Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši

poruka: 40
|
čitano: 7.920
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši".
6 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
#mac92

otišlo u dim...Ledo...Belje...mada u slučaju Agrokor je država napravila čisti komunjarski potez...nasilu odzela dionice...toliko o privatnom vlasništvu u rvatskoj

hoću reći da lijepo je dok vidiš sve te pluseve...i rastežeš s izlaskom...ali kad krene nopako onda kao da si u živom blatu...što se više koprcaš to više toneš

iskustvo koje je prozašlo iz tog je neprocjenjivo i onda kad ideš nekom pomoći da on to izbjegne...da ti TD i pljuje po tebi

međutim na kraju dana će biti
minus+plus=plus:)

ali cijena toga je stres i nervoza
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
10 godina
offline
Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši

Od 2013. pratim Bitcoin, od 2013. citam kako sam budala i debil jer je to bubble. Otkako je bitcoin najavljen financijski svijet je kolapso u potpunosti 2 puta, inflacija u zadnjih 15 godina je nenormalna. Al bitcoin je bubble i guess...

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši

koju mijenjačnicu preporučavate? guglom same reklame iskaču, prije par godina sam s neke hrvatske uzeo, ali se ne sjećam koje...

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
nomedgeuteam kaže...

koju mijenjačnicu preporučavate? guglom same reklame iskaču, prije par godina sam s neke hrvatske uzeo, ali se ne sjećam koje.

Ja kupujem na https://bitcoin-mjenjacnica.hr

16 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
D3lBoy kaže...

Od 2013. pratim Bitcoin, od 2013. citam kako sam budala i debil jer je to bubble. Otkako je bitcoin najavljen financijski svijet je kolapso u potpunosti 2 puta, inflacija u zadnjih 15 godina je nenormalna. Al bitcoin je bubble i guess...

bitcoin je bio puno volatilniji nego svijet.

pitanje je samo koju vrstu rizika zelis, a ako imalo pazis kaj radis, sigurno nemas sva jaja u istoj kosari.

nitko ne dvoji da je bitcoin rastao i opstao, samo kaj nije zlatni rudnik kak si neki to vole pojednostavit

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 18:12 (nixass).
11 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
Jim_Owens kaže...
nomedgeuteam kaže...

koju mijenjačnicu preporučavate? guglom same reklame iskaču, prije par godina sam s neke hrvatske uzeo, ali se ne sjećam koje.

Ja kupujem na https://bitcoin-mjenjacnica.hr

 Da i ja najcesce tamo trgujem. Tko preferira za kes anonimno a zivi u Splitu ili Zagrebu moze i u fizicku poslovnicu https://bitcoin-store.hr. A mislim da potonji imaju i malo povoljniji tecaj.

10 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
nixass kaže...
D3lBoy kaže...

Od 2013. pratim Bitcoin, od 2013. citam kako sam budala i debil jer je to bubble. Otkako je bitcoin najavljen financijski svijet je kolapso u potpunosti 2 puta, inflacija u zadnjih 15 godina je nenormalna. Al bitcoin je bubble i guess...

bitcoin je bio puno volatilniji nego svijet.

pitanje je samo koju vrstu rizika zelis, a ako imalo pazis kaj radis, sigurno nemas sva jaja u istoj kosari.

nitko ne dvoji da je bitcoin rastao i opstao, samo kaj nije zlatni rudnik kak si neki to vole pojednostavit

Naravno da cijena varira, ali je stalno u laganom rastu dugorocno. Sve više shopova podrzavaju crypto, meni je to dovoljno.
A komentiram bubble jer se vise puta pokazalo da ni fiat nije puno sigurniji niti stabilniji, pogotovo u zadnja vremena.

Battlelog: D3lBoy-00
9 godina
neaktivan
offline
Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši

486 dolara Tesla.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši

Moze netko objasniti kako na 212 stoji cijena Bitcoin na 17+k dok ne revolut je 15+k?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre

Da ne gledaš cijenu u eurima? Kod mene je ok.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice