Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus

poruka: 45
|
čitano: 16.258
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus".
12 godina
offline
Re: Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus
Friday kaže...

Jebote, bas bih volio cuti ove zvucnike. Bacio sam oko na M-audio M3-8 za koje sad vidim da im je cijena napokon nesto malo pala... E jebem ti, sad cu opet danima gledati zvucnike

 Pa cekaj jos si nisi kupio nista??

AUDIOFIL
13 godina
neaktivan
offline
Re: Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus
Nula bodova. Nemaju izlozeno :/
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus
Davor kaže...

Da mogu, poslao bi ih svakome tko imalo drži do dobrog zvuka  Ovo su naprosto fantastični zvučnici, ostao sam totalno impresioniran. Ovo si kupiš za PC i više nikad nećeš pomisliti da bi ti mogli trebati drugi zvučnici.

 Pohvale Davore na ljepom osvrtu koji misli na nas koji volimo dobar zvuk,zvucnici izgledaju odlicno,pogotovo ovaj bijeli finish,meni jedina mana tih monitora je njihova velicina koja mi nikako ne pase za moj i ne bas tako mali stol (140cm),tako da sam jos u potrazi za adekvatne monitore koje ce me zadovoljit donekle  zvukom i  velicinom!!

 

 

dole ispod,A2 primamljiva velicina,zvuk??

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 21:26 (volegradele).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus
volegradele kaže...
Friday kaže...

Jebote, bas bih volio cuti ove zvucnike. Bacio sam oko na M-audio M3-8 za koje sad vidim da im je cijena napokon nesto malo pala... E jebem ti, sad cu opet danima gledati zvucnike

 Pa cekaj jos si nisi kupio nista??

 

Ma nisam jer smisljam kako da si okrenem sobu. Na stol ili pored stola mi ne stanu. A ne znam da li bi ih stavio u dnevnu...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus
A2+ bi trebali biti isti kao HD3 osim manjka blutootha? Ja sam se isto odlucio za tu velicinu jer mi pokraj presatora z35p ne stanu veci na stol. Prije sam imao harman kardon soundsticks 2. Vise mi ba zivce ide odvojeni subwoofer i nered koji to napravi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus
Dobro woofer se moze lako stavit idpod stola ili sa strane samo sto imas problem sa muljavim baso,najbolje je bez njega ako mos!
Ja sam doma u dnevnoj promijenio 5-6 woofera dok nisam skuzio da je najbolji woofer kad ga nema!:))
AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus
volegradele kaže...

Ja sam doma u dnevnoj promijenio 5-6 woofera dok nisam skuzio da je najbolji woofer kad ga nema!:))

 

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus
I ja sam primjetio da mi nepase subwoofer u vecoj prostoriji, ko da je izvan kontrole. U manjoj sobi di mi je komp je ok , definiran bas i soba nema ‘frekvencijskih rupa’. Dnevni boravci obicno imaju katastrofa akustiku
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus
brada09 kaže...
 Dnevni boravci obicno imaju katastrofa akustiku

 

Kod mene u dnevnoj nekome ispadne igracka na pod - zvoni do sutra ujutro

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus

Zvonki soba i nije toliki neprijatelj basa koliko je neprijatelj visokih i srednjih tonova!Velike gole povrsine i podovi su lagani neprijatelji,prednost monitora je upravo nas polozaj kad ih slusamo,najbolji zvuk daju prilikom nearfield slusanja za sta su i namjenjeni,tada smo bar malo liseni akustike sobe i raznih odbijanaca oko nas!

 

btw za Bowers & Wilkins MM-1 sam cuo da fantasticno sviraju bez obzira na neobicnu dimenziju i velicinu,nisu jeftini,ali navodno imaju jako kvalitetan DAC u sebi,frend mi ih je kupio prije par godina (hardcore audiofil) i ima samo rijeci hvale za njih!

 

http://www.hifimedia.hr/testovi/ostalo/item/2773-bowers-wilkins-mm1

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus
Friday kaže...
volegradele kaže...
Friday kaže...

Jebote, bas bih volio cuti ove zvucnike. Bacio sam oko na M-audio M3-8 za koje sad vidim da im je cijena napokon nesto malo pala... E jebem ti, sad cu opet danima gledati zvucnike

 Pa cekaj jos si nisi kupio nista??

 

Ma nisam jer smisljam kako da si okrenem sobu. Na stol ili pored stola mi ne stanu. A ne znam da li bi ih stavio u dnevnu...

 Evo odrisi kesu i usput javi meni kako sviraju,trebalo bih bit top of the line!

 

A sa Yamahom ne bus falil

 

AUDIOFIL
16 godina
odjavljen
offline
Re: Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus
volegradele kaže...

 Evo odrisi kesu i usput javi meni kako sviraju,trebalo bih bit top of the line!


 

 

A jebote, pa znao sam piti tablete koje su bile vece od tih zvucnika...

Ma drzi me i dalje M3-8, ne bih uzimao nista drugo.

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus
Friday kaže...
volegradele kaže...

 Evo odrisi kesu i usput javi meni kako sviraju,trebalo bih bit top of the line!


 

 

A jebote, pa znao sam piti tablete koje su bile vece od tih zvucnika...

Ma drzi me i dalje M3-8, ne bih uzimao nista drugo.

 Ima i veci brat,nije problem samo ....$

AUDIOFIL
12 godina
neaktivan
offline
Re: Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus

Ljudi da li je kupio neko ove Audioengine A2+ ili A5+???

Ja sam gledao za sebe, e sada A2+ vs A5+ kvalitet zvuka nije tako drastican, jedino sto A5+ imaju bolji bas pa vecina ljudi i ne treba Subwoofer.

Ima beli A5+ za 290 eura da se nadje. A ja bih crni.

 

 

Po meni za slicnu cenu jedino bolji Aperion Alleire koji izgledaju bruka...i naravno

Wharfedale Dimond A1 od preko 600.

 

Meni je kod Audioengine jedina mana sto nema Optical. Glupo davati 150e samo za D1 DAC njihov zbog Optical.

USB mi ne znaci nista jer chipset Audio je mnogo gori od moje SBZxR.

E sada SBZxR ima headphone ulaz sa 600ohm Op-Amp koji se moze prikljuciti na Audioengine A2+ ili A5+, NADAM SE?

Sta vi mislite. 

Pogledajte na donjoj slici ima 3.5mm Input pored USB. Mislim da to moze na SBZxR Headphone koji je pojacan znacajno. 

Imate na trecoj slici izlaz za heaphone, nema veze sto je 6.3mm sa kartom dolazi adapter 3.5 na 6.3mm.

Moze li tako da iskoristi benefite dedicate zvucne?

 

 

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 16:26 (eVGA-011).
12 godina
neaktivan
offline
Audioengine A5+ - Zvuk za pet plus

Evo je razlika A2+ vs A5+.... 

Po meni sa A5+ ne treba Subwoofer.

Tj meni je uvek Front + Central/Vocal bio vazniji.

Ali mislim da A2+ nedostaje malo basa, mada je kvalitet odlican... direktno poredjenje.

 

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice