Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ubost

poruka: 12
|
čitano: 3.635
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ubost ".
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ubost
Ovo s intravenskom injekcijom u penis nije dovoljno jasno. U erektivno tkivo ili u (vrlo vidljivu) venu?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ub
Gdje god nije dobro :-)
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ubost

dvadvašest - pih! psi to čine stalno te ponekad baš zbog toga i napadaju. 

 

dvadvasedaš - ovo je ipak nešto bolja biološka raznolikost od samo adama i eve rajević-zmijić-paradajzić no svejedno smo svi mi manje ili više djeca incesta (ok, neki su pokušavali i s ostalim sortama no nije baš išlo, u smislu razmnažanja). zato i jesmo tak sjebana vrsta. 

 

dvadvaosaš - somalija i rasta hajla selasija nam stalno kvare prosjek za ovo istraživanje. sve to tam treba našopat pa da umre kak spada, a ne da stalno ista kokoš bježi od jednih drugima preko granice pa natrag. 

 

dvadvadevet - pimpek zapravo može za svašta poslužiti (odmah se domislim najmanje dvije namjene) ali teško kao zamjena. važno je da je, kad zagusti, barem al dente 

 

230,00 - a kad poslije 4. prometne na motoru izgubiš osjet mirisa, boli te ključna stavka iz prethodnog bisera. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2019 9:11 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ub
danen kaže...
Ovo s intravenskom injekcijom u penis nije dovoljno jasno. U erektivno tkivo ili u (vrlo vidljivu) venu?

 vjerojatno venu, prvo kazes pacijentu, - Molim vas, probudite generala.

 

6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ub
danen kaže...
Ovo s intravenskom injekcijom u penis nije dovoljno jasno. U erektivno tkivo ili u (vrlo vidljivu) venu?

 

Ne znam koliko jasnije od ovoga je "dovoljno jasno":

 

"Ubodeš infuziju na pravom mjestu u spužvasto erektilno tkivo - et voilà!"

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ub
Zašto je Doc...opsjednut s veseljkom....nema ovih bisera A da se ne spomene makar jednom

1. Muškarci prde više nego žene
Muškarci prdnu i do 25 puta na dan, dok su žene u kategoriji 7-14 puta. Zašto? Ne treba nam nikakva znanstvena studija da objasnimo zašto. Prdeži su kod muškaraca svojevrsni statusni simbol u društvu.

2. Prdež je znak zdravlja
Nemojte se brinuti ako prdite, to je znak da ste zdravi. Brinite se ako ne prdite i posjetite stručnu osobu koja će pokušati postaviti dijagnozu i izazvati prdenje.

3. Ženski prdac smrdi jače
Žene imaju veću koncentraciju sumporovodika pa njihov prdac smrdi više.

4. Kako glasno prdnuti?
Ako imate uži analni otvor, vaš prdež bit će glasniji dok širi analni otvori izbacuju popularne tihomire, mučke prdeže čiji je miris brži od zvuka.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
10 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ub
HCMAA kaže...
Zašto je Doc...opsjednut s veseljkom....nema ovih bisera A da se ne spomene makar jednom


 svatko se češe gdje ga svrbi.... 

 

objašnjenje za miris straha...

 

Da bi dokazali može li se strah namirisati, američki znanstvenici sa sveučilišta Stony Brook u New Yorku sačuvali su znoj s pazuha 40 volontera kada su prvi put skakali padobranom.

Skupina muškaraca i žena potom je trebala pomirisati uzorke znoja koji su padobranci proizveli dok su padali. Nakon toga, znanstvenici su im skenirali mozak te su otkrili aktivnosti u centru za strah.

'Možda postoji neko biološko objašnjenje po kojem emocionalni stres može doslovce biti zarazan', rekao je jedan znanstvenik.

Prijašnja istraživanja također su otkrila da je moguće prema mirisu znoja otkriti je li osoba gledala komediju ili horor film. 
Kritičari ovakvih istraživanja ne slažu se s time da na ljude mogu utjecati feromoni koji se šire kroz miris.

 

vjerojatno su i kritičari znanstvenici ?!

 

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ub
Anđeo bez falinge kaže...



 

 

objašnjenje za miris straha...

 

Da bi dokazali može li se strah namirisati, američki znanstvenici sa sveučilišta Stony Brook u New Yorku sačuvali su znoj s pazuha 40 volontera kada su prvi put skakali padobranom.

Skupina muškaraca i žena potom je trebala pomirisati uzorke znoja koji su padobranci proizveli dok su padali. Nakon toga, znanstvenici su im skenirali mozak te su otkrili aktivnosti u centru za strah.

'Možda postoji neko biološko objašnjenje po kojem emocionalni stres može doslovce biti zarazan', rekao je jedan znanstvenik.

Prijašnja istraživanja također su otkrila da je moguće prema mirisu znoja otkriti je li osoba gledala komediju ili horor film. 
Kritičari ovakvih istraživanja ne slažu se s time da na ljude mogu utjecati feromoni koji se šire kroz miris.

 

vjerojatno su i kritičari znanstvenici ?!

 

 

 

 ne. to su samo neustrašivi heroji koji nikad nisu skočili s padobranom (a koji se jest ili nije otvorio pri potezanju ručice) + jedu toliko češnjaka da svi od njih bježe i čine ikakvo istraživanje nemogućim. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.7.2019 16:38 (Ajar).
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ub
Definicija smrada ovisi o odgoju... bila na htv.u doku serija o ljudskim osjetilima...ono što u nekoj kulturi je smrad u nekoj može biti miris...znanstveno je to provjereno...bilo sve u toj doku seriji
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ubost
Ne treba gledati dokumentarne serije, dovoljno je okrenuti se malo oko sebe. Koliko ima ljudi kojima maslinovo ulje smrdi? Zašto smrdi? Zato što na njega nisu navikli. Ja ga jedem svaki dan i više ne osjećam njegov (ugodan ili neugodan) miris. Ugodan se miris može i ogaditi. Nakon što sam 2 km hodao u Istanbulu, uz ulicu u kojoj se nije priređivalo ništa drugo nego riba na roštilju, roštilj mi se ogadio - čak i ćevapi.
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ub
Brate danene....mi imamo maslinik sa oko 150 maslina...ovisno o godini...od 500-1000 litara ulja...moja osobna potrošnja ulja je oko 1,5l.....
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#46) - "Ubost

#230

 

da prisnazim (Stric_Jura™)

 

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice