Apple pretjeruje kad navodi mogućnosti baterija sv

poruka: 32
|
čitano: 8.206
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple pretjeruje kad navodi mogućnosti baterija sv".
8 godina
offline
Re: Apple pretjeruje kad navodi mogućnosti baterij
ihush kaže...

točno (trkeljamo..) :)

ili, rezime.. ja bi da ono što je napisano, specifikacija, nešto znači, dok je tebi ovo sasvim ok? .. kojom god metodom proizvođač nešto mjeri, morao je to izmjeriti, mora biti ponovljivo, inače je laž i pri tome uopće ne govorim o tome što radiš na smartphoneu, razgovor-surfanje.. tj promašuješ, jer je ovdje konkretno stvar o 25h razgovora koje testom ispadne 16h.. dakle, 

 Razumljivo je, imati što više nečega korisnog, nije loše. Nekome tko telefon koristi gotovo isključivo za razgovore to je važna stvar. Međutim, današnji mobitel je puno više od telefona, gotovo da je mogućnost razgovora onako usput. Pa se tako mijenjaju i prioriteti - meni bi smetalo da je vrijeme surfanja, čitanja knjiga i slično prekratko. Svejedno, metoda, uzorak, usporedivost, test je tako-tako, nekom tko stvarno treba što više minuta iz jednog punjenja, već sam to napisao, bi trebao testirati razne marke u svojim uvjetima, ovisiš o operateru i mjestu gdje koristiš telefon tako da je ovo sve tek neka natuknica nečega.

Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Apple pretjeruje kad navodi mogućnosti baterij

opet ponavljati već rečeno? .. ili se ne razumijemo? :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice