Alienwareov 55-inčni 4K OLED monitor s varijabilni

poruka: 9
|
čitano: 3.032
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alienwareov 55-inčni 4K OLED monitor s varijabilni".
11 godina
offline
Alienwareov 55-inčni 4K OLED monitor s varijabilni

So it begins.

 

taman za igrat PoE u 4k@120Hz 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Alienwareov 55-inčni 4K OLED monitor s varijabilni

5 k€?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Alienwareov 55-inčni 4K OLED monitor s varijabilni

Oled monitor???

Image retention, burn in pretpostavljam da na ovom monitoru čudesno neće bit problem gdje je večina slike večinu vremena statična.... hmmm

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Alienwareov 55-inčni 4K OLED monitor s varijabilni

Cek, podrzava Freesync i Gsync? Sto je s npr. ULMB-om?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Alienwareov 55-inčni 4K OLED monitor s varijabilni

Zašto se ovo naziva "monitor"?

 

Nije li monitor predviđen da bude na stolu, ispred korisnika koji sjedi pred računalom?
Pretpostavljam da ovo niti jedan potencijalni kupac neće držati na stolu ispred kojeg sjedi na udaljenosti dohvata ruke.

Čudno 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alienwareov 55-inčni 4K OLED monitor s varijab
sudy_freak kaže...

Zašto se ovo naziva "monitor"?

 

Nije li monitor predviđen da bude na stolu, ispred korisnika koji sjedi pred računalom?
Pretpostavljam da ovo niti jedan potencijalni kupac neće držati na stolu ispred kojeg sjedi na udaljenosti dohvata ruke.

Čudno 

Apsolutno se slažem, ovo nema veze sa monitorom, tko će ovo imati na stolu ispred sebe (halo 55").

12 godina
protjeran
offline
Re: Alienwareov 55-inčni 4K OLED monitor s varijab
MasterOfDisaster kaže...
sudy_freak kaže...

Zašto se ovo naziva "monitor"?

 

Nije li monitor predviđen da bude na stolu, ispred korisnika koji sjedi pred računalom?
Pretpostavljam da ovo niti jedan potencijalni kupac neće držati na stolu ispred kojeg sjedi na udaljenosti dohvata ruke.

Čudno 

Apsolutno se slažem, ovo nema veze sa monitorom, tko će ovo imati na stolu ispred sebe (halo 55").

 mi smo u par navrata dok smo imali lan partye stavljali telke, ako ga dovoljno odmaknes da ti ljepo sve ulazi u vidno polje nema apsolutno nikakvih problema...oled,4k@55" njam. njam.lp

Intel Core™ i7 Forever
14 godina
offline
Re: Alienwareov 55-inčni 4K OLED monitor s varijab
Stjepanj kaže...

 mi smo u par navrata dok smo imali lan partye stavljali telke, ako ga dovoljno odmaknes da ti ljepo sve ulazi u vidno polje nema apsolutno nikakvih problema...oled,4k@55" njam. njam.lp

Ma slažem se ako ga odmakneš i koristiš kao TV tj. na udaljenosti za gledanje TV-a, ali takvu mrcinu imati na radnom stolu gdje je on od tebe udaljen max. 1m nema smisla i nije izvedivo da sve pratiš i vidiš na takvoj udaljenosti. Mislim znam jer imam 4K 55" TV i da si ga dam na radni stol, bilo bi pre smješno i doslovno neupotrebljivo na takvoj udaljenosti.

15 godina
online
Re: Alienwareov 55-inčni 4K OLED monitor s varijab
MasterOfDisaster kaže...
Stjepanj kaže...

 mi smo u par navrata dok smo imali lan partye stavljali telke, ako ga dovoljno odmaknes da ti ljepo sve ulazi u vidno polje nema apsolutno nikakvih problema...oled,4k@55" njam. njam.lp

Ma slažem se ako ga odmakneš i koristiš kao TV tj. na udaljenosti za gledanje TV-a, ali takvu mrcinu imati na radnom stolu gdje je on od tebe udaljen max. 1m nema smisla i nije izvedivo da sve pratiš i vidiš na takvoj udaljenosti. Mislim znam jer imam 4K 55" TV i da si ga dam na radni stol, bilo bi pre smješno i doslovno neupotrebljivo na takvoj udaljenosti.

 Jedino ako koristis 4-player splitscreen....

 

BTW 

 

Zakljucak: Dogada se i problem postoji ali u praksi su male sanse da do toga dode

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 20:50 (lovac82).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice