Bacanje medicinskog biserja by Doc (#68) - Vegetar

poruka: 41
|
čitano: 7.691
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#68) - Vegetar".
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#68) - Veg
picajzla0707 kaže...

no ove ostale bagodine, uh, pa onda faking rak usta i grla zbog hpv-a kojeg inače ima svaka druga jebačica... 

kao što rekoh - što se lizalo, lizalo se... a docu nek se štuca bar mjesec dana

HPV ima navodno oko 70% zena. Tako da se sada djevojcice cijepe sa 12 godina.

10 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#68) - Veg
kerum kaže...

HPV ima navodno oko 70% zena. Tako da se sada djevojcice cijepe sa 12 godina.

 Ne lupaj, HPV imaju u jednakom postotku i muškarci i žene, po nekim studijama čak je i veći postotak zaraženih muškaraca nego žena samo što kod muškaraca ne uzrokuje veće zdravstvene probleme i najčešće prolazi bez simptoma. HPV u velikoj većini slučajeva organizam izliječi sam. Cijepi samo protiv tipova virusa koji uzrokuju rak vrata maternice i genitalne bradavice(inače postoji više od 100 tipova) i već se godinama besplatno cijepe i dječaci i djevojčice.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
4 godine
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#68) - Veg
ne uzrokuje veće zdravstvene probleme i najčešće prolazi bez simptoma...osim raka grlića i grla...sitnica
10 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#68) - Veg
bugovac222 kaže...
ne uzrokuje veće zdravstvene probleme i najčešće prolazi bez simptoma...osim raka grlića i grla...sitnica

Aj pročitaj ponovno i sam se lupi po glavi da ja ne moram. Postoji više od 100 tipova HPV virusa, od njih 30-tak uzrokuje infekcije genitalnog područja. Od tih tridesetak tipova postoje visokorizični tipovi koji uzrokuju rak. Protiv njih se cijepi. Ostali najčešće nemaju uopće simptome i organizam ih sam rješava. Od zaraženih visokorizičnim tipovima neće svaka osoba dobiti rak. Gotovo 80% poremećaja na papa testu se vraća u normalu bez liječenja. HPV nije jedan virus kao što ni gripa nije uzrokovana jednim virusom. Ako sam napisala da NAJČEŠĆE prolazi bez simptoma onda znači automatski da u određenom postotku ima simptome.  I baš bi voljela znati gdje se kod muškaraca nalazi grlić maternice?Lijevo do želuca? Ili ispod bubrega? 

 

Btw obične bradavice, one vulgaris koje imaju ljudi po rukama su uzrokovane HPV-om.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 9:17 (ddarknessfairyy).
4 godine
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#68) - Veg
Samo se ti tješi ako ti je lakše. Nema grlić kod muškaraca, ali imaju grlo kako sam i napisao.
10 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#68) - Veg
bugovac222 kaže...
Samo se ti tješi ako ti je lakše. Nema grlić kod muškaraca, ali imaju grlo kako sam i napisao.

 Ne dušo draga, to su medicinske činjenice. Kao što je činjenica da ukoliko ne pražnjavaš isključivo desanku ili si bio samo sa ženom koja je prije tebe bila djevica, tokom života gotovo sigurno zakačio HPV a nisi imao pojma niti nikakve simptome. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 9:30 (ddarknessfairyy).
4 godine
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#68) - Veg
ne pražnjavam ja ništa
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#68) - Veg
Ak si sa ženom koja nema HPV, a nemaš ga ni ti, uz to ne mijenjate partnere (ne varate se), kako onda možeš dobit HPV?
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#68) - Veg
Dex.pwn kaže...
Ak si sa ženom koja nema HPV, a nemaš ga ni ti, uz to ne mijenjate partnere (ne varate se), kako onda možeš dobit HPV?

 Virusi se mogu prenijeti i prstima ili zaraženim predmetima za intimnu uporabu. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#68) - Veg
Anđeo bez falinge kaže...
Dex.pwn kaže...
Ak si sa ženom koja nema HPV, a nemaš ga ni ti, uz to ne mijenjate partnere (ne varate se), kako onda možeš dobit HPV?

 Virusi se mogu prenijeti i prstima ili zaraženim predmetima za intimnu uporabu. 

 -da.. ja sam tako jednom ostao trudan. .. novac je prljav.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#68) - Veg
Dex.pwn kaže...
Ak si sa ženom koja nema HPV, a nemaš ga ni ti, uz to ne mijenjate partnere (ne varate se), kako onda možeš dobit HPV?

 Ličkim rukovanjem

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice