Bacanje medicinskog biserja by Doc (#72) - Mogu li

poruka: 38
|
čitano: 7.363
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#72) - Mogu li".
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#72) - Mog

Ajare, kljuko stara...

 

A2M veza, biser #331

 

muškarci hrču kad spavaju na leđima, pa se opuste, pa im se opusti jajčana kesa (stručno  - skrotum) te zablokira jedan kraj probavnog trakta... kad se klapna spusti, eto problema s dovodom svježeg zraka i posljedičnog hrkanja...

 

za ženske, ne znam...

Ju je je? Je ju je!
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#72) - Mog
Ajar kaže...

 

 

pitanja za doca: zašto štucamo i zašto hrčemo? 

 

Baba Vango / Nostradamuse / vidoviti Milane, točno si predvidio da će ta tema biti ukratko opisana u jednom od idućih nastavaka "Medicinskog biserja".
Do tada, malo strpljenja 

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#72) - Mog

Stucaš zato što ti žena jebe sve po spisku jel nije mogla spavat zato što si hrkao. Ukratko.

15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#72) - Mog
Doc Berecki kaže...

 

Baba Vango / Nostradamuse / vidoviti Milane, točno si predvidio da će ta tema biti ukratko opisana u jednom od idućih nastavaka "Medicinskog biserja".
Do tada, malo strpljenja 

 ekslnt. taman da zašiljim dugmetaru. 

 

pe se: vidovita nostrababa je pričuvni nadimak za plan b 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2020 14:20 (Ajar).
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#72) - Mog
HCMAA kaže...

#359

Nakon 3-4 napadaja od žučnih kamenaca sam se odlučio na operaciju...s druge strane ženama nije teško niti nakon 3-4 porođaja ići i dalje:)

 

 

Kruha i igala...
16 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#72) - Mogu li

Mali offtopic, ali da li netko zna ili Doc Berecki neku DOBRU privatnu polikliniku speijaliziranu za ORL/pulmologiju? Svejedno koliko košta...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#72) - Mog
Stric_Jura kaže...

ovo zadnje - iskreno nema mi mrže dok mi netko kog ja smatram poznanikom ne veli: prijatelju... (Rambo Amadeus: prijateljuuu, prijateljuuuuuu... mrš u pizdu materinu)..

 

mislim, imam desetak prijatelja, ostali su mi kolege, poznanici - i u dobrim sam odnosima s  njima, ali baš prijatelji su ljudi kojima uopće nemam potrebu govoriti "prijatelju", oni to jednostavno jesu...

  Di si Jura prijatelju, šta ima?

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2020 21:51 (Peruneph).
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#72) - Mog

mučki provokatoru, čkomi !!!

Ju je je? Je ju je!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice