Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

poruka: 62
|
čitano: 19.006
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u, ".
6 godina
offline
Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

iz tehnicke sluzbe evo tv-a kazu da ce ic sve arene umjesto eurosporta 1 i 2. sport klub ostaje. na pitanje kada ce to bit, dobio sam genericki odgovor da ce sve eventualne promjene na vrijeme objavit

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Marko :D kaže...

Ovo da su ponudili raskid ugovora bez penala je stvarno fer od Iskona. Nema šanse da bi tako nešto napravili HT i A1 osim ukoliko ih na to ne tjera zakon. Sjetite se samo što je bilo kada su ukinuli kanale neke kanale Discovery Networksa.

 I tad si mogao raskinuti ugovor bez penala, tako da ovo nije do Iskona, već do Zakona.

13 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

Ne, nisi. Mogao si se jedino žaliti, pa ako ti žalbu odobre raskinuti ugovor bez penala. Operateri su se zaštitili što se tiče TV kanala; u uvjetima piše da zadržavaju pravo na promijenu TV kanala. Kada je A1 ukinuo Eurosport i ostale Discovery Networks kanale, pravdali su se tim uvjetom i nisu raskidali ugovore korisnicima bez penala.

 

Ako otvorišuvjete korištenja A1 TV usluge putem postojećeg, kabelskog ili svjetlovodnog priključka od A1, u njima piše sljedeće:

 

A1 Hrvatska može mijenjati listu sadržaja dostupnog za javno prikazivanje, što će pravovremeno objavljivati na svojim web stranicama i/ili TV korisničkom sučelju.

A1 Hrvatska može mijenjati Raspored programa, između ostalog, i tako da dodaje ili izuzima pojedine programe iz paketa ili da pojedine programe iz paketa zamjenjuje novima, ili da prestane distribuirati pojedine programe koje distribuira u paketu ili pojedinačno ili da započne distribuirati nove programe, pa i da prestane ili započne distribuirati cijeli paket programa, a o kojoj izmjeni će pretplatnici biti obaviješteni.

 

Doduše, to nisam pronašao nigdje u uvjetima korištenja Iskona. Moguće je da je to razlog zbog kojeg su ponudili raskid bez penala...

12 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
13 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

To su mogli iskoristiti samo oni koji su gledali Eurosport konstantno, ali iskreno sumnjam da se netko izvukao na to. Ljudi su se žalili, a A1 ih je odbijao; pisalo se po forumima, Facebooku i medijima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 20:27 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Sigurno iz prve ruke ti govorim 11.2 idu isključenja Sk na evo tv'u, korisnici iskona imaju pravo raskid ugovora bez penala ukoliko prelaze na max tv , a korisnici evo tv pisanim putem imaju pravo na raskid putem prigovora bez naplate penala
Njuška
5 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

Baš me zanima slika Iskona i Evo-tva nakon što ljudima isteče ugovorne obaveze, a očito če ih i prije moći otkazati.Sječam se davnih vremena kad je ovo napravio Max-tv koja je pobuna bila pa su ga vratili u pay paketima.

Ovakva samovolja menagmenta da se ovako napuste kanali koji imaju sad već neku određenu povijest u hrv tv sport eteru je katastrofa od odluke....

Umjesto da ponude sve arene u nekom mini paketu i još k tome vrate Eurosport oni idu s tim da će Arena popuniti rupe Sportkluba....ne može se popuniti ono što nedostaje pravima kupljenima s toga programa.....znači čista samovolja ljudi koji sve u svojim odgovorima govore da ih puno love traže.....a kao oni jadni ne žele pristati na to...a tako i tako sve što se plača je precijenjeno.....

S druge strane nama ili meni sličnima je inbox zatrpan pitanjima oko IPTV-a jer jednostavno ljudi polako razumiju da za puno manje pare ili ulaganje oko box-a mogu gledati sve za puno manje love....

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2020 20:40 (Blackcastle).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

I mene zatrpali u Inbox-u pitanjima u svezi IPTV firma ilegal.

 

5 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

Koliko odgovaramo zbilja bi nam ova dva mogli dati malo đabe na neko vrijeme 

6 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Blackcastle kaže...

Ja sam isprobavao besplatne liste ali nisam bio zadovoljan stabilnošču i kvalitetom istih....Okrenuo se listama koje se plaćaju i njih isprobao dosta i evo već drugu godinu plaćam godinu dana i full zadovoljan i ne namjeravam preći nigdje drugdje.....nisam na kodiju davno sam tamo bio,,,al ovo mi je za hedonizam najbolje kliknem i gledam film doslovce kad izađe dobar stream a kanali su oni najbitniji u FHD-u...

Preko čega gledaš filmove (koje aplikacije)? I odakle linkovi RD ili?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
love2ml86 kaže...
Blackcastle kaže...

Ja sam isprobavao besplatne liste ali nisam bio zadovoljan stabilnošču i kvalitetom istih....Okrenuo se listama koje se plaćaju i njih isprobao dosta i evo već drugu godinu plaćam godinu dana i full zadovoljan i ne namjeravam preći nigdje drugdje.....nisam na kodiju davno sam tamo bio,,,al ovo mi je za hedonizam najbolje kliknem i gledam film doslovce kad izađe dobar stream a kanali su oni najbitniji u FHD-u...

Preko čega gledaš filmove (koje aplikacije)? I odakle linkovi RD ili?

 Vjerovatno on ima  iptv listu Red Devil koja ima videoteku u svom sklopu ili neku sličnu.

Ja sam na Tvvietu a on nema videoteku, meni je puno bolji izbor TVZion (zion club+RealDebrid plaćam) i stvarno odlična stvar za filmove i serije

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 18:18 (Wizards).
6 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Wizards kaže...

 Vjerovatno on ima  iptv listu Red Devil koja ima videoteku u svom sklopu ili neku sličnu.

Ja sam na Tvvietu a on nema videoteku, meni je puno bolji izbor TVZion (zion club+RealDebrid plaćam) i stvarno odlična stvar za filmove i serije

Ima li TVZion integraciju s trakt tv?

5 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

Imam RD listu koja ima videoteku jednu od najbržih koja se nadopunjuje.....tv zion kao pey opcija je ok za one koje zanimaju filmovi i serije...

13 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
love2ml86 kaže...
Wizards kaže...

 Vjerovatno on ima  iptv listu Red Devil koja ima videoteku u svom sklopu ili neku sličnu.

Ja sam na Tvvietu a on nema videoteku, meni je puno bolji izbor TVZion (zion club+RealDebrid plaćam) i stvarno odlična stvar za filmove i serije

Ima li TVZion integraciju s trakt tv?

Ima. 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
love2ml86 kaže...
Wizards kaže...

 Vjerovatno on ima  iptv listu Red Devil koja ima videoteku u svom sklopu ili neku sličnu.

Ja sam na Tvvietu a on nema videoteku, meni je puno bolji izbor TVZion (zion club+RealDebrid plaćam) i stvarno odlična stvar za filmove i serije

Ima li TVZion integraciju s trakt tv?

 Sa Traktom,Real Debridom,AllDebrid,Premiumizeom, naravno OpenSubtitles je sistematski integriran unutra, meni je osobno zakon imam i ja fino posložen Kodi sa odličnim addonsima ali sam uvijek u TvZionu jer je jednostavno,ljepši,pregledniji i jednostavniji.

Posebno je dobra ova nova beta 4.0.11 , trenutno je TVZion 3.8.1 apk službeno aktivan samo nam je trenutno paralelno otključano da možemo koristit i betu koja je sve digla na veći nivo i polako se još bolje približila Netflix sučelju izgledu i korisnim funkcijama.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 19:44 (Wizards).
6 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Wizards kaže...
love2ml86 kaže...
Wizards kaže...

 Vjerovatno on ima  iptv listu Red Devil koja ima videoteku u svom sklopu ili neku sličnu.

Ja sam na Tvvietu a on nema videoteku, meni je puno bolji izbor TVZion (zion club+RealDebrid plaćam) i stvarno odlična stvar za filmove i serije

Ima li TVZion integraciju s trakt tv?

 Sa Traktom,Real Debridom,AllDebrid,Premiumizeom, naravno OpenSubtitles je sistematski integriran unutra, meni je osobno zakon imam i ja fino posložen Kodi sa odličnim addonsima ali sam uvijek u TvZionu jer je jednostavno,ljepši,pregledniji i jednostavniji.

Posebno je dobra ova nova beta 4.0.11 , trenutno je TVZion 3.8.1 apk službeno aktivan samo nam je trenutno paralelno otključano da možemo koristit i betu koja je sve digla na veći nivo i polako se još bolje približila Netflix sučelju izgledu i korisnim funkcijama.

Hvala na informaciji, trenutno koristim Cinema HD, prije toga Terrarium TV i hrpu fotrkova ali ništa nije toliko stabilno, pogotovo imam problema s trakt tv-om, gdje mi se redovno dešava da mi history ne radi kako treba odnosno praćenje gdje sam stao s kojom serijom (gledam ih jako jako puno). Probam onda plaćeni TVZion.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 20:08 (love2ml86).
4 godine
neaktivan
offline
Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

Nećeš zažalit viruj mi, meni moj trakt account i sve liste savršeno funkcioniraju unutar Ziona.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 20:11 (Wizards).
 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

I ekipo Iskonovci jeste li zadovoljni s novim Arenasport kanalima.....fali li vam Sportklubovi?

12 godina
offline
Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

Ja imam uz iskon mobile tv player (tv za van) i imao do sada sk 1,2,3 i sada nema ni jednog sportskog programa. Baš šupački od njih. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

SK kanali su u vlasništvu United Medije. United Media je nedavno kupila Tele2, a bacili su oko i na Optima Telekom. Kako je krenulo, te dvije tvrtke će spojiti i nazvati Telemach (kao i u ostatku regije), a onda će SK kanali biti ekskluzivno dostupni u ponudi Telemacha baš kao što je slučaj bio s HT-om i Arena Sport kanalima. To je moje predviđanje... 

5 godina
protjeran
offline
Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

Nekad je arenasport vrijedila, a danas se dijeli šapkom i kapom...

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2020 17:48 (Riot).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Marko :D kaže...

SK kanali su u vlasništvu United Medije. United Media je nedavno kupila Tele2, a bacili su oko i na Optima Telekom. Kako je krenulo, te dvije tvrtke će spojiti i nazvati Telemach (kao i u ostatku regije), a onda će SK kanali biti ekskluzivno dostupni u ponudi Telemacha baš kao što je slučaj bio s HT-om i Arena Sport kanalima. To je moje predviđanje... 

 To je vrlo vjerojatno ali kako je sada HT potpisao novi ugovor za kanale United medije to se neće/ ne može dogoditi u slijedećih nekoliko godina dok traje taj Ugovor. Tim Ugovorom su "podebljani" SK kanali unutar Max tv-a sa SK HD, SK Esport i SK 7-SK10 dok su s druge strane ispali iz Iskona i Evo tv-a.

Nakon proteka Ugovora kojeg su sklopili HT i United medija može se očekivati da HT ( ali i A1 ) krenu u kupovinu sadržaja ( barem dijela ) čiji je vlasnik United Medija ali samo za područje Hrvatske ukoliko United grupa bude željela ekskluzivu za svoje providere.

13 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

Pitanje je koliko dugo traje ugovor HT-a i United Medije, ali proći će još dosta vremena prije nego vidimo konkretne rezultate kupovine Tele2 i najvjerovatnije buduće kupovine Optima Telekoma.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Marko :D kaže...

Pitanje je koliko dugo traje ugovor HT-a i United Medije, ali proći će još dosta vremena prije nego vidimo konkretne rezultate kupovine Tele2 i najvjerovatnije buduće kupovine Optima Telekoma.

 Ako se to dogodi onda će korisnici biti stvarno u govnima. Arene kod jednog, Sportklub kod drugog, a Planetaport kanali kod trećeg operatera. Ako tako bude, možda ćeš dvije lige moći gledat na jednom operateru.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
4 godine
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

Ugovor je potpisan početkom ove godine i u njemu su ugovorene sve ove stvari o kojima sam pisao----jedino ne znam jel' ugovor na 3,4 ili više godina....na manje nije.....

4 godine
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
JozoBozo121 kaže...
Marko :D kaže...

Pitanje je koliko dugo traje ugovor HT-a i United Medije, ali proći će još dosta vremena prije nego vidimo konkretne rezultate kupovine Tele2 i najvjerovatnije buduće kupovine Optima Telekoma.

 Ako se to dogodi onda će korisnici biti stvarno u govnima. Arene kod jednog, Sportklub kod drugog, a Planetaport kanali kod trećeg operatera. Ako tako bude, možda ćeš dvije lige moći gledat na jednom operateru.

 Što se Planet sport kanala tiče, veliko je pitanje hoće li ti kanali uopće više i emitirati nakon završetka slijedeće sezone Lige prvaka jer im tada izlazi Ugovor.

A1 je financijski jako podbacio sa Planet sport kanalima a HT je opakao naumio ponovno dovesti Ligu prvaka na Max tv i spreman je platiti jako visoku cijenu....

9 godina
neaktivan
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Ulica Ulice kaže...

 Što se Planet sport kanala tiče, veliko je pitanje hoće li ti kanali uopće više i emitirati nakon završetka slijedeće sezone Lige prvaka jer im tada izlazi Ugovor.

A1 je financijski jako podbacio sa Planet sport kanalima a HT je opakao naumio ponovno dovesti Ligu prvaka na Max tv i spreman je platiti jako visoku cijenu....

 Ako oni izgube ligu prvaka onda mogu komotno ugasiti PlanetSport. Osim toga jedini sadržaji su ima neka poljska liga koju nitko ovdje ni ne prati i beskonačne reprize Lige prvaka.

 

A ako bi se sportklubovi izdvojili i ako izgube LP za godinu dana onda A1 ima jednu veliku nulu od sporta, ne znam ni koji bi im kanal vrijedan spomena doslovno ostao. Mislim da bi u tom slučaju da se razdvoji stvar na tri operatera potpuno odustao od TV usluga i vratio se streamovima. Isto kao i sa Netflixom kako se sadržaj počeo razvodnjavati na Disney+, Apple TV i druge servise.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
4 godine
offline
Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

Planet sport kanali ionako vrijede samo onih večeri utorkom i srijedom kada se igra Liga prvaka.... sve ostalo nije niti vrijedno spomena.....

Inače, A1 je nudio HT nekoliko opcija da preuzmu ove godine Ligu prvaka od njih; jedna je bila da A1 i HT jedni drugima prepuste Planet sport i Arene.

Druga je bila da HT potpuno otkupi Ligu prvaka za ovu i slijedeću sezonu ali HT na to nije pristao ( valjda zbog cijene )....

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Ulica Ulice kaže...

Planet sport kanali ionako vrijede samo onih večeri utorkom i srijedom kada se igra Liga prvaka.... 

 Da, samo je i to lako riješivo.

Danas ima dosta free strimova u HD-u koji ne pucaju tako da im ni to ništa ne vrijedi...

 

Televizija već godinama teži preći na internet i ti IPTV će se za desetak godina potpuno ugasiti.

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
5 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

Vip je zapravo ušao u sferu u kojoj nije nikada prije bio.....davno sam pisao o tome da kupovina lige prvaka u formatu sa studiom voditeljom režijom i svime ostalim je ogroman trošak.Vip je dao ogromne novce (15 mil EUR) i mislio je da će s marketingom i programom povući te novce nazad....pokazalo se upravo suprotno....i sam imam puno frendova koji me na dan kad je tekma pitaju za linkove stremova  a imaju dovoljno love za uzet si vip ali neće iz principa....pa sam ih sve uputio na IPTV i sad mi plaćaju cuge kad got se vidimo :))

 

Sve u svemu velik je to i ogroman zalogaj za Vip koji realno kod nas jedino HT može uzeti....

Pogledajte koliko su srpski SK i Arene kanali bolji i to samo iz jedne perspektive svaki sport ili bolja tekma je popraćena s voditeljom i gostima iz studija e to je upravo ono što je dodatak koji košta.

 

Ovo za Sportklubove i ekskluzive hmm....mislim moguće je ali ne vjerujem u takav rasplet....ali bit će uzbudljivih par godina...

 

još sam zaboravio reći da je Vip pošto nije imao niti studio niti produkciju outsorsao Slovencima da im sve to rade....tako da ih je i to još dodatno pojelo...

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 9:48 (Blackcastle).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice