Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

poruka: 63
|
čitano: 5.585
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u, ".
13 mjeseci
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

Vip je zapravo ušao u sferu u kojoj nije nikada prije bio.....davno sam pisao o tome da kupovina lige prvaka u formatu sa studiom voditeljom režijom i svime ostalim je ogroman trošak.Vip je dao ogromne novce (15 mil EUR) i mislio je da će s marketingom i programom povući te novce nazad....pokazalo se upravo suprotno....i sam imam puno frendova koji me na dan kad je tekma pitaju za linkove stremova  a imaju dovoljno love za uzet si vip ali neće iz principa....pa sam ih sve uputio na IPTV i sad mi plaćaju cuge kad got se vidimo :))

Sve u svemu velik je to i ogroman zalogaj za Vip koji realno kod nas jedino HT može uzeti....

Pogledajte koliko su srpski SK i Arene kanali bolji i to samo iz jedne perspektive svaki sport ili bolja tekma je popraćena s voditeljom i gostima iz studija e to je upravo ono što je dodatak koji košta.

Ovo za Sportklubove i ekskluzive hmm....mislim moguće je ali ne vjerujem u takav rasplet....ali bit će uzbudljivih par godina...

još sam zaboravio reći da je Vip pošto nije imao niti studio niti produkciju outsorsao Slovencima da im sve to rade....tako da ih je i to još dodatno pojelo...

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 9:48 (Blackcastle).
9 godina
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

Da, A1 se sada našao u problemima zbog te neisplative kupovine. Ali nema veze, sve mi to plaćamo s dodatnih 20 kuna na mjesečnom računi za "stabilniji internet i 5G mrežu".

Naši operateri moraju shvatiti da ljudi ne žele svakih par godina mijenjati operatera. A što se ekskluzivnih prava tiče, njih treba ukinuti. To je ujedno i razlog zašto je na internetu sve više piratskih streamova, te nedostatak legalne alternative. I sve dok ekskluzivna prava budu postojala, piraterija će rasti.

2 mjeseca
Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

Pa ja Ligu prvaka gledam preko streamova ( jedino to ) jer je uistinu neisplativo uzimati A1 ( na Max tv-u sam ) samo zbog lige prvaka koja ide 4 večeri mjesečno.....

Smatram da će se budućnost televizije uistinu prevaliti na internet a što se tiče sporta budućnost bi trebala biti orjentirana na playere kao što radi Eurosport.... mislim da će tim putem u skoroj budućnosti krenuti i Arene i SK....

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice