BlockSplit - o blokchainu na Ekonomskom fakultetu

poruka: 6
|
čitano: 3.053
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BlockSplit - o blokchainu na Ekonomskom fakultetu ".
15 godina
offline
BlockSplit - o blokchainu na Ekonomskom fakultetu

a i di će nego u splitu? tamo je najveća koncentracija onih koji ne bi radit ali da pinezi samo padu. mogli su i u podgorici. isti q. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: BlockSplit - o blokchainu na Ekonomskom fakult
Ajar kaže...

a i di će nego u splitu? tamo je najveća koncentracija onih koji ne bi radit ali da pinezi samo padu. mogli su i u podgorici. isti q. 

 Nije istina, ljudi radi kao i u ostatku Hrvatske, a te neke predrasude od prije drugog svijetskog rata mozes da sipas u kavu.

16 godina
offline
Re: BlockSplit - o blokchainu na Ekonomskom fakult
Ajar kaže...

a i di će nego u splitu? tamo je najveća koncentracija onih koji ne bi radit ali da pinezi samo padu. mogli su i u podgorici. isti q. 

A ti si isto iz Splita jel?

Predpostavio sam, vidim da stalno visis na forumu. ;)

15 godina
offline
Re: BlockSplit - o blokchainu na Ekonomskom fakult
ivoleko kaže...

A ti si isto iz Splita jel?

Predpostavio sam, vidim da stalno visis na forumu. ;)

 na opću žalost - zagrepčanin, dok pogled seže na prijašnje naraštaje. s pedigreom. otac 2 x cacib, 1 x cac. majka - prvak razreda.  usput, ovo s "linčinama" nisam ja izmislil. samo recikliram/oporabljujem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
BlockSplit - o blokchainu na Ekonomskom fakultetu

U Splitu ljudi koji imaju posal rade ali ljudi znaju i živit. Još nije umrla krilatica "radin da bi živija". Zato stranci i dolaze iz krajeva di "žive da bi radili" pa udahnu malo osjećaja života kakav bi želili za sebe, a to osvare uglavnom kad odu u penziju.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: BlockSplit - o blokchainu na Ekonomskom fakult
Ajar kaže...

a i di će nego u splitu? tamo je najveća koncentracija onih koji ne bi radit ali da pinezi samo padu. mogli su i u podgorici. isti q. 

 Kaže lik koji je 24/7 na forumu i svakome loncu poklopac. Siguran sam da jednako trollaš i na index.hr-u.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice