Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obrezan

poruka: 46
|
čitano: 13.001
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obrezan".
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obrezan

 

Za obrezivanjem pimpača nema doslovce nikakvog razloga, jer se isti učinak postiže ... ne znam kako to reći na lijep način, kada bananu ostaviš oguljenu i ne vraćaš ju natrag u koru.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
Obrezivanje iz vjerskih i tradicionalnih razloga je nepotrebno. Ali...osobno sam iz zdravstvenih razloga kao klinac morao pod nož tako da i nije skroz za bezveze...

P.S. već sam se zabrinuo da danas ništa od bisera :)
If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obrezan

Događaj iz znanstveničkog života za temu prepucij.

Predavač: U našem smo istraživanju, da bismo pratili izloženost stanovništva olovom analizirali prepucij. Prepucij smo izložili djelovanju smjese dušične i perklorne kiseline u molarnom omjeru... 

Znanstvenica iz publike (dosta stara plus neudata): Molim Vas, što je to prepucij?

Predavač: Ovaj...  Kako da kažem...

Znanstvenica: Dakle, što je to?

Predavač (šuti). 

Znanstvenica: Kkao možete   u predavanju koristite stručne termine za koje ne znate što znače?!

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
Kad vidim da mi govno pluta, znam da sam pojeo nešto pre masno i/ili možda imam problem s gušteračom
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Za obrezivanjem pimpača nema doslovce nikakvog razloga, jer se isti učinak postiže ... ne znam kako to reći na lijep način, kada bananu ostaviš oguljenu i ne vraćaš ju natrag u koru.

 

 

mislis prepucij preko glansa?

 

ima nesto sto se zove fimoza. to je kad ne mozes da kazemo lijepo da nas razumijes - oguliti bananu, a onda od smegme i bakterija koje tamo rado mezete bude belaja.

 

a sad, sto je smegma? nek neko nastavi analogiju, a da ostane u istom korpusu vocnog/kulinarskog tezaurusa :-)

 

inace se za uzgoj vlastite koze inace koriste izbiopsareni komadi koze s noge ili straznjice.

kod nas se vrlo cesto koristi ova tehnika, pa se kod pooodraslih jedinki direktno ugradjuje kozha dupeta direktno umjesto obraza, a kao dokaz zahvata dobije se partijska/stranacka knjizica/iskaznica, a da bi guza lakse zacijelila preventivno se dobije i fotelja. ministarska.

 

15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obrezan

Ako prosječno govno tone, jel to znači da je prosječni čovjek govno? 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Za obrezivanjem pimpača nema doslovce nikakvog razloga, jer se isti učinak postiže ... ne znam kako to reći na lijep način, kada bananu ostaviš oguljenu i ne vraćaš ju natrag u koru.

 

 

 Ja sam skoro završio pod nož zbog klamidije - bilo kakva tura antibiotika ili neki omanji pad imuniteta (mislim da je najgluplja scena bila kada sam je dobio od upale uha) i lagano se dolje "zabijelilo". Doslovno je doktrorica rekla - ako se od ovoga ne povuče, ide pod škare. Godinu i sitno i sva sreća sve je ok za sada.

Fora je u tome da je ispod kožice puno vlažnije nego kad je nema, a to recimo nekim bakterijama, poput klamidije, jako pogoduje da se razmnožava.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obrezan

- veći je problem to što se u nekim dijelovima kolijevke čovječanstva još obrezuju djevojčice. začudo, u rvata još ne. valjda čekaju rezultate izbora. 

 

- ono što oftalmolozi proglašavaju "normalnim vidom" je trenutačno stanje a ovisi o koječemu. kad se naspavam, na kilometar i pol komarcu među oči smjestim metak. kad sam pospan, promašim (gladnog) tigra na par metara ispred sebe. 

 

- zar nije rahmetli đoser pjevao u atomskom s(k)loništu? a propos žena u drevnom egiptu, ne vidim razliku u odnosu na one danas. u koječemu. 

 

- pa hajd ti ovo utuvi u šuplju razvodnu kutiju kretenima u rvata (1/6 NE drka po telefonu dok vozi). i da ga zaustavim i prebijem ga/je k'o plivajuće govno, mene bi okrivili, a ne ubojicu. i drotovi laju na telefon dok voze! ojebote, di ja živim ... 

 

- djelovanje arhimedova uzgona i istisnina u brutoregistarskim tonama ne mijenjaju srž biti esencije sukusa: govno ostaje govno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 17:29 (Ajar).
Moj PC  
8 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
nikola kaže...

mislis prepucij preko glansa?

 

ima nesto sto se zove fimoza. to je kad ne mozes da kazemo lijepo da nas razumijes - oguliti bananu, a onda od smegme i bakterija koje tamo rado mezete bude belaja.

 

a sad, sto je smegma? nek neko nastavi analogiju, a da ostane u istom korpusu vocnog/kulinarskog tezaurusa :-)

 

inace se za uzgoj vlastite koze inace koriste izbiopsareni komadi koze s noge ili straznjice.

kod nas se vrlo cesto koristi ova tehnika, pa se kod pooodraslih jedinki direktno ugradjuje kozha dupeta direktno umjesto obraza, a kao dokaz zahvata dobije se partijska/stranacka knjizica/iskaznica, a da bi guza lakse zacijelila preventivno se dobije i fotelja. ministarska.

 

 

Operi ga ponekad jaHrane.Znam da je 500 godina turskog zuluma ostavilo trajne psihofizicke posljedice  na obrezane,ali ipak je ovo 21 stoljece i ne zivimo u nekoj bliskoistocnoj kasabi.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
@bukva
To što si imao zove se Candida i nije bakterija nego gljivica.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obrezan

#456

trenutačno:(ne postoje laboratorijski uvjeti za rast onoga što se nalazi ispod prepucija

#460

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obrezan

Obrezivanje (ne iz vjerskih razloga) je u U.S.A već godinama potpuno IN.

Tamo se djevojke začude kada mladić izvadi pišu a ima kišobran, gadi im se i ne žele ga ni u jednu šupljinu....

 

Što ja čuo, s vama podijelio. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 1 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
Ček, to obrezivanje ti odreže višak kože, tak da pištolj izgleda kao da je stalno nategnut?

I kak da ti mala repetira? Kako?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
U Americi je to uvedeno iz religijsko-moralnih razloga, da se oteža masturbacija. U filmovima možeš vidjeti da prilikom masturbacije koriste lubrikante, koji 'normalnima' ne trebaju.
Danas je to uobičajeno, pa svi rade jer i cijelo selo tako radi.

I žensko obrezivanje u Africi je na istim religijsko-moralnim osnovama, samo se razlikuje u drastičnosti. Čitao sam razgovor s jednom ženom koja je svoju kćer tome podvrgnula i kaže da ne može dozvoliti da se razlikuje od ostalih u selu.

Znači sve je to isti barbarizam.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obrezan

hmmm...

 

i razne druge civilizacije su živjele u pustinjskim/polupustinjskim područjima, ali su samo onima pod SPPom (semitske pustinjske pizdarije) pišonje obrezuju...

 

doduše, vele da je to odjek matrijarhata kad se ubijalo prvorođene sinove dok se ne rodi djevojčica, pa je kao zakrvavljeni pišo esencija dekapitiranog muškića...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 23:41 (Stric_Jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
Ajar kaže...

- veći je problem to što se u nekim dijelovima kolijevke čovječanstva još obrezuju djevojčice. začudo, u rvata još ne. valjda čekaju rezultate izbora. 

 

- ono što oftalmolozi proglašavaju "normalnim vidom" je trenutačno stanje a ovisi o koječemu. kad se naspavam, na kilometar i pol komarcu među oči smjestim metak. kad sam pospan, promašim (gladnog) tigra na par metara ispred sebe. 

 

- zar nije rahmetli đoser pjevao u atomskom s(k)loništu? a propos žena u drevnom egiptu, ne vidim razliku u odnosu na one danas. u koječemu. 

 

- pa hajd ti ovo utuvi u šuplju razvodnu kutiju kretenima u rvata (1/6 NE drka po telefonu dok vozi). i da ga zaustavim i prebijem ga/je k'o plivajuće govno, mene bi okrivili, a ne ubojicu. i drotovi laju na telefon dok voze! ojebote, di ja živim ... 

 

- djelovanje arhimedova uzgona i istisnina u brutoregistarskim tonama ne mijenjaju srž biti esencije sukusa: govno ostaje govno. 

 Dok je je Hrvatska bila u jugi homoseksualci su bili s one strane zakona. Začudo, u rvata još ne. valjda čekaju rezultate izbora. 

14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr

To ti žališ za Yugom ili te strah rezultata izbora ?

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obrezan

nijedan komentar o lignjama? hm :)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
trolaslavonska kaže...

nijedan komentar o lignjama? hm :)

 a gle niko si nije dao truda, ali eto jedan američki (sretno u Burger Kingu):

 

 

Ju je je? Je ju je!
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
Dex.pwn kaže...
Ček, to obrezivanje ti odreže višak kože, tak da pištolj izgleda kao da je stalno nategnut?

I kak da ti mala repetira? Kako?

Trebaš čuti jednog poznanika bosanca kad objašnjava kak obrezanci usmjeruju mlaz dok pišaju 

Detaljniji opis nisam čuo u životu 

Hint: kad nemaš para za kupiti nastavak za vrtno crijevo pa prstima na kraju crijeva usmjeravaš mlaz...

 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
Stric_Jura kaže...

To ti žališ za Yugom ili te strah rezultata izbora ?

 Procitaj jos nekoliko puta. Cujemo se za nekoliko godina kada shvatis...

14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr

ideeeeššššš kak me skuril...

Ju je je? Je ju je!
3 godine
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obrezan

Evo ja sam iz Amerike, zavisi gdje se nalažiš ali da mnoge žene gledaju negativno na oralni sex s ne obrezanim pošto se smatra ne higijenski. Oko 80% su obrezani, inače siromašni ili latino-amerikanci nisu. Kožica je često fetiš kod gejeva.

Radi se iz zdrastvenih/higijenskih razloga ne samo u SAD nego među bogatim u Južnoj Americi, Koreji i Kini. Ja sam obrezan prije par godina i nikad nisam koristio lubrikant. Osjećaj ja manje više isti, možda malo bolji. Ključ je skinuti dovoljno da glavić bude oslobođen a da ostane dovoljno da možes gurnuti prema koroni, to trljanje dava extra osjećaj. Inače se radi dan poslije rođenja pošto su koristi i rezultati najbolji tad. Ima na tradicionalni način a druga je metoda zaveže se prstenčić na vršak i višak otpadne zajedno s pupčanom patrljakom za koji dan.

Spriječava fimozu, parafimozu, kronični balanitis, upalu mokraće, rak penisa, ali mi rvati smo najpametniji na svijetu.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr

ako ga čistiš sam, ne treba biti obrezan...

 

a ovako bolje zaptiva....

Ju je je? Je ju je!
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
nikola kaže...

a sad, sto je smegma? nek neko nastavi analogiju, a da ostane u istom korpusu vocnog/kulinarskog tezaurusa :-)

To ti dođe nešto više ko sirni namaz 

 

 

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
U Americi se to proširilo iz moralno religijskih razloga jer otežava masturbaciju.
Znači osim fimoze, raka i ostalog sprečava rast dlaka po dlanu, sušenje kičme, ludilo i odlazak u pakao.

Nekoć je kupiranje ušiju i rezanje repova na nekim pasminama bilo normalno i poželjno, pa je zaključeno da je to barbarizam i na kraju zabranjeno. Jednog dana možda ljudi taj pogled primjene i na vlastitu djecu.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2020 11:23 (Visak).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
fer-de-lance kaže...
nikola kaže...

a sad, sto je smegma? nek neko nastavi analogiju, a da ostane u istom korpusu vocnog/kulinarskog tezaurusa :-)

To ti dođe nešto više ko sirni namaz 

 

 

 pa zar nije bolje dati peri-ORALNU konzumavciju direktno"s izvora" ?

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
Jozy100 kaže...

Evo ja sam iz Amerike, zavisi gdje se nalažiš ali da mnoge žene gledaju negativno na oralni sex s ne obrezanim pošto se smatra ne higijenski. Oko 80% su obrezani, inače siromašni ili latino-amerikanci nisu. Kožica je često fetiš kod gejeva.

Radi se iz zdrastvenih/higijenskih razloga ne samo u SAD nego među bogatim u Južnoj Americi, Koreji i Kini. Ja sam obrezan prije par godina i nikad nisam koristio lubrikant. Osjećaj ja manje više isti, možda malo bolji. Ključ je skinuti dovoljno da glavić bude oslobođen a da ostane dovoljno da možes gurnuti prema koroni, to trljanje dava extra osjećaj. Inače se radi dan poslije rođenja pošto su koristi i rezultati najbolji tad. Ima na tradicionalni način a druga je metoda zaveže se prstenčić na vršak i višak otpadne zajedno s pupčanom patrljakom za koji dan.

Spriječava fimozu, parafimozu, kronični balanitis, upalu mokraće, rak penisa, ali mi rvati smo najpametniji na svijetu.

Apsolutno moš mislit, svi neobrezani pušači i teško alkiči diljem kugle zemaljske več su načulili uši.Pušači su u velikom strahu, i boje se da crknu od raka penisa to im je prva briga.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2020 14:15 (rambox).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
Jednom kad su žene izložene obrezanim teško da će se vratiti na neobrezane.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#92) - Obr
Nema ništa s religijiom ili moralom, to samo balkanci tako misle.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice