Apple prestigao Švicarce i postao najveći proizvođ

poruka: 24
|
čitano: 7.991
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple prestigao Švicarce i postao najveći proizvođ".
12 godina
offline
Apple prestigao Švicarce i postao najveći proizvođ

Hihihi, a sjecam se ko jucer kad su pricali kako nema sanse da se to dogodi :)

 
1 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
F10EXX kaže...

Hihihi, a sjecam se ko jucer kad su pricali kako nema sanse da se to dogodi :)

 

 

Tko je to pricao ? Svicarci ?

7 godina
neaktivan
offline
Apple prestigao Švicarce i postao najveći proizvođ

Kako uopce netko moze usporedivat svicarske satove koji se proizvode u Svicarskoj, satovi ciji su mehanizmi vrh vrhova u svijetu, s tiskanim plocicama koje se masovno stancaju u Kini ??

 
47 0 hvala 6
16 godina
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
Dead kaže...
Ipak bih radije na ruci TAG Heuer.

 

I ja.. ili jednu lijepu Omegu

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
Danas se svašta naziva satom.
morrisoN
 
23 0 hvala 3
14 godina
offline
Apple prestigao Švicarce i postao najveći proizvođ

Samo da znate kutinski SELK je proizvodio više satova nego Audemars ili Cartier . :-) 

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
john_doe1 kaže...

Kako uopce netko moze usporedivat svicarske satove koji se proizvode u Svicarskoj, satovi ciji su mehanizmi vrh vrhova u svijetu, s tiskanim plocicama koje se masovno stancaju u Kini ??

Netko je sigurno imao i potkove ciji dizajn i karakteristike su bile vrh vrhova u svijetu. Pa danas prodaju entuzijastima jahanja. 

 

Nisu svi toliko nesigurni u sebe da misle kako je rijetkost necega sto posjeduju nesto sto ih definira.

15 godina
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
Taj aplov sat če tek nešto vrjediti kad ga dr. sanader stavi na ruku 😂.
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
dado kaže...
Dead kaže...
Ipak bih radije na ruci TAG Heuer.

 

I ja.. ili jednu lijepu Omegu

 I taj Tag ili Omega nece za godinu..pa cak niti 20 godina postati obsolete kao bilo koji '' smartshit '' .

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
16 godina
offline
Apple prestigao Švicarce i postao najveći proizvođ

Mehanika radi bez baterija i el.struje, a ovce nek se pate sa baterijama i punjačima

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
F10EXX kaže...
john_doe1 kaže...

Kako uopce netko moze usporedivat svicarske satove koji se proizvode u Svicarskoj, satovi ciji su mehanizmi vrh vrhova u svijetu, s tiskanim plocicama koje se masovno stancaju u Kini ??

Netko je sigurno imao i potkove ciji dizajn i karakteristike su bile vrh vrhova u svijetu. Pa danas prodaju entuzijastima jahanja. 

 

Nisu svi toliko nesigurni u sebe da misle kako je rijetkost necega sto posjeduju nesto sto ih definira.

 

Kakva nesigurnost u sebe? Pa nismo djeca da nas peru kompleksi. Sat je puno vise od ukrasa na ruci. Pogledaj ovu inzinjersku poeziju... 

 

11 godina
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi

Seksi mehanizam, al su ga zakomplicirali.

 

Servis mu je biće skuplji nego na osobnom vozilu!

coffe,coffe,coffe.....
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
memulica kaže...

Mehanika radi bez baterija i el.struje, a ovce nek se pate sa baterijama i punjačima

 

Mehanika je neprecizna a i skupa za odrzavanje kad su skuplji satovi u pitanju. Dobar quartz je ipak puno prakticniji...

11 godina
online
Apple prestigao Švicarce i postao najveći proizvođ

Jaeger, Patek, AP i Vacheron na aparatima... 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple prestigao Švicarce i postao najveći proizvođ

svake sekunde rodi se jedna budala. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Apple prestigao Švicarce i postao najveći proizvođ

Da li Apple watch također usporava sa updateom firmwarea? 

 
9 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
ovo je kao da kazete da je u istom razdoblju prodano vise Opela nego Mercedesa.
Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
hakintosrh kaže...
ovo je kao da kazete da je u istom razdoblju prodano vise Opela nego Mercedesa.

Nije, to je ista vrsta proizvoda - auti, dok smartwatch i luksuzni mehanicki satovi nemaju veze jedno s drugim, je, oba pokazuju vrijeme, al to radi i pecnica i mobitel i auto...

16 godina
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
F10EXX kaže...
john_doe1 kaže...

Kako uopce netko moze usporedivat svicarske satove koji se proizvode u Svicarskoj, satovi ciji su mehanizmi vrh vrhova u svijetu, s tiskanim plocicama koje se masovno stancaju u Kini ??

Netko je sigurno imao i potkove ciji dizajn i karakteristike su bile vrh vrhova u svijetu. Pa danas prodaju entuzijastima jahanja. 

 

Nisu svi toliko nesigurni u sebe da misle kako je rijetkost necega sto posjeduju nesto sto ih definira.

 Nije to isto, znaš sigurno i sam. Ovi komadi su investicije, komad hardvera trajne vrijednosti. Apple sat je potrošna roba, ma koliko ga oni relativno skupo naplaćivali.
Evo - koliko vrijedi prvi applewatch - piše po njuškalima; nenošeni u kutiji 1500kn. Kad je bio predstavljen? 2015. u ovo doba godine. Računajmo i da su u kutijama mlađi, jer nitko ga kod nas nije kupio prilikom predstavljanja.
Enivej, 3 godine star, nenošen, zapakiran sat je izgubio 50% cijene (ako ignoriramo one još precjenjenije od 1000$). Ako je nošen - da je i pažen i mažen, hardver mu je zastario(jednojezgrani S1, bez gps-a, normalno funkcionalan samo sa iphoneom), a baterija otišla kapacitetom vrit. 
Sad prouči 3 godine staru zapakiranu omegu, rolex, patek, svejedno: cijena nimalo pala. Ništa zastarjelo. Nije izašlo iz mode. 
Dakle ruganje švicarskim satovima je isto kao da se casio dičio kako je prodao više g-shockova od njih. Big dil. Casio se barem ni ne pokušava hvalisati na taj način, a i on ima dulji rok aktualnosti i trajnosti :)
Usput, imam i malih rezervi oko "švicarskih proizvođača", jer i oni imaju potrošnih modela pod swatchem. Neznam, možda je izišao iz mode, ali znam da se prodavao kao danas taj applewatch, i također i oni nekakve smartsatove nude, neznam nisam u toku. Jedino što sam sad malo naguglao pa kažu liste da je najprodavaniji smartsat Fitbit Blaze, drugi opet Fitbit, samo Ionic, pa Garmin Vívoactive, Samsung Gear Sport... kaže amazon da mu je apple smartwatch na 24. mjestu. Vjerujem da amazon nije toliko relevantan za apple, jer se njegovi satovi valjda najviše prodaju baš u apple storeovima... no nešto mi govori da je ipak bolje da šute pored ovih spomenutih modela. https://www.amazon.com/Best-Sellers-Cell-Phones-Accessories-Smart-Watches/zgbs/wireless/7939901011/ref=zg_bs_nav_cps_3_11548954011

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Apple prestigao Švicarce i postao najveći proizvođ

Meni je samo zao sto je Android Ware poptuno podbacio. Google ocito bas briga, nema nikakvih inovacija vec godinama, sve je gotovo isto od prve verzije. Dokle Apple uredno unaprjedzuje sa svakom verzijom.

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple prestigao Švicarce i postao najveći proizvođ

je, treba tim švicarcima (koji nagrđuju ljepotu njemačkog) pokazati tko je gazda. nadam se uskoro iSiru i iČokoladi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
Memulica: istina je da radi, ali pametan sat prati tjelesne aktivnosti, predviđa po život opasna stanja, nastup dijabetesa, a s vremwnom će biti još toga. Mislim da jedino tako i ima smisla ga nositi, sat je modni i statusni detalj danas a kao brojač vremena je izgubio svoju svrhu onog trenutka kad je svatko nabavio mobitel što je bilo prije dobrih 15 godina, u mom slučaju 25 godina...
Ja rekoh
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
Ja imam Huawei watch i Seiko skx Pepsi. Pokusavam ih ravnopravno koristiti ali ne ide. Seiko provodi vecinu vremena na mojoj ruci.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Apple prestigao Švicarce i postao najveći proi
Zechina kaže...

Da li Apple watch također usporava sa updateom firmwarea? 

 Nakon godinu dana dan traje 48 sati 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice