Apple tvrdi da propust u Mailu nije ozbiljan kao š

poruka: 7
|
čitano: 2.510
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple tvrdi da propust u Mailu nije ozbiljan kao š".
14 godina
offline
Apple tvrdi da propust u Mailu nije ozbiljan kao š

Naravno da će reći da nije ozbiljan, za njih vjerojatno ni nema velikog propusta.

 

Koristimo krivo aplikaciju to je naš problem.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
10 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple tvrdi da propust u Mailu nije ozbiljan k
Nece ta struja ništa, to samo pecne
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple tvrdi da propust u Mailu nije ozbiljan kao š

  

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple tvrdi da propust u Mailu nije ozbiljan kao š

Krivo ga držiš i nema rasprave.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Apple tvrdi da propust u Mailu nije ozbiljan kao š

Javili se korisnici sigurnosnog ementala (Android).

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple tvrdi da propust u Mailu nije ozbiljan k
O_O_O kaže...

Javili se korisnici sigurnosnog ementala (Android).

 Gledaj, i sam sam korisnik iPhonea, i svi ti argumenti stoje, ali to da Apple tvrdi da propust nije toliko loš je samo PR.
Propust je ogroman a to što ga još nitko nije koristio u maliciozne svrhe je pozitivna stvar.... zasad.

 

Citiram Bug:
"Sve što napadači trebaju učiniti jest korisniku iPhonea ili iPada poslati posebno priređenu e-mail poruku koja će zaraziti njegov uređaj – i to bez da korisnik uopće otvori navedeni e-mail, otkrili su sigurnosni stručnjaci kompanije ZecOps."

7 godina
protjeran
offline
Re: Apple tvrdi da propust u Mailu nije ozbiljan k
sirka666 kaže...
O_O_O kaže...

Javili se korisnici sigurnosnog ementala (Android).

 Gledaj, i sam sam korisnik iPhonea, i svi ti argumenti stoje, ali to da Apple tvrdi da propust nije toliko loš je samo PR.
Propust je ogroman a to što ga još nitko nije koristio u maliciozne svrhe je pozitivna stvar.... zasad.

 

Citiram Bug:
"Sve što napadači trebaju učiniti jest korisniku iPhonea ili iPada poslati posebno priređenu e-mail poruku koja će zaraziti njegov uređaj – i to bez da korisnik uopće otvori navedeni e-mail, otkrili su sigurnosni stručnjaci kompanije ZecOps."

 Da, korisitim i Android i iPhone. Ali, na iPhone uopce ne koristim mail aplikaciju. Vjerojatno, je automatski spojena na moju .me adresu, ali ako uopce ne upalim spomenuti app, vjerojatno mogu izbjeci problem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice