesto kao Razer u svijetu periferije...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Corsair Crystal 280X - Ostakljeni debeljko

Cijena je smiješna... 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Corsair Crystal 280X - Ostakljeni debeljko

Al oni vijci na krovu.....

 

Bravo Corsair , 200€.

coffe,coffe,coffe.....
7 godina
offline
Corsair Crystal 280X - Ostakljeni debeljko

imam prigovor na iCUE, to sranjence stalno nešto radi u pozadini, svakih par sekundi zauzme jezgru na 10%... toliko me to nerviralo da sam ga deinstalirao i miša (corsair) koristim s generičkim ms driverima...

zato ne namjeravam kupovati više apsolutno ništa od corsaira, taj iCUE im je univerzalni soft/driver za većinu njihovih proizvoda, odnosno za sve one koji se na neki način mogu kontrolirati iz windowsa

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 12:16 (Louis Pluto).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Corsair Crystal 280X - Ostakljeni debeljko
Dead kaže...

 A što misliš o Corsair napajanju?

 iskreno ne kontam se previše (nikad nisam imao njihovo napajanje), ono što čitam i gledam po internetima su relativno dobra iskustva pogotovo dobra u high endu, niti jedno napajanje u biti nije njihovo već za njih rade treće kompanije uz eventualnu njihovu nadogradnju, specifikacije etc... koliko sam vidio neka (skuplja) sa daju i podešavati iz winsa, što uključuje zajebanciju s linkom (čini mi se da se nekad tako zvao njihov soft) a danas iCUE, nisam siguran čemu konkretno služi, čini mi se regulaciji okretaja venta (uglavnom može se i bez njega)... btw postoji popis onoga što za njih rade treće kompanije, nemam trenutno link (potražit ću, dolje), uglavnom slabija (jeftinija) proizvodi kineski great wall, cwt (taiwan) a skuplja i kvalitetnija seasonic uz neke druge proizvođače, što se mene tiče radije bih kupio seasonic (vrhunska in-house napajanja u svim tržišnim segmentima) na kojem znam na čemu sam nego corsair... my2cents

 

edit:

link

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 15:15 (Louis Pluto).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Corsair Crystal 280X - Ostakljeni debeljko
Dead kaže...
Zanimalo me jer sam sinu za gaming PC nabavio Corsair RM650x s kojim nemamo problema za sada.

imo, trebaš stvarno biti teški pehist pa naići na neko sranje od psua, uglavnom ne možeš pogriješiti, jedino ukoliko kupiš baš potkapacitirano ultrajeftino... ja imam SAMA 750 watno gold napajanje (kinez s kineskim kondenzatorima) koje potpuno normalno radi uz to što košta cca 500 kn i sve pet

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Corsair Crystal 280X - Ostakljeni debeljko
Dead kaže...
Zanimalo me jer sam sinu za gaming PC nabavio Corsair RM650x s kojim nemamo problema za sada.

 Meni to napajanje već ohoho tjera komp bez problema. Kaj se napajanja tiče, tu su odlični.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice