Bacanje medicinskog biserja by Doc (#102) - Uši sa

poruka: 36
|
čitano: 8.595
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#102) - Uši sa".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#102) - Uš
Da li je moguće namjestiti kocku da ispada 6-ica? Naravno. Da li je moguće dobiti 6-ici na nenamještenoj kocki? Naravno. Znači, tvoja logika se ne može primijeniti već na vrlo jednostavnom primjeru...
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#102) - Uš
BDS kaže...
Stric_Jura kaže...

zanimljivo kako teoretičari "velikog urara"/"inteligentnog dizajna" ili kako god nazivali kreacioniste - ne osporavaju evoluciju trave, pšenice, raka samca, lirašice, plavetnog kita, ali eto taj veličanstveni homo sapiens sapiens je izgleda ipak nastao od malo gline i božjeg daha...

 

sva različitost čovjeka danas je eto proizašla iz početnog čovca (Adama) i njegovog malo modificiranog klona (Eve od rebra), dakle po teoriji evolucije i naslijeđivanja genetskog materijala koja vrijedi za Homo s. od tog trena, svi smo plod incestuoznog križanja od dvoje skoro pa identičnih jedinki (pišulinac i vjeverica kao razlika i  sredstvo mrčenja, oprostite spolnog razmnožavanja)...

 Striče, meni nije jasno kako je "Bog" iliti "Stvoritelj" mogao stvoriti ovog tvog početnog Čovca. Kako mu je to uspjelo? Kako to?! S kime su se mrčila/e prva/e stanica/e? Kako to?!

 krivom to pitanje postavljaš, ja nisam ovčica...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#102) - Uši sa

Striče, baš tebi postavljam pitanje. Krenuo si logikom da postoji "Stvoritelj" koji stvara Čovca. Dakle prihvaćaš stvaranje Čovca kao nešto izvedivo i normalno a razmnožavanje prvog para smatraš neizvedivim i incestuoznim. Nije li upravo tim stvaranjem omogućeno da od jednog para nastane čovječanstvo, nije li baš kod stvaranja tako planirano? Ako već govorimo o postojanju "Stvoritelja" koji stvara i idemo tom logikom. Ništa ne tvrdim samo pitam, nije mi jasna tvoja logika.


Isto tako drugo pitanje, kod spontanog nastanka života---stanice--stanica... s kime su se "mrčile" te prve stanice do pojave 5000 vrsta sisavaca (uzmimo samo Mammalia, sisavce) i ima li tu "incestuoznosti"...tko je tu kome brat a tko sestra?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#102) - Uš
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#102) - Uš
BDS kaže...

Striče, baš tebi postavljam pitanje. Krenuo si logikom da postoji "Stvoritelj" koji stvara Čovca. Dakle prihvaćaš stvaranje Čovca kao nešto izvedivo i normalno a razmnožavanje prvog para smatraš neizvedivim i incestuoznim. Nije li upravo tim stvaranjem omogućeno da od jednog para nastane čovječanstvo, nije li baš kod stvaranja tako planirano? Ako već govorimo o postojanju "Stvoritelja" koji stvara i idemo tom logikom. Ništa ne tvrdim samo pitam, nije mi jasna tvoja logika.


Isto tako drugo pitanje, kod spontanog nastanka života---stanice--stanica... s kime su se "mrčile" te prve stanice do pojave 5000 vrsta sisavaca (uzmimo samo Mammalia, sisavce) i ima li tu "incestuoznosti"...tko je tu kome brat a tko sestra?

otkud tebi da sam ja kreacionist ???

 

Droga je zlo, reci joj NE!

 

Spolno razmnožavanje je staro 1 do 2 milijarde godina, debelo prije sisavaca...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#102) - Uši sa

Striče, jesi bio na GO...ako nisi odi:)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice