Bacanje medicinskog biserja by Doc (#56) - ...i Bo

poruka: 32
|
čitano: 6.164
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#56) - ...i Bo".
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#56) - ...
MrBlc kaže...

U jednu ruku si u pravu, jednako kao onaj tko kaže da je komunizam dobar, ali ono što je viđeno i pokazalo se loše nije bio pravi komunizam. Tako i ovaj današnji Islam možda odstupa od osnovne ideje Islama, kao što gomilanje bogatstva u vatikanskoj banci i pozlaćivanje oltara ne prati isusovo učenje, međutim, upravo to i jest problem s religijom - daje ljudima veliku moč i pitanje je samo kada će do te moči doći netko tko će je zloupotrijebiti i iskriviti ideju. U drugu ruku, ideje evoluiraju, pa je apsurdno pravdati ideju na temelju onoga od čega je krenula, ako je očito da ono što je postala ne valja.

 

MrBlc kaže...

Razlika je samo u omjeru brzine širenja ideje u odnosu na brzinu kojom pogrešna osoba može doći do moči.

 Kolega, bez ljutnje no bode u oči...

Nije moČ već MoĆ (mekano Ć)

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#56) - ...
Tipkam na mobitelu, od nekud mi je povuklo moč, pa mi tako i nudi autocomplete...
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice