Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni logo

poruka: 118
|
čitano: 18.743
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni logo".
4 godine
protjeran
offline
Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni logo

Otprilike se napredak kod telefona svodi na ovakve beskorisne dekoracije, kao i RGB osvjetljenja memorije i sl. Al dobro kad već nema stvarnog napretka ili je minimalan, barem nek nešto svijetli i titra.

 
10 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni logo

Sjajan dodatak, nadam se da ce biti barem 300 eura skuplji zbog toga

Freak Show Inc.
 
24 0 hvala 0
13 godina
offline
Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni logo

sjajno, navodno je u razvoju i specijalni jastučić načinjen od vune himalajskog jaka na koji će korisnici pohranjivanti uređaj pri odlasku na spavanje..naravno ovako napredni feature će imati i svoju cijenu pogotovo ako želite neku od eksluzivnih boja 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni logo

Rumor jer da ce iPhone 16 imati mogucnost izbora boje svjetleceg loga tzv. RGB. Apple je prijavio patent.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
Posmatrač kaže...
Friday kaže...

Sjajan dodatak, nadam se da ce biti barem 300 eura skuplji zbog toga

 Minimalno. Ipak su tu troskovi razvoja i patentna procedura.... Ipak su oni najinovativnija komanija na svijetu.....

 

Ne znam bil se smijao ili plakao.....

 

Ali ne sumnjam da ce korisnici pozdraviti ovu novinu jer je to jos jedan nacin da se kur... pardon vidi u nocnom klubu da si ima iphone....

Inace cemu tolike pare..... Telefonirati se moze i sa puno jeftinijim mobitelima ;)

 Moze se ic na posao i u jugiću pa jel ga vozis?

Moj PC  
2 8 hvala 0
12 godina
offline
Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni logo

Killer feature!

Koga briga za i onako lošu bateriju. Možda bi bilo dobro da non stop svira neku melodiju pa kad je i u džepu da dosta toga govori o vlasniku.

 

Koliko je samo posvuduša i krkana ostalo na Macbooku iz 2015 zbog ukidanja svjetleće jabuke.

 

 

 
7 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
Posmatrač kaže...
Friday kaže...

Sjajan dodatak, nadam se da ce biti barem 300 eura skuplji zbog toga

 Minimalno. Ipak su tu troskovi razvoja i patentna procedura.... Ipak su oni najinovativnija komanija na svijetu.....

 

Ne znam bil se smijao ili plakao.....

 

Ali ne sumnjam da ce korisnici pozdraviti ovu novinu jer je to jos jedan nacin da se kur... pardon vidi u nocnom klubu da si ima iphone....

Inace cemu tolike pare..... Telefonirati se moze i sa puno jeftinijim mobitelima ;)

Koji si ti lik kolega, pa ti bi puk'o k'o kokica na guzicu kada nebi nečim pohraćkao  i iPhone uopće 

Dok ga ti nećeš uzeti, sve u najboljem redu, ali ovakvim trolanjem i spamanjem tema, stvarno si naporan! 

BTW; osobno imam original silicon case na svojem Xs Max gadgetu i ne vidim ikada smisla glove loga, tako da za mene ovo i nije big deal! 
Utvaram si da će/bi možda i korigirali dizajn samog casea zbog toga, ali nisam pobornik i zagovornik toga, nikako! 

ATJ Lučko
Moj PC  
3 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
Posmatrač kaže...
brada09 kaže...
Posmatrač kaže...
Friday kaže...

Sjajan dodatak, nadam se da ce biti barem 300 eura skuplji zbog toga

 Minimalno. Ipak su tu troskovi razvoja i patentna procedura.... Ipak su oni najinovativnija komanija na svijetu.....

 

Ne znam bil se smijao ili plakao.....

 

Ali ne sumnjam da ce korisnici pozdraviti ovu novinu jer je to jos jedan nacin da se kur... pardon vidi u nocnom klubu da si ima iphone....

Inace cemu tolike pare..... Telefonirati se moze i sa puno jeftinijim mobitelima ;)

 Moze se ic na posao i u jugiću pa jel ga vozis?

 A postoji samo jugic i mclaren sena? Nista izmedju? 

 

Mob od 500 eur ne moze nista za razliku od iphonea od 1000 eur? Daj jednu jedinu stvar koji iphone moze a da ne moze bilo koji mob od 300 eur.....

Osim kur....a.....

Ne može slikati proporcionalno cijeni bolje/dobre slike! 
Ne može snimati 4K60fps ili slowmotion 120fps! 
Ne može imati senzore koje ima iPhone, niti kvalitetne isto tako! 
Ne može dobivati pet godina za redom u roku 36 sati maksimalno novu verziju OS-a! 
Ne može ... 

 

Baš ste kolega zapeli na nekom autiću, što niste spomenuli onda i KOENNIGESG REGERA auto koji ruši rekorde na brzinu/kočenje od 0.00kmh/400.00kmh/0.00kmh ispod 36 sekundi?! 
A mogli ste i AUDI RS3, koji je isto tako pila nemila u svojem segmentu, ali i roka druge nazivno veće aute od sebe?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
BlueMax kaže...

Killer feature!

Koga briga za i onako lošu bateriju. Možda bi bilo dobro da non stop svira neku melodiju pa kad je i u džepu da dosta toga govori o vlasniku.

 

Koliko je samo posvuduša i krkana ostalo na Macbooku iz 2015 zbog ukidanja svjetleće jabuke.

 

 

 

Nedužno prolaziš, žensko-muško stvorenje pokraj, izgleda naoko sasvim normalno, lijepo, počešljano, zbigecano, istetovirano po zadnjoj navadi, kad ono odjednom:"...stani kolo, milu li ti nanu, zape iPhone za šljivovu granu!!!"!

 

14 godina
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
ATJLučko kaže...

Ne može slikati proporcionalno cijeni bolje/dobre slike! 
Ne može snimati 4K60fps ili slowmotion 120fps! 
Ne može imati senzore koje ima iPhone, niti kvalitetne isto tako! 
Ne može dobivati pet godina za redom u roku 36 sati maksimalno novu verziju OS-a! 
Ne može ... 

 

Baš ste kolega zapeli na nekom autiću, što niste spomenuli onda i KOENNIGESG REGERA auto koji ruši rekorde na brzinu/kočenje od 0.00kmh/400.00kmh/0.00kmh ispod 36 sekundi?! 
A mogli ste i AUDI RS3, koji je isto tako pila nemila u svojem segmentu, ali i roka druge nazivno veće aute od sebe?! 

 Baš me zanima koji postotak korisnika Iphona stvarno koristi sve ovo što si nabrojao. Vjerojatno najmanje 2/3 korisnika ni ne zna da to postoji.

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 9:13 (tenac).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
Svi bi vi dali guzice za ajfon od petka do ajara.
 
2 4 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
dva_ujutro kaže...
Svi bi vi dali guzice za ajfon od petka do ajara.

 

Radije bih dao guzice da ne moram nositi ajfon. Uostalom, uopce se ne lozim na mobitele. Imam S9+ zato sto sam htio dobru bateriju i zato sto mi zena nije dala da kupim neki drlog od mobitela (treba mi doslovce za pozive, mail i viber - nemam ni jednu igru instaliranu na njemu).

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
dva_ujutro kaže...
Svi bi vi dali guzice za ajfon od petka do ajara.

 Zašto bi itko u 2019. godini htio imati iPhone? 

15 godina
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
Posmatrač kaže...
* * * pardon vidi u nocnom klubu da si ima iphone....

* * *

Meni uopšte nije više nikakav prestiž imati iPhone. Ta priča drži vodu do 14-to godišnjih tinejdžerica.

Što se mene tiče Mate 20 Pro je grom i pakao od telefona.. a taj telefon ćeš rijetko naći u noćnom klubu.

Moj PC  
3 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni logo

i ovak sam izuzev X-a morao neke modele 2x dnevno puniti.
u najgorem slucaju na iphone se nebi vise vratio zbog baterije.
jos tih par gluposti sta su razjebali po iosu bi pregrmio.
ali da mi mob u 2019 ima bateriju kao xperia live with walkman tamo 2012 pola dana.
ne hvala, meni je ajfona dosta za sva vremena.

Moj PC  
1 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
Friday kaže...
dva_ujutro kaže...
Svi bi vi dali guzice za ajfon od petka do ajara.

 

Radije bih dao guzice da ne moram nositi ajfon. Uostalom, uopce se ne lozim na mobitele. Imam S9+ zato sto sam htio dobru bateriju i zato sto mi zena nije dala da kupim neki drlog od mobitela (treba mi doslovce za pozive, mail i viber - nemam ni jednu igru instaliranu na njemu).

 Imao sam S9+, ali nakon  7-8 mjeseci baterija vise nije priblizno drzala kao na pocetku. Huawei P30 Pro bas ima izdrzljivu bateriju (agresivan RAM managment).

16 godina
odjavljen
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
O_O_O kaže...
Friday kaže...
dva_ujutro kaže...
Svi bi vi dali guzice za ajfon od petka do ajara.

 

Radije bih dao guzice da ne moram nositi ajfon. Uostalom, uopce se ne lozim na mobitele. Imam S9+ zato sto sam htio dobru bateriju i zato sto mi zena nije dala da kupim neki drlog od mobitela (treba mi doslovce za pozive, mail i viber - nemam ni jednu igru instaliranu na njemu).

 Imao sam S9+, ali nakon  7-8 mjeseci baterija vise nije priblizno drzala kao na pocetku. Huawei P30 Pro bas ima izdrzljivu bateriju (agresivan RAM managment).

 

9 mjeseci za sada i nemam nikakvih problema. Kao sto rekoh - ne koristim ga za neke vanserijske stvari. Ali kad treba dobro izgura

Freak Show Inc.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
Od kada se osvjetljenje logotipa patentira?? 🙄
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
Dex.pwn kaže...
Od kada se osvjetljenje logotipa patentira?? 🙄

 

Pa uspjeli su patentirati ponovno otkljucavanje mobitela ako ga nisi uspio otkljucati od prve. Ili tako nesto...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni logo

kad čovek, drug i starešina ugleda ovakvu (još nepatentiranu!) ljepotu, dođe mu da odmah postane krkanska seljačina. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
O_O_O kaže...
Friday kaže...
dva_ujutro kaže...
Svi bi vi dali guzice za ajfon od petka do ajara.

 

Radije bih dao guzice da ne moram nositi ajfon. Uostalom, uopce se ne lozim na mobitele. Imam S9+ zato sto sam htio dobru bateriju i zato sto mi zena nije dala da kupim neki drlog od mobitela (treba mi doslovce za pozive, mail i viber - nemam ni jednu igru instaliranu na njemu).

 Imao sam S9+, ali nakon  7-8 mjeseci baterija vise nije priblizno drzala kao na pocetku. Huawei P30 Pro bas ima izdrzljivu bateriju (agresivan RAM managment).

 S8 obični, kupljen čim je izašao. Gazim ga maksimalno, igrice, video, foto, glazba...znači svakodnevno punjenje. Od početka se on ne može pohvaliti nekim kapacitetom ali nakon 2,5god ne primjećujem da je baterija oslabila.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
@envy

a taj tvoj mate ante duje 20 pro ce dobivati azuriranja koliko dugo? pogotovo sad nakon zabrane..kupis jabuku i miran si 3 godine minimalno
14 godina
online
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
Posmatrač kaže...
Telefonirati se moze i sa puno jeftinijim mobitelima ;)

 tko još koristi mobitele za telefoniranje?

PSN - darklydexter
Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
koristim ja, biznismeni, manageri i svi ostali koji nesto rade..nije sve u whatsapp-u, mesenđeru i 500 ostalih komunikacijskih appova
13 godina
offline
Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni logo

Mislim da 70% korisnika IPhona ovo smatra najboljim featureom u zadnjih par godina, tak da je ovo sigurno dobar potez od strane Applea.

 

Iako sam se i do sad čudio kako to nemaju.

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
e46 kaže...
koristim ja, biznismeni, manageri i svi ostali koji nesto rade..nije sve u whatsapp-u, mesenđeru i 500 ostalih komunikacijskih appova

 30 godina sam profesionalni biznismen i manager. Svu poslovnu komunikaciju rješavam fotkama putem snapchata.

PSN - darklydexter
7 godina
protjeran
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
Ezio kaže...
e46 kaže...
koristim ja, biznismeni, manageri i svi ostali koji nesto rade..nije sve u whatsapp-u, mesenđeru i 500 ostalih komunikacijskih appova

 30 godina sam profesionalni biznismen i manager. Svu poslovnu komunikaciju rješavam fotkama putem snapchata.

 Ja sam kontraverzni biznisman, vec 16 godina. Sva komunikacija ide iskljucivo preko playstation i xbox chata. 

12 godina
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
e46 kaže...
@envy

a taj tvoj mate ante duje 20 pro ce dobivati azuriranja koliko dugo? pogotovo sad nakon zabrane..kupis jabuku i miran si 3 godine minimalno

 Da, miran si. Možda za 3 godine i dobiješ featurese koje on ima već odavno.

Šta ti znači "najnovije ažuriranje" ako je i s tim najnovijim ažuriranjem taj OS zaostaliji od njegovog?

Da ne govorim o tome kako kod Applea ažuriranje 3 godine starog mobitela služi isključivo tome da bi te natjeralo da kupiš novi.

 

Što ti to iOS 13 donosi?

 

Sign in with Apple - Android to ima već 4 godine

Look around aka Street view - treba li komentirati?

Swipe keyboard - imao na Xperiji X10 (10 godina)

Xbox i PS4 controller support - ajde, ovdje kasne samo godinu što se tiče implementacije u OS iako si na Androidu imao aplikaciju za to prije 3 (standard vs non standard bluetooth)

iOS13 u verziji iPadOS donosi podršku za vanjski USB storage (naravno, uz kupnju adaptera) - ovo je za ubiti se odmah

Voice assistant message reading. Siri naučila čitati. Naravno, tu je kvaka, zna čitati samo iz appleovih aplikacija i ako koristiš Apple slušalice. 

......

 

I onda ti kao prednost navodiš kako ćeš dobiti najnoviji update?! S njim ćeš dobiti usporavanje procesora i pokoji feature, ograničene upotrebljivosti, koji Android ima odavno.

 

 

11 godina
offline
Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni logo

Ovo je još jedan dokaz da Apple iPhone sve više tretira kao nakit, a sve manje kao koristan uređaj.

42
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Budući iPhonei bi mogli imati i osvjetljeni lo
bloodborne kaže...

i ovak sam izuzev X-a morao neke modele 2x dnevno puniti.
u najgorem slucaju na iphone se nebi vise vratio zbog baterije.
jos tih par gluposti sta su razjebali po iosu bi pregrmio.
ali da mi mob u 2019 ima bateriju kao xperia live with walkman tamo 2012 pola dana.
ne hvala, meni je ajfona dosta za sva vremena.

 Očito nisi dovoljno popratio 2019 iPhone. Imaju ponajbolju autonomiju zahvaljujući velikom povećanju baterije i štedljivijem SoC. 

Uz brži punjač i punjenje je solidno brzo. Tako da im baterija više nije Ahilova peta

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice