Black Panther - svijet za sebe

poruka: 22
|
čitano: 6.871
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Black Panther - svijet za sebe".
15 godina
neaktivan
offline
Black Panther - svijet za sebe

A zakaj ste se vi bacili na filmove i serije? Znam da je lakše pogledat film pa malo natrkeljat o njemu nego uzet par komponenti i pošteno ih istestirat... al jebemu, nisam došao na 24sata il koji već penis... ne zanima me...

Maybe you should stay with yo mama She could do your laundry and cook for you
Moj PC  
6 12 hvala 2
8 godina
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe
Zekoslavko kaže...

A zakaj ste se vi bacili na filmove i serije? Znam da je lakše pogledat film pa malo natrkeljat o njemu nego uzet par komponenti i pošteno ih istestirat... al jebemu, nisam došao na 24sata il koji već penis... ne zanima me...

 Kao da se šta ima testirat. Nakon RyZen revolucije, sve drugo je, opet, kamilica kao i zadnjih 10-tak godina. PC polagano odumire...

Ja rekoh
11 godina
offline
Black Panther - svijet za sebe

Joj kad mi krenu cupat filozofske i znanstvene zakljucke o sf filmovima sa superherojima...ljudi, zabava, smirite dozivljaje

 
19 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe
To ti govori da uredništvo od računalnoga mjesečnika želi napraviti "portal za muškarce, zabavu i dokolicu". Nema novih čitatelja bez općih tema. Jamči da ćemo vrlo skoro imati "curu dana" na naslovnici. (Ili prije "dečko dana".)

Dajte nam malo i sportskih analiza.

Hm, a zašto ne dodati i vremenske prognoze? Kad bolje razmislim, ni kuharski prilog ne bi bio za baciti.

Zapravo, baš me zanima stanje s Ramljakom i Plenkovićem: dajte i tu rubriku.

Zaključak: BOL više nije Bug. Ni Bug više nije Bug.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe
Može jedan članak o tome kako konzervativne struje koče napredak. Ista priča kao kad se igrači žale na lootboxove u f2p igri, promašena.
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe
Handle kaže...
Može jedan članak o tome kako konzervativne struje koče napredak. 

 Pa to je definicija konzervatizma.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe
Film je smece po obicaju te fura neku black power spiku.
Moj PC  
14 1 hvala 0
14 godina
offline
Black Panther - svijet za sebe

a valjda to ide zajedno. Marvel i SF je valjda dio IT-ovske subkulture pa nije neobično da i Bug piše o tome.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe

a što si ti očekivao od filma? Spojena je glupost (marvelove fantazmagorije) i tradicionalno loše (crnački film).

11 godina
offline
Black Panther - svijet za sebe

U Mostaru tele poginulo.

 
10 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe
GSP kaže...

Joj kad mi krenu cupat filozofske i znanstvene zakljucke o sf filmovima sa superherojima...ljudi, zabava, smirite dozivljaje

 

Filmovi o superjunacima nisu SF iliti science fiction. To je totalna fikcija.

Znanstvena fantastika je Abyss ili 2001 Space Oddisey.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
15 godina
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe
Zekoslavko kaže...

A zakaj ste se vi bacili na filmove i serije? Znam da je lakše pogledat film pa malo natrkeljat o njemu nego uzet par komponenti i pošteno ih istestirat... al jebemu, nisam došao na 24sata il koji već penis... ne zanima me...

 valjda malo za promjenu. ionak stalno (besmisleno) pišu o nekakvim žalibože "novim" procesorima koji ne mogu vrtiti ništa osim w10, milijunima "novih" telefona svakodnevno, grafičkim karticama koje nemaju veze s mozgom jer koštaju previše a ne daju ništa (osim rudarima), tu i tam nekakav natural born menager se preseli iz jedne prodavaone muda pod bubrege u drugu ... nema se o čemu pisati, jebga. nema čak niti novih baterija, već tjednima. tehnologija je postala sama sebi svrha (i u osnovi totalac beskorisna, osim za marketingaše i profitičare). vratili buju oni i one cure koje su nekad bile. bar za one koji se ne srame čitati jelovnik, iako su na dijeti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe
BarbaVeli kaže...
To ti govori da uredništvo od računalnoga mjesečnika želi napraviti "portal za muškarce, zabavu i dokolicu". Nema novih čitatelja bez općih tema. Jamči da ćemo vrlo skoro imati "curu dana" na naslovnici. (Ili prije "dečko dana".)

 ti si ti bil dečec dok je bug imao curu dana

16 godina
offline
Black Panther - svijet za sebe

Evo nešto za STEMovce.

 

Bakić like this 

 

 

Letitia Wright wants "Black Panther" to encourage girls to pursue careers in science, technology, engineering and math.

 

 

I onda se čudimo što imaju Trumpa za predsjednika

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe
jozef kaže...

a valjda to ide zajedno. Marvel i SF je valjda dio IT-ovske subkulture pa nije neobično da i Bug piše o tome.

 Molim te da me ne vrijeđaš... oduvijek sam mrzio Marvel

Maybe you should stay with yo mama She could do your laundry and cook for you
15 godina
protjeran
offline
Black Panther - svijet za sebe

Kao jedna pomalo plitka zabava (kakvi filmovi marvel fransize i jesu) film ispunjava svoju zadacu. Ok je vidjeti i crnce superheroje. Za zamjeriti  je propaganda kojom je film nakrcan, tipa zli bijelci su krivi za sve nase probleme. Ja se moram na to osvrnuti jer istu tvrdnju smatram netocnom, nepostenom i prilično opasnom

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 22:36 (virtuozo).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Black Panther - svijet za sebe

Prilično mračan film. Tamna strana superherojskog univerzuma. Dosta crnog humora.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe
virtuozo kaže...

Kao jedna pomalo plitka zabava (kakvi filmovi marvel fransize i jesu) film ispunjava svoju zadacu. Ok je vidjeti i crnce superheroje. Za zamjeriti  je propaganda kojom je film nakrcan, tipa zli bijelci su krivi za sve nase probleme. Ja se moram na to osvrnuti jer istu tvrdnju smatram netocnom, nepostenom i prilično opasnom

 ...a najopasnija je za afroamerikance koje, u stotinama, US Police preventivno i prečesto nekažnjeno koka po ulicama? A aktere privremeni predsjednik najmoćnije države olako abolira?

Afrička djeca umiru radeći po rudnicima iz puke obijesti, kao tajni vlasnici multimilijunskog rudnog profita, valjda.

Općenito, članak piše o "crnačkom" fenomenu a ne o filmu, što je promašaj per se. 

15 godina
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe
Film nije nešto,6/10.
Po mojoj ocjeni.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Black Panther - svijet za sebe

pink panther je bio bolji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe
Spacecraft kaže...
Film je smece po obicaju te fura neku black power spiku.

Nisam pogledao film, po traileru izgleda meh, kao i većina superhero filmova, prvi dojam je Kunta kinte-meets-Shakazulu-meets-Batman.  A to govorim kao tip koji nije rasist u nikakvom obliku. Ali nemožeš pobjeći od silne navale recenzija i komentara o tom filmu gdje god klikneš na netu, gledaš komentare i video priloge vezano za to sve, crnci podivljali, to se pleše, pjeva ispred kina onaj jungle boogie nešto ravno iz national geo docsa što vidiš kod bušmana, furaju se one šarolike pizdarije od odjeće i obuće kao u 90tima (Princ of Bel Air đir), sere se po bjelcima, onako gledam i nevjerujem čega tu sve ima, i kakvih gluposti se našlo tu, i sa strane hejtera i same ciljane publike koja je podivljala na ovaj film. Iako ne kuzim zasto, odavno afroamerikanci imaju prejebenu glumačku postavu najvišeg kalibra, još više lista raste kad se dodaju tu support roles, filmovi poput Bladea (Snipes) Spawna, Hancock (Will Smith) ovako na prvu padaju napamet kao uspješni superhero filmovi u svoje vrijeme (pogotovo Blade prvi dio)..

 

Ovdje kao da se otkriva neka topla voda, prvi superhero black movie nije, prvi super uspješan high budget film sa crncem u glavnoj ulozi nije ni blizu (sjetim se samo Denzela,Freemana,S.Jacksona, Jamie Fox, Eddie Murphy mladi dani, James Earl Jones, C.Fishburne, The Rock, lista ide pa ide)

 

 

Ili ja tu nešto ne berem ili je neka ekipa crne boje kože nakon gledanja ovog filma zabrijala da mogu ostvarit neku mitičnu Wakandu  ili šta već samo ako zaratuju sa bjelcima diljem svijeta, popio se coolaid cedevita kako bi naša afrika izgledala da nije bilo bijelog đavola (donekle upravu ali opet lolčina). A ovi hitmejkeri zadovoljno broje pare u svojim isključivo bijelim palačama i bijelim jahtama, dok im i crna i bijela i žuta studentica puši ispod stola dok igraju poker uz whiskey i cigare. O svijete glup li si.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
14 godina
offline
Re: Black Panther - svijet za sebe
memulica kaže...

Evo nešto za STEMovce.

 

Bakić like this 

 

 

Letitia Wright wants "Black Panther" to encourage girls to pursue careers in science, technology, engineering and math.

 

 

I onda se čudimo što imaju Trumpa za predsjednika

 

 

 

 Niko joj nije javio da im je država odavno propala gadno, i da bijelci koji su dosad bili više manje isključivo standardno visokoobrazovano meso (zadnjih 15 god opterećeno studentskim dugovima do koske) također nakon ubiranja neke diplome nemaju posla u velikom broju, a moraju usput vraćati student loan, i rade raznorazne low wage poslove samo da prežive. A s obzirom da je Amerika vrlo podjeljeno rasističko društvo u oba smjera, sad je uspjeh malom Trayvonu ,Tenquishi i Dashiki uspjeh tu negdje na vidiku samo ako daju sve od sebe i upadnu u školu koja ih nikada neće primiti čak ni da imaju pare.  Ni Eu nije ništa bolja sa svojom nomad work force filozofijom što visokoobrazovane što svih ostale šljakerske ekipe, ideš di ima posla, radiš neko vrijeme i opet se seli. Stvarno neki ljudi još uvijek unatoč sve gorim vidljivim stanjima svugdje po svijetu briju neke svoje fantazije koje nemaju veze sa mozgom.

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice